Послуги
UA
ENRU

Отримання Акту цінової експертизи

Висновок про вартість послуг (товарів) за контрактом (в минулому - Акт цінової експертизи) видається Державним інформаційно-аналітичним центром моніторингу зовнішніх товарних ринків. Це документ, який підтверджує, що вартість за виконані роботи, надані послуги, а також права інтелектуальної власності, яка вказана в угоді, відповідає ринковій.

Раніше такий Акт надавався в банківську установу для здійснення перерахувань в тому випадку, якщо ціна угоди становила понад 50 000 EUR або еквіваленту цій сумі в іншій валюті за курсом НБУ на день підписання угоди (п. 4 Постанови НБУ №597 від 30.12.2003 р).

Постанова Правління НБУ №372 від 18 серпня 2016 року «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких нормативно-правових актів Нацбанку України» скасувала вимогу про надання Акту цінової експертизи для здійснення резидентами оплати за імпорт послуг (товарів). Однак, на даний момент, банки все ж іноді просять пред'явити Акт цінової експертизи або Висновок про вартість послуг (товарів) за контрактом в рамках проведення фінансового моніторингу валютних операцій.

Таким чином, банк хоче отримати висновок про відповідність або невідповідність ціни за продукцію/роботи/послуги/активи (в тому числі цінні папери та корпоративні права), зазначеної в документах на валютну трансакцію, ринковій ціні. Якщо не надати Висновок про вартість послуг (товарів) за контрактом в банк, установа просто відмовить у переказі коштів.

Для отримання даного Висновку необхідно надати до Державного інформаційно-аналітичного центру пакет документів для проведення експертизи.

Термін видачі висновку - від 2-х до 7-ми робочих днів.

Якщо вам необхідна допомога в отриманні Висновку про вартість послуг (товарів) за контрактом, звертайтеся до наших юристів за консультацією за телефонами:

+38 (098) 737-88-88

ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Отримання Акту цінової експертизи - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Отримання Акту цінової експертизи Ви можете ознайомитись на нашому сайті у розділі "Прайс" або ж звернутися до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Отримання Акту цінової експертизи?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Отримання Акту цінової експертизи ✓.
Отримання Акту цінової експертизи - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Компанія в Гонконзі
від 2500$
[2023-05-28 10:33:22] (ERROR @ /home/u522025792/domains/campiogroup.com/public_html/core/myCode/bannerList.php : 59)
PHP warning: Undefined array key ""
ukraine/czenyi/scheta_v_bankax/#bank" style="touch-action: pan-y;">
Рахунок у Грузії
1000$
Компанія в Англії
від 950€
[2023-05-28 10:33:22] (ERROR @ /home/u522025792/domains/campiogroup.com/public_html/core/myCode/bannerList.php : 59)
PHP warning: Undefined array key ""
ukraine/czenyi/scheta_v_bankax/#bank" style="touch-action: pan-y;">
Рахунок в Австрії
від 750$
Компанія в Грузії
6500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити