Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
США | 03.10.23
Американський FinCEN хоче збільшити строки подання бенефіціарів
Агентство по боротьбі з фінансовими злочинами Міністерства фінансів США (FinCEN) опублікувало пропозицію щодо продовження терміну подання компаніями звітів про бенефіціарних власників. Так, таку процедуру хочуть провести наразі лише для компаній, які будуть створені чи зареєстровані з 1 січня 2024 року та до 1 січня 2025 року.
Читати
Світ | 29.09.23
У США підозрюють Credit Suisse та UBS у допомозі росіянам обходити санкцій
Міністерство юстиції США розпочало розслідування щодо двох швейцарських банків, Credit Suisse та UBS, за підозру у тому, що вони допомагали російським клієнтам уникати санкцій, запроваджених США та їхніми союзниками після вторгнення росії в Україну. Наразі розслідування на першій стадії.
Світ | 28.09.23
Завершується термін реєстрації бенефіціарів на Кіпрі
Кіпрський Департамент Реєстратора компаній та інтелектуальної власності нагадує кіпрським компаніям, європейським публічним компаніям, кооперативам та їх посадовим особам та партнерам, що до 30 вересня 2023 року необхідно зареєструвати дані та інформацію про своїх бенефіціарних власників у Реєстрі.
Світ | 21.09.23
Revolut ще більше спростив транскордонні платежі
Revolut, глобальна фінансова технологічна компанія, оголосила про запуск RevTags, нової безкоштовної глобальної платіжної мережі для бізнесу. RevTags дозволяє компаніям здійснювати миттєві транскордонні платежі, просто ввівши ідентифікаційний номер фізичної особи або компанії в бізнес-додатку Revolut Business.
Світ | 20.09.23
Гонконг хоче ввести нову податкову пільгу на доходи від ІВ
Гонконг запропонував новий режим податкових пільг на патентну скриньку, який відповідає Заходу 5 Організації економічного співробітництва та розвитку щодо розмивання податкової бази та переміщення прибутку (BEPS).
Світ | 12.09.23
PayPal розширює можливості конвертації криптовалюти
PayPal, найбільша дебетова електронна платіжна система у світі, оголосила про запуск нового сервісу конвертації криптовалюти в долари США. Новий сервіс, який називається PayPal off-ramp, дозволяє користувачам конвертувати свої криптоактиви в долари США безпосередньо зі своїх гаманців на баланс PayPal.
Світ | 07.09.23
Eurobank стає головним акціонером у Hellenic Bank
Компанія Wargaming, розробник комп'ютерних ігор, оголосила про продаж своєї частки, що залишилася, в 6,8% акцій кіпрського банку Hellenic Bank грецькому Eurobank. Угода оцінюється в 65,9 млн. євро. В результаті операції Eurobank стане власником 55,3% акцій Hellenic Bank, що матиме контрольне значення в управлінні.
1 2
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в Естонії
2200€
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити