Консультації по міжнародному законодавству

Юридична компанія » Послуги » Компанії » Консультації по міжнародному законодавству

Надання послуг у багатьох країнах світу дозволяє нашим юристам надавати якісні та вичерпні консультації по міжнародному законодавству, "не по книгах, а на практиці». Наші фахівці допоможуть обрати найкращий і найбільш ефективний спосіб збереження вашого капіталу, проконсультують в питаннях і нюансах міжнародного законодавства.

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

Консультаційні послуги можуть бути, як разовими з погодинною оплатою, так і за договором консультаційного обслуговування: від одного місяця до року. Консультаційні послуги здійснюються телефоном, електронній пошті, або в нашому офісі.

Консультації можуть бути як усні, так і письмові. Для письмової відповіді потрібно сформулювати своє запитання також в письмовому вигляді та передати його по факсу, зазначеному в розділі Контакти, або ж електронною поштою.

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша компанія, пропонує послуги юридичного абонентського обслуговування компаніям різної бізнес спрямованості. Дані послуги передбачають повний комплекс юридичного супроводу Вашого бізнесу за фіксовану щомісячну абонентську плату, яка розраховується індивідуально в залежності від потреб клієнта.

Абонентське обслуговування передбачає укладання договору не менш, як на 3 місяці. Обравши послугу абонентського юридичного обслуговування, Клієнт отримує на умовах аутсорсингу штат висококваліфікованих юристів, які спеціалізуються в різних галузях українського, російського і міжнародного права. Абонентське консультаційне обслуговування реалізується за допомогою: мобільного зв'язку, електронної пошти (е-mail), телефону - факсу, особистої зустрічі (консультація в офісі Виконавця).

Якщо Вам необхідна професійна допомога в розрізі міжнародного законодавства звертайтеся до юристів Campio group за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам розібратися в будь-якому питанні іноземного законодавства, а також оберемо вигідні шляхи його вирішення індивідуально для Вас.