Віртуальний офіс для іноземної компанії

Юридична компанія » Послуги » Віртуальний офіс для іноземної компанії

ЩО ТАКЕ ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС?

Віртуальний офіс - здійснення секретарських та кореспондентських послуг без фізичного знаходження за місцем реєстрації компанії. Ця послуга актуальна для тих компаній, які не здійснюють діяльність за місцем реєстрації, але хочуть мати місцеві контакти та зв'язок для підвищення іміджу. Крім того, наявність місцевого телефону, адреси, сайту, що входить до послуг віртуального офісу, викликає більшу довіру з боку контрагентів та партнерів, з якими співпрацює іноземна компанія.

Таким чином, ця послуга забезпечує не тільки підвищення респектабельності компанії, а й організований збір, а також збереження важливої ​​інформації та кореспонденції.

ПОСЛУГИ ВІРТУАЛЬНОГО ОФІСУ

Campio Group створює іноземні компанії вже понад 15 років і ми точно знаємо, як має функціонувати компанія в кожній з юрисдикцій. Ми допоможемо організувати послугу, або комплексно всі послуги, що входять до проекту «віртуальний офіс» для кожного малого або середнього бізнесу:

- місцевий номер, факс, e-mail або телефонія;

- юридична адреса в країні реєстрації компанії;

- приймання, збір та пересилання кореспонденції;

 - послуги іноземного секретаря;

- віддалене зберігання документації чи інших даних;

- погодинна оренда конференц-залу для проведення переговорів у країні реєстрації компанії;

- створення сайту-візитки компанії на домені потрібної країни.

Для тих компаній, яким необхідно, згідно із законодавством іноземної юрисдикції, створити реальну присутність, ми пропонуємо послуги substance.

Якщо Вам необхідні віртуальні офіси на Кіпрі, США, Британії або в іншій юрисдикції, звертайтесь до наших фахівців:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам організувати віртуальну присутність компанії в потрібній юрисдикції, забезпечимо оренду віртуального офісу за прийнятну ціну з огляду на всі вимоги та побажання.