Послуги
UA
ENRU

Послуги AML і KYC комплаенсу

Що таке AML Compliance?

AML Compliance, або Протидія Відмиванню Грошей, є набором заходів та політик, спрямованих на виявлення, запобігання та реагування на можливі випадки фінансової злочинності, такої як відмивання грошей та фінансування тероризму. Основна мета AML політики - запобігання використанню фінансової системи для легалізації доходів, одержаних незаконним шляхом.

Саме для цього і застосовується AML комплаенс, який, включає в себе перевірку клієнтів, моніторинг фінансових операцій та розслідування підозрілих фінансових дій.

Фото 1 - Послуги AML і KYC комплаенсу

Що таке KYC Compliance?

Know Your Customer (KYC) Compliance - це частина AML Compliance, яка вимагає від фінансових установ та інших організацій ідентифікувати та перевіряти своїх клієнтів.

KYC Compliance, або процедура Знай Свого Клієнта,  допомагає запобігти відмиванню грошей, вимагаючи від фінансових установ та інших організацій збирати інформацію про своїх клієнтів, таку як їхні імена, адреси, номери ідентифікації та дані про їхню діяльність. Така перевірка та збір інформації про клієнтів  відбувається  перед наданням їм доступу до послуг

Застосовування процедур комплаенсу

AML і KYC Compliance є невід'ємною частиною фінансового сектору, вони застосовуються в банках, страхових компаніях, біржах, платіжних системах та інших установах, що працюють з грошовими потоками. Ці процедури включають:

 • Ідентифікацію клієнта - перевірка особистих даних, документів та джерел доходів, що дозволяє встановити правдиву ідентичність клієнта.
 • Моніторинг фінансових операцій - виявлення незвичайних або підозрілих транзакцій, які можуть свідчити про фінансову злочинність.
 • Оцінку ризиковості клієнта - аналіз клієнтів на ризикову діяльність та потенціали відмивання коштів.
 • Збереження документації - зберігання всіх необхідних документів та записів, що підтверджують проведені перевірки.

 

Завдяки цим процедурам, AML повинна виявляти всі незаконні дії, пов'язані з відмиванням грошей, наприклад такі як: переказ великих сум грошей без легального підтвердження, відкриття рахунків на підставних осіб, використання рахунків для зберігання незаконно отриманих грошей, використання фіктивних компаній чи підставних осіб, фінансування тероризму та інші.

Обов’язковий комплаенс застосовуються фінансовими установами та іншими організаціями, які підпадають під дію законодавства про відмивання грошей. Це включає банки, страхові компанії, брокерські фірми, платіжні системи та інші організації, які здійснюють фінансові операції. Проте, такі процедури можуть застосовувати і інші організації, які бажають співпрацювати лише з легальними коштами та благонадійними партнерами.

Компанії, які в своїй діяльності застосовують AML і KYC Compliance мають ряд переваг, зокрема:

 • запобігання відмиванню грошей та фінансуванню тероризму
 • захист клієнтів від шахрайства
 • покращення репутації організації
 • зменшення ризику штрафів від регуляторів

 

Фото 2 - Послуги AML і KYC комплаенсу

Послуги AML і KYC Compliance

AML і KYC Compliance є ключовими факторами в забезпеченні стійкості фінансової системи та запобіганні фінансової злочинності. Наша компанія готова допомогти вам забезпечити відповідність цим важливим вимогам, зменшити ризики та зберегти непорушність вашого бізнесу.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг AML і KYC Compliance, які включають:

 • перевірка контргагентів
 • допомога у проходженні комплаенсу в банках і платіжних системах
 • розробка і впровадження програм AML і KYC для бізнесу
 • моніторинг та аналіз операцій на предмет підозрілої активності
 • консультування з питань AML і KYC Compliance

Якщо вам потрібна допомога з AML або KYC Compliance, зв'яжіться з нами: +38098-737-88-88

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Послуги AML і KYC комплаенсу - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Послуги AML і KYC комплаенсу Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Послуги AML і KYC комплаенсу?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Послуги AML і KYC комплаенсу ✓.
Послуги AML і KYC комплаенсу - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 1/5. Кількість оцінок: 53
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Компанія в Англії
від 950€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити