Послуги
UA
ENRU

Отримання Міжнародного коду ідентифікації юридичних осіб (код LEI)

LEI code – що це?

Міжнародний код ідентифікації юридичних осіб (Legal Entity Identifier або LEI) - це ідентифікатор, що складається з 20-ти знаків (літер і цифр без пробілів, дефісів і розділових знаків) за стандартами ICO 17442, створений Міжнародною організацією зі стандартизації. Ініціаторами виникнення і реалізації таких кодів є держави Великої двадцятки (G20).

Мета його появи:

  • реалізація єдиних світових норм перевірки учасників фінансових ринків;
  • взаємообмін інформацією між учасниками;
  • підвищення прозорості інформації про учасників;
  • полегшення пошуку, ідентифікації та перевірки підрядників;
  • аналіз, перевірка і регулювання ризиків на фінансових ринках регуляторами.

 

Публічна база даних кодів LEI - це свого роду світовий безкоштовний довідник і відкритий ресурс для отримання відомостей про підприємства по всьому світу.

Фото 1 - Отримання Міжнародного коду ідентифікації юридичних осіб (код LEI)

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО КОД LEI

LEI код унікальний і використовується для ідентифікації юридичних осіб - учасників світових фінансових ринків. Номер дає можливість швидко розпізнати і перевірити підрядників/партнерів, які беруть участь у фінансовій транзакції або працюють з фінансовими інструментами по всьому світу. Кожній компанії призначається один код (ідентифікатор). Реєстраційний номер підприємства, виданий державним Реєстром компаній, не замінює LEI код, і навпаки.

Номер LEI запитують фінансові організації/банківські установи для того, щоб ідентифікувати клієнтів при здійсненні будь-яких дій з фінансовими інструментами та при підготовці звітів своєму регулятору. З початку 2018 року код обов'язковий для всіх підприємств, що виконують транзакції з фінансовими інструментами на торгових майданчиках Європейської економічної зони. Якщо у клієнта не виявиться коду LEI, банківська установа відмовить у виконанні операції.

ЯК РОЗДОБУТИ КОД LEI

Для того, щоб отримати код, потрібно звернутися до акредитованого локального операційного підрозділу (LOU, так іменуються фірми, що займаються видачею кодів LEI), якому надано право присвоювати, перевіряти і продовжувати дію кодів. Це не обов'язково повинна бути організація в юрисдикції, де юридична особа зареєстрована, звертатися дозволено в будь-який зручний акредитований підрозділ по всьому світу. Акредитує міжнародні організації Глобальний фонд ідентифікації юридичних осіб (Global Legal Entity Identifier Foundation, GLEIF).

Для отримання коду слід забезпечити надання вірних довідкових відомостей по компанії. Акредитована фірма перевіряє ці дані, використовуючи достовірні місцеві джерела, наприклад, державний Реєстр компаній, і привласнює код LEI, відповідний стандартам. Як тільки у компанії буде ідентифікатор LEI, цей номер разом з іншими інформаційними відомостями розміщується на веб-сайті самого локального підрозділу, який привласнив код, і, до того ж, в єдиній системі GLEIF. Номер стає публічно доступним для всіх зацікавлених осіб в будь-якій державі, в будь-який час і абсолютно без оплати.

За стандартом ICO 17442 юридична особа повинна надати наступні мінімально необхідні дані для отримання коду LEI:

  • Офіційне найменування компанії, вказане в офіційних реєстрах, підтвердивши цю інформацію реєстраційним свідоцтвом.
  • Країну та адресу реєстрації (юридичну і фізичну адресу, якщо вони відрізняються), а також підтверджуючі документи.
  • Інформацію та документи по уповноваженій особі, яка представляє компанію і підписує згоду на отримання коду LEI та іншу інформацію.

Всі інші відомості по компанії, які не передбачені стандартом ICO, можуть зазначатися за домовленістю між юридичною особою і локальним підрозділом, який буде привласнювати LEI. Розкриттю також підлягають відомості про материнські структури власників LEI та їхні зв'язки з дочірніми організаціями.

LEI код дозволяється отримувати на будь-яку компанію, не зважаючи в який юрисдикції вона зареєстрована (офшорні юрисдикції, Європа, Азія, Америка та інші держави).

Фізичним особам отримувати LEI код не потрібно.

Фото 2 - Отримання Міжнародного коду ідентифікації юридичних осіб (код LEI)

ВЕРИФІКАЦІЯ (ПРОДОВЖЕННЯ) LEI КОДА

LEI код отримується лише один раз, але з метою підтримки загальної системи в належному стані, щороку його необхідно продовжувати (верифікувати). Перевірку довідкових даних по компанії повинен ініціювати власник коду, а саму звірку проводить локальний операційний підрозділ.

Якщо компанія не здійснить продовження у визначений для цього термін, статус коду в системі буде відображатися, як такий, що минув. Це може зацікавити регуляторів і наглядові органи, а також викликати сумніви і недовіру у контрагентів, з якими планується укладення угод.

Вартість наших послуг із супроводу по  отриманню та продовженню LEI коду:

Отримання LEI коду

350$

Щорічне продовження LEI коду

350$

Якщо вам потрібна допомога в отриманні LEI коду, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам підготувати та подати всі необхідні документи і отримати LEI код.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Отримання Міжнародного коду ідентифікації юридичних осіб (код LEI) - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Отримання Міжнародного коду ідентифікації юридичних осіб (код LEI) Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Отримання Міжнародного коду ідентифікації юридичних осіб (код LEI)?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Отримання Міжнародного коду ідентифікації юридичних осіб (код LEI) ✓.
Отримання Міжнародного коду ідентифікації юридичних осіб (код LEI) - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 2
Компанія в Англії
від 950€
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в Естонії
2200€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія в Канаді
від 1950$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити