Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 25.10.23
Мільярдерів хочуть зобов'язати платити 2% від багатства – ЄС
Новий звіт, поданий Європейським Союзом, розкриває, що тисячі мільярдерів з усього світу активно використовують законодавчі прогалини та офшорні компанії для ухилення від сплати податків. Тому, для відновлення соціальної справедливості хочуть вести 2% податку на багатство.
Читати
Світ | 24.10.23
Мальта запроваджує знижений податок для творчих особистостей
Комісар Мальти з доходів оголосив про запровадження нової схеми податкових пільг для творчих осіб для заохочення та розвитку мистецтва. Так, у рамках бюджету на 2022 рік запроваджується знижена ставка податку у розмірі 7,5% для фізичних осіб, які займаються творчою діяльністю та сертифіковані Радою у справах мистецтв Мальти.
Кіпр | 20.10.23
Кіпр ліквідував 10,5 тисяч компаній через несплату щорічного збору
Кіпр ліквідував 10,5 тисяч компаній, які не сплатили щорічний збір у розмірі 350 євро. Більше 80 тисяч компаній завчасно отримали попередження про можливе видалення з реєстру за три місяці до цього. Тих, хто не сплатив заборгованість після попереджень, видалили з реєстру.
Світ | 18.10.23
ЄС вніс зміни у список країн, які не співпрацюють в питаннях оподаткування
17 жовтня Рада ЄС прийняла рішення змінити список країн, які не взаємодіють із ЄС у справах оподаткування. До списку були додані Антигуа і Барбуда, Беліз і Сейшельські острови, а також вилучено Британські Віргінські острови, Коста-Ріка та Маршаллові острови.
Світ | 10.10.23
Португалія скасовує пільгове оподаткування для іноземців
Португалія планує скасувати пільговий податковий режим для іноземців, який передбачає понижені податки на доходи з 2024 року.
Світ | 20.09.23
Гонконг хоче ввести нову податкову пільгу на доходи від ІВ
Гонконг запропонував новий режим податкових пільг на патентну скриньку, який відповідає Заходу 5 Організації економічного співробітництва та розвитку щодо розмивання податкової бази та переміщення прибутку (BEPS).
Україна | 18.08.23
Україна денонсує угоду про уникнення подвійного оподаткування з Іраном
Кабінет міністрів України схвалив законопроєкт щодо денонсації угоди про уникнення подвійного оподаткування з Іраном. Метою денонсації угоди є припинення співробітництва з Іраном у податковій сфері та прискорення згортання економічних і фінансових зв’язків з країною.
1 2
Компанія в Канаді
від 1950$
Рахунок в Австрії
від 1200€
Компанія в Естонії
2200€
Компанія в Грузії
6500€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити