Послуги
UA
ENRU

Політика конфіденційності

Сайт https://www.campiogroup.com/ належить компанії Сampio Group, яка є контролером ваших особистих даних.

Ми використовуємо цю Політику конфіденційності, яка визначає, як ми обробляємо інформацію, зібрану https://www.campiogroup.com/, а також причини, з яких ми повинні збирати певні особисті дані про вас. Тому ви повинні прочитати цю Політику конфіденційності перед використанням сайту https://www.campiogroup.com/.

Ми дбаємо про ваші особисті дані та гарантуємо їхню конфіденційність та безпеку.

Особиста інформація, яку ми збираємо:

Під час відвідування https://www.campiogroup.com/, ми автоматично збираємо певну інформацію про ваш пристрій, включаючи інформацію про ваш веб-браузер, IP-адресу, часовий пояс і т. д. і деякі зі встановлених файлів cookies на вашому пристрої . Крім того, коли ви переглядаєте Сайт, ми збираємо інформацію про окремі сторінки або продукти, які ви переглядаєте, про те, які сайти або умови пошуку направили вас на Сайт і як ви взаємодієте з Сайтом. Ми називаємо цю автоматично зібрану інформацію «Інформація про пристрій». Крім того, ми можемо збирати особисті дані, які ви надаєте нам (включаючи ім'я, прізвище, електронну адресу, контактну інформацію тощо) під час реєстрації на формах Сайту, щоб мати можливість виконати ваш запит.

Чому ми обробляємо ваші дані?

Нашим головним пріоритетом є безпека клієнтів, ось чому ми повинні обробляти той мінімальний обсяг даних користувача: рівно стільки, скільки необхідно для обслуговування сайту. Інформація, що збирається автоматично, використовується лише для виявлення потенційних порушень та отримання статистичної інформації про використання Сайту. Ця статистична інформація не збирається так, щоб можна було ідентифікувати конкретного користувача системи.

Ви можете відвідувати Сайт, не повідомляючи нам, хто ви, і не розкриваючи жодної інформації, за допомогою якої будь-хто міг би ідентифікувати вас як конкретну особу. Однак, якщо ви хочете використовувати деякі функції сайту, хочете отримувати нашу розсилку новин або інші повідомлення, або залишити запит на зв'язок з юристом, заповнивши форму, ви можете надати нам особисті дані, такі як вашу адресу електронної пошти, ім'я, прізвище, номер телефону. Ви можете не надавати нам особисті дані, але в цьому випадку ви не зможете скористатися певними функціями Сайту. Користувачі, які не впевнені, яка інформація є обов'язковою, зв'яжіться з нами через kiev@campiogroup.com.

Ваші права:

У вас є такі права, пов'язані з вашими особистими даними, наданими нам через сайт:

  • Право отримання інформації.
  • Право доступу.
  • Право на виправлення.
  • Право на знищення даних.
  • Право обмежувати обробку.
  • Право на перенесення даних.
  • Право на відновлення.
  • Права щодо автоматизованого прийняття рішень та профілювання.

Якщо ви бажаєте скористатися цим правом, зв'яжіться з нами, використовуючи наведену нижче контактну інформацію.

Крім того, якщо ви є резидентом Європи, ми відзначаємо, що ми обробляємо вашу інформацію для виконання контрактів, які можуть бути укладені з вами (наприклад, якщо ви робите замовлення через Сайт), або іншим чином для переслідування наших законних ділових інтересів, перерахованих вище. Крім того, зверніть увагу, що ваша інформація може бути передана за межі Європи, включаючи Канаду та США.

Посилання на інші сайти:

Наш Сайт може містити посилання на інші сайти, які нам не належать та не контролюються нами. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності таких сайтів або третіх осіб. Ми рекомендуємо вам перевіряти, коли ви залишаєте наш Сайт та читати заяви про конфіденційність кожного сайту, який може збирати особисту інформацію.

Інформаційна безпека:

Ми захищаємо інформацію, яку ви надаєте на комп'ютерних серверах, у контрольованому безпечному середовищі, захищеному від несанкціонованого доступу, використання або розкриття. Ми приймаємо розумні адміністративні, технічні та фізичні заходи безпеки для захисту від несанкціонованого доступу, використання, зміни та розкриття особистих даних, що знаходяться під нашим контролем та зберіганням. Однак передача даних через Інтернет або бездротову мережу не може бути гарантованою.

Юридичне розкриття:

Ми будемо розкривати будь-яку інформацію, яку ми збираємо, використовуємо або отримуємо, якщо це потрібно або дозволено законом, наприклад, відповідно до повістки до суду або аналогічного судового процесу, і коли ми сумлінно вважаємо, що розкриття інформації необхідне для захисту наших прав, вашої безпеки чи безпеки інших осіб, розслідування шахрайства чи відповіді на запит уряду.

Відмова від відповідальності:

Міжнародна юридична кампанія «Campio Group» є власником цього сайту, тому вся інформація, яка розміщена на нашому сайті, охороняється законом. Вся інформація, розміщена на нашому сайті, має виключно інформаційний характер.

Campio Group не гарантує, що інформація, розміщена на цьому сайті, не містить помилок і неточностей. Також, «Campio Group» повідомляє користувачів Сайту, що інформація, надана на нашому Сайті, не є юридичною консультацією та/або послугою. Виходячи з вищезгаданого, «Campio Group не несе відповідальності за прийняті користувачами нашого Сайту рішення та вчинені дії посилаючись та/або користуючись інформацією, яка розміщена на нашому Сайті.

Контактна інформація:

Якщо ви хочете зв'язатися з нами, щоб дізнатися більше про цю Політику конфіденційності та використання, або хочете зв'язатися з нами з будь-якого питання, що стосується індивідуальних прав та вашої Особистої інформації, ви можете надіслати листа на kiev@campiogroup.com.

Компанія в Естонії
2200€
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія в Грузії
6500€
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в Англії
від 950€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити