Послуги
UA
ENRU

Резидентство IT компанії в Дія-Сіті (Diia City)

Що таке Дія-Сіті та для чого створена?

Дія-Сіті - це спеціальний режим, запроваджений для української IT-індустрії з 8 лютого 2022 року, який пропонує певні пільги та підходи для компаній у цьому секторі.

Його створено з метою сприяти розвитку цифрової економіки в Україні. Цей режим надає пільгове оподаткування для компаній та відкриває можливість гіг-контрактів для співробітників, що привертає увагу багатьох фахівців у сфері IT. Важливою особливістю Дія-Сіті є те, що стати його резидентом можуть добровільно лише українські компанії, які відповідають визначеним критеріям після чого вони можуть претендувати на податкові переваги.

Фото 1 - Резидентство IT компанії в Дія-Сіті (Diia City)

Останнім часом спостерігається тенденція, коли підприємці в сфері інформаційних технологій, які вже мають діючу іноземну компанію, вирішують зареєструвати також компанію в Дія Сіті. Це дає їм можливість отримати ряд певних вигод, таких як спрощене оподаткування та зниження податкових ставок. Крім того, реєстрація в Дія Сіті дозволяє легально вийти на український ринок інформаційних технологій та отримати доступ до його переваг і можливостей.

Хто може зареєструватись в Дія-Сіті?

Резидентом Дія Сіті може бути виключно українська компанія, незалежно від місця здійснення господарської діяльності. Для отримання статусу резидента, компанія повинна відповідати наступним критеріям:

  • Здійснювати один або кілька видів діяльності, визначених у Законі України "Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні" (зокрема, сюди відносяться такі види діяльності як: програмування комп'ютерів, створення відеоігор, створення та продаж програм, навчання з комп'ютерних тем, дослідження та розробка нових технологій, маркетинг та реклама через програми, організація відеоігор, обмін віртуальними активами, захист інформації в мережі і т.п.).
  • Забезпечувати, що 90% загального доходу компанії за перші три календарні місяці, наступні за місяцем отримання статусу резидента, складає кваліфікований дохід. Також, 90% загального доходу за кожен календарний рік перебування у статусі резидента повинно складати кваліфікований дохід.
  • Мати середньомісячну зарплату для працівників та гіг-спеціалістів, що становить не менше 1200 євро.
  • Мати середньооблікову кількість працівників та гіг-спеціалістів, яка становить не менше 9 осіб.
Фото 2 - Резидентство IT компанії в Дія-Сіті (Diia City)

Як ми можемо допомогти?

Звісно, особливості реєстрації компанії в Дія Сіті можуть бути важкими для розуміння, тому спеціалісти Campio Group готові надати повний супровід і допомогу на кожному етапі цього процесу.

Не соромтеся звертатися до нас з будь-якими запитаннями або проханнями стосовно реєстрації в Дія Сіті. Наша команда готова допомогти зробити цей процес простим та ефективним.

Які переваги дає резидентство в Дія City?

Резидентство в Diia City надає декілька значних переваг для компаній, що діють у сфері IT в Україні, зокрема:

  • Податкові пільги: Компанії-резиденти можуть скористатися зменшеними податковими ставками. Наприклад, податок на доходи фізичних осіб становить 5% замість стандартних 18%. Також, для гіг-контрактів ставка складає 5% + 1,5% військового збору.
  • Стимулювання збереження капіталу: Резидент Дія Сіті може обирати як платити корпоративний податок: 9% на виведений капітал або 18% податку на прибуток на загальних підставах.
  • Пільги для фізичних осіб: Фізичні особи, які мають дивіденди від компаній-резидентів Дія сіті, також отримують податкові пільги у вигляді повного звільнення від оподаткування.
  • Захист від надмірної перевірки: Компанії-резиденти отримують спеціальні гарантії забезпечення від застосування необґрунтованих перевірок та інших негативних втручань у бізнес.
  • Бронювання від мобілізації: Резиденти мають право на відстрочку від мобілізації шляхом бронювання своїх штатних співробітників.
  • Забезпечення переваг: Усі надані пільги на переваги для резидентів Дія Сіті діють протягом 25 років.

В цілому, резидентство в Diia City відкриває широкі можливості для компаній у сфері IT, дозволяючи їм ефективно працювати, розвиватися та конкурувати на міжнародному ринку.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Резидентство IT компанії в Дія-Сіті (Diia City) - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Резидентство IT компанії в Дія-Сіті (Diia City) Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Резидентство IT компанії в Дія-Сіті (Diia City)?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Резидентство IT компанії в Дія-Сіті (Diia City) ✓.
Резидентство IT компанії в Дія-Сіті (Diia City) - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Компанія в Естонії
2200€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія у США
1500$
Рахунок на Кіпрі
від 1200€
Компанія в Грузії
6500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити