Послуги
UA
ENRU

Список банків та платіжних систем

Казахстан
Bank RBK
Македонія
Silk Road Bank
Монако
Edmond de Rothschild
Туреччина
Ziraat Bank
Сербія
API Bank
Болгарія
UniCredit Bulbank
Словаччина
CSOB
Угорщина
MBH BANK (раніше MKB)
Вірменія
Evocabank IDBank Unibank
Сент-Люсія
Hermes Bank
Панама
Multibank
Список банків та платіжних систем

Відкриваючи закордонний рахунок у банках часто виникає складне завдання з вибором надійного та оперативного банку, який буде одночасно престижним, зручним та головне безпечним.


Якщо Ви хочете відкрити офшорні рахунки, або просто відкрити рахунок у швейцарському банку, ознайомтеся з вищенаведеним списком іноземних банків та платіжних систем світу. Зверніть увагу, що в більшості випадків відкрити рахунок в англійському банку можна лише за умови Вашої присутності, а офшорні рахунки відкриваються без присутності клієнта в банку - щоб відкрити офшорний рахунок достатньо відвідування нашого офісу. Надійними та лояльними до іноземних клієнтів є банки Кіпру, тут також можна відкрити рахунок дистанційно. Швейцарські банки найбільше підходять для інвестиційних та ощадних цілей.

Ліцензовані платіжні системи також, як і банки, надають широкий спектр послуг для різного типу бізнесу і навіть мають переваги перед банками: доступна цінова політика відкриття рахунку, спрощена процедура ідентифікації клієнта, віддалене відкриття та управління рахунком, висока конфіденційність даних.

Де краще відкривати офшорний банківський рахунок для компанії, як відкрити іноземний рахунок у банку онлайн, для яких фізичних та юридичних осіб можливе відкриття рахунку в банку Європи, Прибалтики (наприклад, у Швейцарії, Кіпрі, Австрії або в офшорі), що таке мерчант рахунок або офшорний рахунок, все це і не тільки Ви можете дізнатися безпосередньо у наших юристів, скориставшись сервісом «питання онлайн», або зателефонувавши до одного з наших офісів.

Наші фахівці допоможуть Вам обрати надійний закордонний банк та відкрити особистий чи корпоративний рахунок у ньому.

Звертаємо увагу, що підбір платіжної системи та аналіз даних щодо клієнта не входять у вартість супроводу відкриття рахунку.

Компанія в Гонконзі
від 2500$
Компанія у США
1500$
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок на Кіпрі
від 1200€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити