Послуги
UA
ENRU

Про компанію

Консультация

CAMPIO GROUP – міжнародна юридична компанія, що надає послуги в сфері міжнародного та українського права з 2005 року.

Основні напрямки діяльності компанії
Реєстрація та супровід компаній за кордоном
Відкриття рахунків в міжнародних банках і платіжних системах
Забезпечення аудиторського, бухгалтерського супроводу зарубіжних компаній
Консультації з податків, КІК та інших питань міжнародного права
Наші результати
18
Років досвіду
1378
Зареєстрованих компаній
2853
Відкритих рахунків
980
Клієнтів на обслуговуванні
7211
Податкових консультацій
365
Світових партнерів

Що ви повинні знати про нашу компанію

  • За більш ніж 18 років успішної роботи ми обслужили сотні задоволених клієнтів. Клієнти довіряють нам створення їхнього бізнесу, а також подальший його юридичний та податковий супровід. Адже ми не лише допомагаємо реєструвати компанії та відкривати банківські рахунки, а й стаємо надійними партнерами на довгі роки.
  • Наші клієнти – це компанії та приватні особи з усього світу. Кожному ми намагаємося запропонувати максимально вигідне та зручне рішення, яке відповідатиме завданням бізнесу.
  • У штаті нашої компанії працюють юристи з практичним досвідом роботи понад 15 років, які досконально знають свою справу. Ви можете сміливо довірити нам найскладніші завдання.
  • Ми працюємо тільки з перевіреними партнерами та агентами по всьому світу, які допомагають нам бути в курсі всіх законодавчих та податкових змін та вирішувати супутні завдання кожного бізнесу та клієнта. 
  • Для реєстрації компанії пропонуємо престижні низькоподаткові юрисдикції та перевірені банки/платіжні системи для відкриття рахунку за кордоном. 
  • Серед найбільш популярних юрисдикцій у наших клієнтів є Швейцарія, Англія, Кіпр, Мальта, Чехія, Польща, Естонія, Гонконг, Шотландія, Латвія, США та інші.
  • Наші юристи завжди допоможуть підібрати найвигіднішу юрисдикцію саме під ваші цілі та завдання, а також забезпечать реалізацію під ключ усіх юридичних тонкощів процесу.
Фото 1 - Про компанію
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити