Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії на Британських Віргінських островах

Фото 1 - Реєстрація компанії на Британських Віргінських островах

Про Британські Віргінські острови

Британські Віргінські Острови  - відкрита Колумбом заморська територія Великобританії в Вест-Індії, розташована недалеко від Карибського басейну.

 

Економіка БВО розвивається за рахунок таких видів діяльності як туризм і реєстрація компанії на Британських островах, хоча частина населення зайнята вирощуванням цукрової тростини і  на виробництві рому.

ЗАКОНОДАВСТВО

Закон про комерційні компанії БВО регламентує діяльність усіх підприємств на території (BVI International Business Companies Ordinance, 2004).

Види компаній

Найвигіднішою формою здійснення бізнесу на БВО є Товариство з обмеженою відповідальністю. Згідно з законодавством, назва компанії повинна закінчуватися на Limited, Ltd, Corporation, Corp., S.A., Inc і ін.

Фото 1 - Реєстрація компанії на Британських Віргінських островах

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ НА БВО: ВИМОГИ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ:
  • Мінімальний статутний капітал - не встановлено.
  • Акції - іменні, можуть бути без вказівки номінальної вартості.
  • Директор - як мінімум одна фізична або юридична особа, без вимог до резидентності.
  • Акціонер - як мінімум одна фізична або юридична особа, без  вимог до резидентності. Директор і акціонер можуть бути однією і тією же особою. Можливе використання повного номінального сервісу.
  • Секретар - не вимагається.
  • Загальнодоступна інформація: законом гарантується конфіденційність акціонерів і директорів. Відомості з установчих документів можуть бути представлені третім особам лише після прийняття відповідного рішення суду.
  • Компанія подає щорічний фінансовий звіт лише зареєстрованому агенту, проходити аудит не потрібно. Оплачується також державне мито раз у рік (його розмір залежить від розміру оголошеного статутного капіталу).
  • Зареєстрований офіс на території Британських Віргінських Островів є обов’язковим.
ОПОДАТКУВАННЯ

На території Британських Віргінських Островів, офшор не підпадає під оподаткування. Єдина вимога - щорічна оплата державного мита. Таким чином купити офшор на БВО - це рішення, яке дозволить раціонально розпоряджатися своїми фінансами в подальшому.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Не застосовується.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Укладено з декількома країнами, але пільгові умови не діють стосовно офшорів. На цей факт варто звернути увагу, якщо Ви бажаєте зареєструвати офшор на БВО.

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Україна визнає Британські Віргінські Острови офшором, що відповідно, веде до посиленого контролю діяльності такої компанії з боку державних органів.

Більше

Якщо ви плануєте купити офшор на БВО або зареєструвати компанію BVI, звертайтеся до наших юристів за консультацією: +38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам відкрити компанію на Британських Віргінських Островах або в будь-якій іншій юрисдикції на найвигідніших умовах.

Вартість реєстрації компанії на БВО формується під кожний  конкретний бізнес, фінальну ціну готової фірми уточнюйте у наших юристів в залежності від ваших індивідуальних потреб. 

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
Новини по темі
Нові вимоги щодо звітності та економічного сабстенсу на БВО
На Британських Віргінських Островах нововведення: оновилися правила щодо економічної сутності, набули чинності вимоги щодо подання фінансової звітності, а також діяльність, пов'язана з віртуальними валютами, тепер регулюється Законом.
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії на Британських Віргінських островах - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії на Британських Віргінських островах Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії на Британських Віргінських островах?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії на Британських Віргінських островах ✓.
Реєстрація компанії на Британських Віргінських островах - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 3
Компанія у США
1500$
Рахунок в Австрії
від 1200€
Компанія в Канаді
від 1950$
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити