Послуги
UA
ENRU

Звітність та аудит іноземних компаній

До початку періоду «деофшоризації» іноземні компанії, зареєстровані у податкових гаванях, не мали нічого спільного з термінами фінансової звітності та аудиту. Але оскільки весь світ масштабно бореться з відмиванням грошей, шляхом встановлення прозорості бенефіціарного володіння та підзвітності іноземного бізнесу, тепер ці слова є обов'язковими не тільки до розуміння, а й до виконання.

Фото 1 - Звітність та аудит іноземних компаній

У ЯКІХ КРАЇНАХ ОБОВ'ЯЗКОВА ЗВІТНІСТЬ КОМПАНІЇ?

Необхідно розуміти, де б Ви не планували зареєструвати або вже зареєстрували іноземну компанію, всі юрисдикції, особливо офшорні (БВО, Беліз, Сейшели, Панама), одна за одною вводять або посилюють вимоги до фінансової звітності компаній.

Наприклад, такі престижні юрисдикції як Великобританія, Кіпр, Швейцарія, Гонконг, Сінгапур, Ліхтенштейн, Люксембург, Естонія, Латвія, Литва, Німеччина, Данія, Австрія, Словаччина, Чехія зобов'язують компанії, незалежно ведуть вони діяльність усередині країни чи ні, вести та подавати щорічні фінансові звіти. Більше того, в таких юрисдикціях як: Естонія, Литва, Латвія, Словаччина, Болгарія, Угорщина, Австрія, Люксембург, Сінгапур, Гібралтар, Мальта, якщо іноземна компанія підпадає під певні критерії (оборот, кількість працівників, активи), крім звітності необхідно також проходити аудит.

ВИДИ ЗВІТНОСТІ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ КОМПАНІЙ

Наші фахівці у співпраці з кваліфікованими бухгалтерами та аудиторами з різних юрисдикцій забезпечать своєчасну підготовку та подання всієї необхідної документації, гарантувавши дотримання законодавчих вимог тієї чи іншої юрисдикції.

Види звітності:

  • щорічні фінансові звіти (повні, скорочені нульові);
  • аудійована звітність (аудит іноземної компанії);
  • фінансова звітність у рамках КІК (контрольованих іноземних компаній);
  • податкові декларації;
  • щоквартальна/щомісячна звітність з VAT (ПДВ).

 

Підготовка та складання даних фінансових документів дуже скрупульозний та тривалий процес, що вимагає спеціальних знань не лише у сфері міжнародного бухгалтерського обліку, а й законодавства юрисдикції, в якій зареєстровано компанію. Тому, щоб уникнути штрафних санкцій та інших несприятливих наслідків, рекомендується довіряти підготовку бухгалтерської та фінансової документації виключно професіоналам, які знаходяться локально в країні реєстрації компанії.

Якщо Вам потрібен професійний бухгалтерський супровід зарубіжної компанії, звертайтеся за допомогою до наших спеціалістів:

+38 (098) 737-88-88

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Звітність та аудит іноземних компаній - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Звітність та аудит іноземних компаній Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Звітність та аудит іноземних компаній?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Звітність та аудит іноземних компаній ✓.
Звітність та аудит іноземних компаній - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 4.33/5. Кількість оцінок: 6
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Компанія у США
1500$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити