Послуги
UA
ENRU

Юрисдикції

Повний перелік «офшорних зон» світу

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ЮРИСДИКЦІЮ?

Найчастіше вибір юрисдикції – це трудомісткий і відповідальний процес, що має безліч нюансів і потребує великої та актуальної інформації: починаючи від законодавства та оподаткування, і закінчуючи економічно-політичною ситуацією в країні реєстрації. Для правильного вибору юрисдикції, де планується створити компанію, необхідно точно визначити, якої мети Ви хочете досягти, для чого саме будете використовувати фірми офшори. Виходячи з цілей та побажань, фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої ​​ юрисдикції.

ОФШОРНІ ТА ОНШОРНІ КРАЇНИ (ЗОНИ) СВІТУ

Офшорна юрисдикція — це територія, де законом держави передбачена відсутність податкового навантаження, так звана безподаткова зона. Тобто компанія, зареєстрована в офшорній зоні, взагалі не сплачує податки, якщо дотримується певних умов (наприклад, не веде господарську діяльність на території офшорної зони).

Низькоподаткові юрисдикції – це території, де створена сприятлива атмосфера для розвитку бізнесу з нижчими податками, що діють, ніж у більшості інших країн світу. До низькоподаткових юрисдикцій можна віднести Англію, Гібралтар, Гонконг, Кіпр, Естонію, США та інші.

Вище в алфавітному порядку наведено список усіх юрисдикцій, в яких ми реєструємо компанії, включаючи список офшорних країн, у тому числі, оншори та мідшори, а також список інших юрисдикцій світу.

Компанія в Гонконзі
від 2500$
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія в Англії
від 950€
Компанія на Мальті
від 3500€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити