Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 17.04.24
Угорщина, Нідерланди та ОАЕ: лідери з дружелюбності до бізнесу у 2024 році
Угорщина, Нідерланди та Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) виділяються як найкращі країни для відкриття бізнесу у 2024 році, згідно з звітом BNG. Ці країни пропонують сприятливі умови для підприємництва, поєднуючи низькі ставки податків, економічну стабільність та інфраструктуру, що сприяє інноваціям.
Читати
Світ | 15.04.24
Обхід санкцій у ЄС тепер кримінальний злочин
Рада Європи ухвалила історичне рішення, яке змінить правовий ландшафт у державах-членах Європейського Союзу. Нова директива, ухвалена внаслідок тривалих дискусій та консультацій, передбачає загальноєвропейські мінімальні стандарти покарання за порушення чи обхід санкцій ЄС.
Світ | 10.04.24
Каймани посилили правила звітності для власників ліцензій на управління компаніями
З початком квітня на Кайманових островах набули чинності нові правила звітності, які торкнулися власників ліцензій на управління компаніями. Ці правила, встановлені Керівництвом Валютного управління Кайманових островів (CIMA), встановлюють суворіші стандарти для обліку, необхідного для дотримання законодавства та забезпечення прозорості у фінансових операціях.
Світ | 03.04.24
Сінгапур, Данія та США - лідери світового бізнесу 2024
Згідно з останнім рейтингом Economist Intelligence Unit (EIU), Сінгапур, Данія та США визнані найкращими місцями у світі для ведення бізнесу. Це підтверджується аналізом, проведеним у 82 країнах та територіях, з урахуванням таких ключових показників, як інфляція, вартість життя, економічне зростання та фіскальна політика.
Світ | 02.04.24
Гонконг впроваджує режим Patent Box для стимулювання інновацій
Департамент внутрішніх доходів Гонконгу представив проект закону про внутрішні доходи, який має на меті впровадження нового режиму "Patent Box" з пільговою податковою ставкою в розмірі 5% для відповідної інтелектуальної власності.
Світ | 26.03.24
Нові обмеження в ЄС на готівку та анонімні транзакції
Європейський парламент прийняв рішення, яке може відчутно змінити пейзаж криптовалютних операцій в ЄС. Нове законодавство, призначене для посилення заходів протидії відмиванню коштів, вводить обмеження на анонімні фінансові транзакції, зокрема у сфері криптовалют та на розрахунки готівкою.
Світ | 25.03.24
Які критерії для набуття громадянства Кіпру у 2024 році?
Міністерство внутрішніх справ Республіки Кіпр опублікувало довгоочікуваний перелік критеріїв, необхідних для натуралізації на острові. Цей крок спрямований на впорядкування процесу набуття громадянства та створення єдиного стандарту для всіх заявників.
1 2
Компанія на Мальті
від 3500€
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Компанія в Естонії
2200€
Компанія в Англії
від 950€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити