Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Польща | 26.05.23
Польща запровадила нову структуру – сімейні фонди (family foundation)
Польща ухвалила нове законодавство, яке дозволяє на території країни реєструвати сімейні фонди з метою успадкування та володіння сімейними активами. Такі фонди будуть звільнені від корпоративного податку, але список допустимої діяльності обмежений.
Читати
Світ | 18.05.23
Чеські банки слідом за Кіпром закривають рахунки росіян та білорусів
Дедалі більше європейських банків відмовляються працювати з клієнтами громадянами росії та Білорусії. Цього разу провідні чеські банки Creditas, UniCredit Bank та ČSOB почали закривати рахунки, спираючись на введені санкції. До цього аналогічну практику запровадив Кіпр.
Україна | 16.05.23
Як оподатковуються закордонні доходи українців?
ДПС України роз’яснила як будуть оподатковуватись доходи українських резидентів, які отримані за межами країни.
Чехія | 15.05.23
Чехія планує підвищити податки та скасувати податкові пільги
Чехія планує поновлювати економіку країни, усунувши дефіцит державного бюджету за рахунок підвищення податків. Так, метою податкової реформи є скорочення дефіциту державних фінансів з 3,5% ВВП у 2023 році до розрахункових 1,8% у 2024 році та 1,2% у 2025 році. Одне з нововведень – підвищення корпоративного податку.
Кіпр | 08.05.23
Кіпр визначив 4 вектори розвитку до 2030 року
Кіпр прийняв стратегію розвитку острова на 2023-2030 роки, визначивши 4 напрямки, які підвищуватимуть рівень конкурентоспроможності та залучатимуть інвестиції.
Світ | 19.04.23
Bank of Cyprus оголосив про закриття рахунків росіян
Основний банк Кіпру Bank of Cyprus зробив резонансну заяву про масове закриття поточних рахунків, які були відкриті на громадян рф. Наразі такі особи отримали повідомлення на електронну пошту, а самі рахунку будуть закриті через 2 місяці.
Світ | 14.03.23
Торговців ЄС зобов’яжуть приймати цифрове євро
Наразі в Єврозоні йде активне обговорення майбутньої цифрової валюти CBDC, сфер її застосування та строків введення. Окрім того, в анонсованому документі щодо визнання цифрового євро законним платіжним засобом, міститься норма щодо зобов’язання європейського торгового бізнесу приймати цифрове євро для розрахунків.
1 2
Компанія на Мальті
від 3500€
Рахунок на Кіпрі
від 1200€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок у Грузії
1000$
Компанія в Естонії
2200€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити