Послуги
UA
ENRU

Консультації по міжнародному законодавству

Надання послуг у багатьох країнах світу дозволяє нашим юристам надавати якісні та вичерпні консультації по міжнародному законодавству, "не по книгах, а на практиці». Наші фахівці допоможуть обрати найкращий і найбільш ефективний спосіб збереження вашого капіталу, проконсультують в питаннях і нюансах міжнародного законодавства.

Фото 1 - Консультації по міжнародному законодавству

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

Консультаційні послуги можуть бути, як разовими з погодинною оплатою, так і за договором консультаційного обслуговування: від одного місяця до року. Консультаційні послуги здійснюються телефоном, електронній пошті, або в нашому офісі.

Консультації можуть бути як усні, так і письмові. Для письмової відповіді потрібно сформулювати своє запитання також в письмовому вигляді та передати його по email, зазначеному в розділі Контакти, або ж електронною поштою.

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша компанія, пропонує послуги юридичного абонентського обслуговування компаніям різної бізнес спрямованості. Дані послуги передбачають повний комплекс юридичного супроводу Вашого бізнесу за фіксовану щомісячну абонентську плату, яка розраховується індивідуально в залежності від потреб клієнта.

Абонентське обслуговування передбачає укладання договору не менш, як на 3 місяці. Обравши послугу абонентського юридичного обслуговування, Клієнт отримує на умовах аутсорсингу штат висококваліфікованих юристів, які спеціалізуються в різних галузях українського і міжнародного права. Абонентське консультаційне обслуговування реалізується за допомогою: мобільного зв'язку, електронної пошти (е-mail), телефону - факсу, особистої зустрічі (консультація в офісі Виконавця).

Якщо Вам необхідна професійна допомога в розрізі міжнародного законодавства звертайтеся до юристів Campio group за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам розібратися в будь-якому питанні іноземного законодавства, а також оберемо вигідні шляхи його вирішення індивідуально для Вас.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Консультації по міжнародному законодавству - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Консультації по міжнародному законодавству Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Консультації по міжнародному законодавству?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Консультації по міжнародному законодавству ✓.
Консультації по міжнародному законодавству - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 1
Компанія в Естонії
2200€
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія в Англії
від 950€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити