Послуги
UA
ENRU

Реєстрація іноземних компаній

Campio Group пропонує можливість оптимізувати бізнес-процеси і податковий тягар вашої організації шляхом реєстрації іноземної компанії в одній з престижних і шанованих юрисдикцій, серед яких країни ЄС, Америки та інші країни світу, які не є «чистими» офшорними зонами, але надають для нерезидентних компаній пільгові умови для ведення бізнесу.

Компанії, зареєстровані в таких країнах, в першу чергу популярні для роботи з контрагентами та партнерами, а також виступають як хороший інструмент для ведення міжнародної торгівлі і придбання нерухомості.

Багато підприємців і бізнесменів, зіткнувшись з певною недовірою до класичних офшорів і тенденцією до деофшоризаціі, шукають для свого бізнесу юрисдикції з репутацією шанованої країни і довірчим ставленням партнерів. В першу чергу, для них важлива не оптимізація оподаткування, а репутація та переваги, які вони отримають, якщо зареєструють іноземну компанію в одній з європейських країн. А при грамотному підході, окрім престижної репутації, можна  отримати ще одну перевагу - знизити податкове навантаження на компанію.

Фото 1 - Реєстрація іноземних компаній

Вибір країни для реєстрації компанії

При виборі юрисдикції з метою придбання іноземної компанії необхідно враховувати, що кожна країна має власні переваги і умови для реєстрації компаній.

Наприклад, не всі країни ЄС звільняють нерезидентні компанії від сплати податків, а в певних юрисдикціях ставки корпоративного податку досить високі. Також компанії в ЄС, в більшості випадків, зобов'язані щорічно подавати фінансову звітність.

Компанії, засновані в США, не менш популярні, що пояснюється високим економічним рейтингом країни, відсутністю оподаткування для компаній, які не є резидентами США і не здійснюють свою діяльності на її території. І, на відміну від країн ЄС, нерезидентні компанії США не зобов'язані здавати фінансову звітність. При цьому законодавство і податковий клімат в країні багато в чому залежить від штату, в якому реєструється іноземна компанія.

CAMPIO GROUP ПРАЦЮЄ З ТАКИМИ ЮРИСДИКЦІЇ, ЯК:

Фото 2 - Реєстрація іноземних компаній

ВИДИ ПОСЛУГ

У спектр послуг Campio Group з реєстрації закордонної компанії входить:

1. Купівля готової іноземної компанії

2. Реєстрація нової іноземної компанії

Зареєструвати нову іноземну компанію або купити готову іноземну компанію в Європі і не тільки, досить просто. Процедура купівлі та реєстрації таких компаній нічим не відрізняється від процедури, що діє для офшорних компаній.

Список готових іноземних компаній з будь-якої з юрисдикцій ви завжди можете отримати, звернувшись до офісу нашої компанії. Тому існує можливість за лічені дні придбати іноземну, зокрема й європейську, компанію.

За більш детальною консультацією щодо реєстрації та відкриття компанії (фірми) за кордоном, звертайтеся в офіс Campio Group, де наші фахівці дадуть відповідь на всі виниклі у вас запитання як зареєструвати іноземну компанію:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам здійснити реєстрацію (відкриття) компанії в Європі або в іншій юрисдикції на вибір.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація іноземних компаній - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація іноземних компаній Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація іноземних компаній?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація іноземних компаній ✓.
Реєстрація іноземних компаній - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 4.87/5. Кількість оцінок: 8
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Компанія в Грузії
6500€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок в Австрії
від 1200€
Компанія в Естонії
2200€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити