Послуги
UA
ENRU

Відкриття рахунку в платіжній системі

ЩО ТАКЕ «ПЛАТІЖКА»?

Термін «платіжна система» все більше набирає ваги на сучасному ринку фінансових послуг. Інновації йдуть вперед, разом з ними бізнес все активніше переходить в площину онлайн діяльності. Дивлячись на те, що відкрити рахунок в іноземному банку з кожним роком стає все складніше, враховуючи посилення вимог АМL і KYC, альтернативою цим фінансовим установам є платіжні системи.

Платіжна система - це ліцензована фінансова компанія, яка орієнтована на електронне обслуговування корпоративних і приватних клієнтів, забезпечуючи їм оплати і перекази грошей безготівковим способом (онлайн транзакції). Всі платіжки працюють на основі ліцензії Electronic Money Institution (EMI) і їх діяльність регулюється законодавством.

Платіжні системи також, як і банки, надають широкий спектр послуг для різного типу бізнесу, працюють з мультивалютними платежами, в тому числі SEPA і SWIFT, і активно розвиваються в сфері FinTech технологій. При цьому, вони мають навіть свої переваги перед банківськими установами.

Фото 1 - Відкриття рахунку в платіжній системі

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ?

Перед тим, як почати працювати з платіжними системами варто знати про їх особливості:

 • Не працюють з готівковими коштами.
 • Не бажано використовувати для зберігання коштів, оскільки платіжні системи не беруть участі в системі гарантування вкладів. Вони використовуються для миттєвих платежів.
 • Існує валютний контроль всіх транзакцій, так само, як і в банках.
 • Встановлюються ліміти переказів грошових коштів, але більшість платіжних систем дуже гнучкі і за погодженням можуть змінювати стандартні ліміти (залежно від клієнта, діяльності, суми транзакцій).
 • Платіжки можуть мати як прямі, так і непрямі реквізити. В останньому випадку, при проведенні платежів одержувачем буде не контрагент, а платіжна система, контрагент буде вказуватися лише в призначенні платежу.

ПЕРЕВАГИ ПЛАТІЖНИХ СИСТЕМ:

Платіжні системи - це майбутнє фінансового ринку. Вони стрімко конкурують зі світовими банками і виходять на новий технологічний рівень обслуговування.

 • швидкість і доступність відкриття рахунку;
 • мінімальний пакет документів і спрощена процедура ідентифікації;
 • можливість присвоювати IBAN рахунки в різних країнах;
 • висока технологічність та інноваційність;
 • лояльність до діяльності з Hight risk;
 • миттєві міжнародні транзакції;
 • віддалене відкриття рахунку та його управління;
 •  забезпечення безпеки транзакцій;
 • висока конфіденційність даних, так як більшість платіжок не беруть участі в системі автоматичного обміну даними (CRS);
 • бюджетний варіант для початкового бізнесу, стартапів і обслуговування IT діяльності.
Фото 2 - Відкриття рахунку в платіжній системі

ПІДБІР ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ

Якщо немає можливості самостійно визначити яка платіжна система найбільше підходить для обслуговування конкретної іноземної компанії, фахівці Campio group надають послуги з індивідуального підбору платіжної системи. Для цього необхідно надати базову інформацію щодо клієнта:

 • країна реєстрації компанії;
 • вид діяльності;
 • запланований щомісячний/річний оборот за рахунком;
 • географія платежів;
 • пріоритетність по валюті.

Після аналізу всіх даних надається перелік платіжок, які найбільше відповідають цілям та завданням кожного бізнесу. Підбір платіжної системи та аналіз даних щодо клієнта не входять у вартість супроводу відкриття рахунку.

CAMPIO GROUP ПРОПОНУЄ ВІДКРИТТЯ РАХУНКІВ У НАСТУПНИХ ПЛАТІЖНИХ СИСТЕМАХ:

 

Якщо Вам необхідно в найкоротші терміни відкрити рахунок для обслуговування вашої діяльності, ми підберемо для вас найкращі та надійні фінансові рішення. Відкривати рахунок у платіжній системі - вигідно як з точки зору економії часу, так і грошей.

Если Вам необходимо открыть счет в платежной системе обращайтесь к нашим специалистам за консультацией:

+38 (098) 737-88-88

Мы поможем вам открыть личный/корпоративный счет в платежной системе или в одном из более чем 70 зарубежных банков на выбор.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Відкриття рахунку в платіжній системі - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Відкриття рахунку в платіжній системі Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Відкриття рахунку в платіжній системі?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Відкриття рахунку в платіжній системі ✓.
Відкриття рахунку в платіжній системі - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 6
Компанія в Англії
від 950€
Компанія в Грузії
6500€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити