Послуги
UA
ENRU

Фінансові рішення для міжнародних агрокомпаній

Вибір платіжного рішення для агросектору

Для масштабного агробізнесу зручний  і надійний банківський рахунок - це не просто необхідність, а ключовий елемент успішної стратегії. Це як гармонійна частина складного механізму, що забезпечує ефективну роботу всього підприємства.

Правильно обраний партнер у  фінансовому обслуговуванню  сприяє швидкому та зручному веденню фінансових операцій, оптимізації обігу коштів та максимальному контролю над фінансовою сферою. Тому, рахунок - це не просто інструмент, це стратегічний ресурс, до вибору якого варто підходити з особливою прискіпливістю.

Фото 1 - Фінансові рішення для міжнародних агрокомпаній

Враховуючи це, ми пропонуємо вам можливість відкрити нові горизонти для вашої компанії з унікальною пропозицією від Payoneer.

Payoneer - це не просто платіжна система, це ключ до світового розвитку бізнесу для агрокомпаній. Адже саме ця компанія створила індивідуальні умови обслуговування для аграрного сектору, які дозволяють швидко та легко відкрити рахунок, управляти фінансами та здійснювати глобальні транзакції, забезпечуючи надійність та зручність на кожному їх етапі.

Чому саме Payoneer вигідний для агрокомпаній?
  • Унікальні реквізити в одному аккаунті: Забудьте про необхідність відкривати окремі рахунки в різних валютах. Payoneer надає унікальні банківські реквізити для кожної валюти  в європейських, американських та інших банках, що дозволяє здійснювати платежі у місцевій валюті у США, Великобританії, ЄС, Японії, Канаді, Австралії та Мексиці, перейшовши у єдиний обліковий запис Payoneer та без зайвих комісій.
  • Індивідуальні реквізити респектабельних банків: Платіжна система надає своїм клієнтам для розрахунків IBAN номери світових банків лідерів, таких як Bank of America, CITIbank, Bankig Circle S.A., Metropolitan Commercial Bank, First Century Bank, Barclays та інших (вибір банку залежить від необхідної валюти). Таким чином, при взаєморозрахунках з контрагентами, клієнтами, поставщиками вони бачать саме банківські реквізити найвідоміших банків світу, а не реквізити платіжної системи, що підвищує довіру до бізнесу та таких взаєморозрахунків з компанією. Тобто, маючи аккаунт Payonneer, компанія може  «демонструвати» наявність  банківських рахунків в передових банках світу, при цьому не витрачаючи зайві кошти на їх дійсне утримання.
  • Легкий розподіл коштів: Оплати субпідрядникам, виконавцям та постачальникам в різних куточках світу напряму з вашого облікового запису Payoneer.
  • Оплата за вільними реквізитами: Доступні оплати за вільними реквізитами, включаючи продавців, податки, рекламу та інше. Все зручно та ефективно, щоб ви могли концентруватися на стратегічних аспектах вашого бізнесу.
  • Проста верифікація для компаній: Відкриття рахунку в Пайонір можливе в незалежності від того чи є у клієнта (компанії) вже відкритий банківський рахунок, а також не залежить від місця проживання бенефіціара, що надає можливість широкому колу клієнтів нерезидентів користуватись послугами платіжної системи.
  • Global Payment Service: Отримуйте банківські перекази від прямих клієнтів (B2B) з унікальними банківськими реквізитами в USD/EUR/GBP/AUD/CAD/AUD/JPY. Використовуйте їх для інвойсів та контрактів. Ваші клієнти будуть бачити ваші реквізити так ніби у вас є банківські рахунки в різних країнах.
  • Персональний менеджер в Україні: Кожному клієнту надається персональна консультативна VIP підтримка в Україні.
  • Спеціальні умови для агросфери: Клієнти з аграрного та сільськогосподарського сектору отримують знижені тарифні ставки та спеціальні умови обслуговування.
Фото 2 - Фінансові рішення для міжнародних агрокомпаній

Реєстрація агро компанії та відкриття рахунку

А для тих, хто хоче масштабувати свій бізнес та вийти на новий рівень,  ми пропонуємо можливість отримати повний пакет послуг - від відкриття рахунку до реєстрації вашої сільгоспкомпанії в Швейцарії. З нами ви отримаєте не лише доступ до глобальних фінансових ринків, а й високий рівень престижу та репутації завдяки реєстрації в одному з найбільш стабільних економічних кліматів світу.

Швейцарія – це не просто місце реєстрації, а стратегічний вибір для тих, хто має амбіції досягти міжнародного визнання, престижу та успіху. Саме ця юрисдикція підходить для масштабування агросфери. Адже в ній кожен аспект - від фінансів до географічного розташування - сприяє підняттю вашого підприємства на міжнародній арені. Швейцарія стає ключем до ваших глобальних амбіцій, додаючи бренду компанії той престиж та репутацію, які привертають партнерів та завойовують довіру клієнтів з усього світу.

Зв'яжіться з нами сьогодні та дозвольте нам вивести вашу агрокомпанію на новий рівень глобального бізнесу.

Наша команда готова забезпечити вас не тільки фінансовими інструментами, але і повністю готовим рішенням для вашого успішного аграрного бізнесу.

Обирайте Payoneer для вашої агрокомпанії та розкрийте нові можливості у світі фінансів

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Фінансові рішення для міжнародних агрокомпаній - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Фінансові рішення для міжнародних агрокомпаній Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Фінансові рішення для міжнародних агрокомпаній?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Фінансові рішення для міжнародних агрокомпаній ✓.
Фінансові рішення для міжнародних агрокомпаній - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 4.67/5. Кількість оцінок: 3
Компанія на Мальті
від 3500€
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія у США
1500$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити