Послуги
UA
ENRU

Відкриття мерчант (торгових) рахунків

З кожним роком Інтернет-торгівля стрімко розвивається і платіжні технології йдуть в ногу з вимогами сучасності. Для зручності та швидкості онлайн розрахунків введений мерчант акаунт, який дозволяє миттєво приймати тисячі онлайн платежів у хвилину з банківських карт або рахунків відвідувачів сайту. Такі акаунти працюють своєрідним «гаманцем» інтернет магазинів, е-комерції, бірж Forex, ігрових сайтів і інших видів онлайн послуг.

Відкриваючи merchant account, ви отримуєте індивідуальний номер, який прив'язується до вашого корпоративного розрахункового рахунку, і платежі, здійснені на сайті компанії відразу ж потрапляють на рахунок фірми.

Мерчант рахунки привабливі своєю простотою, миттєвим і цілодобовим обслуговуванням, відсутністю валютного контролю та можливістю здійснювати платежі по всьому світу.

Фото 1 - Відкриття мерчант (торгових) рахунків

CAMPIO GROUP ПРОПОНУЄ ВІДКРИТТЯ МЕРЧАНТ АКАУНТУ В НАСТУПНИХ БАНКАХ:

 

Відкриття мерчант рахунка даних банках і платіжних системах, і навіть інші варіанти фінансових установ обумовлюються індивідуально.

Фото 2 - Відкриття мерчант (торгових) рахунків

ЯК ВІДКРИТИ МЕРЧАНТ РАХУНОК?

Для того, щоб відкрити мерчант рахунок необхідне дотримання нижче перерахованих умов:

- наявність зареєстрованої компанії та офіційного сайту;

- відповідність сайту всім платіжним стандартам;

- відкритий розрахунковий рахунок на юридичну особу, до якого буде підв'язаний мерчант акаунт;

- подача необхідних документів в банк: детальний опис діяльності (товару), запланованих трансакцій (обсяги і цінова політика), географія торговельної діяльності із зазначенням валюти, корпоративні документи на компанію, розроблена політика повернення грошових коштів та інші.

Звертаємо увагу, що повний перелік документів, необхідних для відкриття мерчант рахунку буде залежати від обраного банку. Вартість відкриття торгового (merchant) рахунки обговорюється в індивідуальному порядку, залежно від обраного банку і діяльності компанії.

Якщо Вам необхідно відкрити мерчант рахунок/акаунт для торгових цілей, звертайтеся до наших юристів за кваліфікованою консультацією в даному питанні:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам відкрити «офшорний» мерчант акаунт для платіжного обслуговування вашої діяльності в надійних банках світу на вибір.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Відкриття мерчант (торгових) рахунків - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Відкриття мерчант (торгових) рахунків Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Відкриття мерчант (торгових) рахунків?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Відкриття мерчант (торгових) рахунків ✓.
Відкриття мерчант (торгових) рахунків - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 1
Компанія у США
1500$
Компанія в Англії
від 950€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити