Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії на Кіпрі

Фото 1 - Реєстрація компанії на Кіпрі

Про Кіпр

Кіпр – це незвичайна юрисдикція Середземномор'я, багата міфами та подіями. Майже століття острів був під владою Британської корони і лише 1960 року здобув довгоочікувану незалежність. 2008 року країна увійшла до Єврозони. Але цікава вона не цим. Кіпр приваблює підприємців, оскільки надає сприятливий режим оподаткування та право купити компанію на Кіпрі, який вважають одним із фінансових центрів світу.

 

Країна не є «офшором», це зона із сприятливими податковими умовами для нерезидентних фірм, керування якими відбувається з території інших країн. Кіпр - одна з найпопулярніших зон для реєстрації іноземних компаній. Це поєднання європейського престижу, лояльного острівного оподаткування та можливостей вести всі без обмежень види міжнародної діяльності.

СТВОРЕННЯ КОМПАНІЇ НА КІПРІ - ВИГОДИ:

 • Європейська юрисдикція зі сприятливим податковим середовищем для нерезидентів
 • Влада острова утримує образ відкритої держави перед FATF та ОЕСР
 • Юрисдикція використовується для створення трастів та фондів
 • Відкриття бізнесу на Кіпрі у вигляді кіпрської компанії чи фірми дозволяє отримати податкове резидентство країни
 • Можливість відкрити компанію та банківський рахунок на Кіпрі без особистої присутності
 • Відсутні вимоги щодо оплати статутного капіталу компанії
ЗАКОНОДАВСТВО

Основним законодавчим актом, який регулює реєстрацію та діяльність фірм на Кіпрі є Cyprus Companies Law, CAP 113. Також діють інші нормативні документи, які регламентують відкриття окремих типів організацій:

 • філії іноземних організацій - S. 347 Companies Law, CAP 113
 • партнерства - Partnerships and Business Names Law, CAP 116
 • європейські компанії (Societas Europaea або SE) - Council Regulation (EC) No 2157/2001
 • трасти - Cyprus International Trusts Law 1992.
ТИПИ КОМПАНІЙ

На острові можна зареєструвати Товариство з обмеженою відповідальністю (Limited Liability Company, LTD).

 

Це найпопулярніший тип реєстрації бізнесу на Кіпрі, в назві якого має бути позначення, яке вказує на обмежені зобов'язання, тобто Limited/Ltd. Вживання в імені термінів bank, insurance, royal, municipal, global та ін. заборонено.

 

Також на Кіпрі реєструють інвестиційні фонди, холдинги та трастові структури.

Фото 1 - Реєстрація компанії на Кіпрі

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ НА КІПРІ: ВИМОГИ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (LTD):
 • Статутний фонд - мінімум 1000 Euro.
 • Акціонер в LTD - це мінімум одна фізична або юридична особа, дозволяється призначати нерезидентів острова.
 • Директором призначається фізична або юридична особа. У LTD зобов'язаний бути мінімум один директор - резидент будь-якої держави. Якщо компанія планує отримувати довідку про податкову резидентність, фірма та її директор зобов'язані бути резидентами цієї юрисдикції. Фірма вважається резидентною, якщо нею керують з території острова. Головний фактор, що впливає на резидентність організації - це податкова резидентність директорів.
 • Секретарем призначається тільки резидент острова, може бути як фізична так і юридична особа.
 • Загальнодоступні відомості - дані про компанію (назва, адреса, директор, акціонер, секретар, статутний фонд). З 2022 року функціонує публічний Реєстр бенефіціарних власників компаній. 
 • Кіпрські фірми щороку надають два звіти: статистичний та фінансовий. Фінансова звітність подається незалежно від ведення діяльності та засвідчується аудиторами. Навіть якщо діяльність не велась, подається «нульова» звітність.
 • Юридична адреса відкритої фірми зобов'язана розташовуватися на території держави.
 • Компанія не може без дозволу (ліцензії) здійснювати банківську та страхову діяльність.
ОПОДАТКУВАННЯ

Всі компанії – резиденти Кіпру оплачують податок на прибуток з усіх доходів, зароблених на острові чи за кордоном, а фірми – нерезиденти – якщо прибуток має кіпрське походження або діяльність ведеться через кіпрське представництво.

Податок з прибутку – 12,5%. Податок оплачується з чистого прибутку та ставлення до підтвердження формування витрат – дуже лояльне.

ПДВ – 19%.

 

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

У країні відсутній.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Кіпр уклав угоди з багатьма державами, в т. ч. з Україною, тому створювати компанію на Кіпрі - це рентабельне рішення.

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Кіпр не входить до «офшорних зон» Кабінету Міністрів України, тому відкривати малий бізнес тут престижно навіть у вигляді так званої "офшорної" компанії (фірми LTD). Більше того, існує можливість використання номінального сервісу, що дає змогу збільшити рівень конфіденційності бенефіціарного власника компанії.

Більше

Плануючи придбати «офшор» на Кіпрі або кіпрську компанію, скористайтеся консультацією наших юристів:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам відкрити та зареєструвати компанію на Кіпрі або в іншій юрисдикції на вибір. Реєстрація офшорної компанії на Кіпрі разом з Campio Group проходить легко та вигідно.

Вартість реєстрації компанії  на Кіпрі залежить від багатьох факторів, таких як обрана організаційно-правово форма, необхідність в номінальному сервісі, апостиль документів і так далі.  Тому, фінальна ціна кіпрської компанії формується індивідуально під кожний бізнес кейс.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
Новини по темі
Особливості податкового режиму IP Box на Кіпрі
IP Box (Intellectual Property Box) – це податковий режим Кіпру, призначений для стимулювання інноваційної діяльності та захисту інтелектуальної власності (ІС) шляхом надання податкових пільг. Цей режим був запроваджений у Кіпрі для залучення міжнародних компаній та сприяння розвитку високотехнологічних та інноваційних секторів економіки.
Парламент Кіпру скасував щорічний збір із компаній
28 голосами "за" парламент Кіпру схвалив законопроект, який скасовує щорічний корпоративний збір у розмірі 350 євро. Законопроект було внесено урядом у терміновому порядку.
Кіпр ліквідував 10,5 тисяч компаній через несплату щорічного збору
Кіпр ліквідував 10,5 тисяч компаній, які не сплатили щорічний збір у розмірі 350 євро. Більше 80 тисяч компаній завчасно отримали попередження про можливе видалення з реєстру за три місяці до цього. Тих, хто не сплатив заборгованість після попереджень, видалили з реєстру.
На Кіпрі почали діяти нові правила отримання посвідки на проживання
На Кіпрі вступили в силу нові правила отримання посвідки на проживання по інвестиціям. Сума інвестицій залишилась незмінною 300 000 євро, проте збільшився мінімальний рівень річного доходу майже вдвічі.
Кіпр визначив 4 вектори розвитку до 2030 року
Кіпр прийняв стратегію розвитку острова на 2023-2030 роки, визначивши 4 напрямки, які підвищуватимуть рівень конкурентоспроможності та залучатимуть інвестиції.
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії на Кіпрі - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії на Кіпрі Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії на Кіпрі?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії на Кіпрі ✓.
Реєстрація компанії на Кіпрі - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 4.89/5. Кількість оцінок: 10
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія на Мальті
від 3500€
Компанія у США
1500$
Компанія в Грузії
6500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити