Реєстрація іноземних компаній

Юридична компанія » Послуги » Компанії » Реєстрація іноземних компаній

Campio Group пропонує можливість оптимізувати бізнес-процеси і податковий тягар вашої організації шляхом реєстрації іноземної компанії в одній з престижних і шанованих юрисдикцій, серед яких країни ЄС, Америки та інші країни світу, які не є «чистими» офшорними зонами, але надають для нерезидентних компаній пільгові умови для ведення бізнесу. Компанії, зареєстровані в таких країнах, в першу чергу популярні для роботи з контрагентами та партнерами, а також виступають як хороший інструмент для ведення міжнародної торгівлі і придбання нерухомості.

CAMPIO GROUP ПРАЦЮЄ З ТАКИМИ ЮРИСДИКЦІЇ, ЯК:

Багато підприємців і бізнесменів, зіткнувшись з певною недовірою до класичних офшорів і тенденцією до деофшоризаціі, шукають для свого бізнесу юрисдикції з репутацією шанованої країни і довірчим ставленням партнерів. В першу чергу, для них важлива не оптимізація оподаткування, а репутація та переваги, які вони отримають, якщо зареєструють іноземну компанію в одній з європейських країн. А при грамотному підході, окрім престижної репутації, можна  отримати ще одну перевагу - знизити податкове навантаження на компанію.

При виборі юрисдикції з метою придбання іноземної компанії необхідно враховувати, що кожна країна має власні переваги і умови для реєстрації компаній.

Наприклад, не всі країни ЄС звільняють нерезидентні компанії від сплати податків, а в певних юрисдикціях ставки корпоративного податку досить високі. Також компанії в ЄС, в більшості випадків, зобов'язані щорічно подавати фінансову звітність.

Компанії, засновані в США, не менш популярні, що пояснюється високим економічним рейтингом країни, відсутністю оподаткування для компаній, які не є резидентами США і не здійснюють свою діяльності на її території. І, на відміну від країн ЄС, нерезидентні компанії США не зобов'язані здавати фінансову звітність. При цьому законодавство і податковий клімат в країні багато в чому залежить від штату, в якому реєструється іноземна компанія.

КУПИТИ ІНОЗЕМНУ (ЄВРОПЕЙСЬКУ) КОМПАНІЮ

У спектр послуг Campio Group по реєстрації іноземної компанії входить:

1. Купівля готової іноземної компанії

2. Реєстрація нової іноземної компанії

Зареєструвати нову іноземну компанію або купити вже готову іноземну компанію в Європі і не тільки досить просто. Процедура покупки і реєстрації таких компаній нічим не відрізняється від процедури, що діє для офшорних компаній (ознайомитися з процедурою можна в розділі Реєстрація офшорних компаній).

Список готових іноземних компаній по кожній із юрисдикцій ви завжди можете отримати, звернувшись в офіс нашої компанії.

Якщо ви бажаєте зареєструвати компанію в «класичній» офшорній зоні, докладніше про те, як зареєструвати офшорну компанію або купити офшорну компанію дивіться в розділі Реєстрація офшорних компаній.

Перелік всіх юрисдикцій, з якими працює наша компанія, ви можете подивитися в розділі Всі юрисдикції.

Відповіді на найпоширеніші питання щодо покупки іноземних компаній, ви знайдете в розділі FAQ.

За більш детальною консультацією щодо реєстрації та відкриття компанії (фірми) за кордоном, звертайтеся в офіс Campio Group, де наші фахівці дадуть відповідь на всі виниклі у вас запитання як зареєструвати іноземну компанію:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам здійснити реєстрацію (відкриття) компанії в Європі або в іншій юрисдикції на вибір.