Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії в Панамі

Фото 1 - Реєстрація компанії в Панамі

Про Панаму

Республіка Панама - трансконтинентальна держава, яка завдяки своєму розташуванню між Центральною і Південною Америкою заслужено отримала титул «морської держави світу». Країна славиться приголомшливими блакитними берегами, тропічними заповідниками і сприятливим кліматом, як для відпочинку, так і для ведення бізнесу.

 

Економіка Панами зосереджена на міжнародному транзиті і обслуговуванню портів, при цьому одним з досягнень країни є той факт, що Панама займає передове місце в світі по тоннажу Морфлоту. Більш того, юрисдикція має розвинену банківську систему, не маючи при цьому центрального емісійного банку та власної можливості друкувати паперові гроші.

 

Можна з упевненістю сказати, що країна відкрита для нових можливостей та бізнес-ідей, а панамський уряд забезпечує всі умови, щоб зареєструвати компанію в Панамі було легко та доступно.

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ КОМПАНІЇ В ПАНАМІ:

 • Відсутність оподаткування доходів, отриманих ззовні території Панами
 • Великий ринок збуту та імпорту, доступна зона вільної торгівлі - Колон
 • Відсутність обов'язків мати зареєстрований офіс і вести фінансову звітність
 • Країна дотримується принципу конфіденційності інформації (кожна готова Панамська компанія захищена)
ЗАКОНОДАВСТВО

Діяльність компаній в Панамі регулюється Законом про корпорації 1927 роки (Corporation Statute Law 32 of the 1927 Commercial Code), згідно з яким офшори в Панамі можуть вести підприємницьку діяльність по всьому світу.

Види компаній

Назви компаній в Панамі повинні закінчуватися на Corporation (Corp), Incorporated (Inc), Societe Anonyme (S.A.).

Фото 1 - Реєстрація компанії в Панамі

РЕЄСТРАЦІЯ ОФШОРНИХ КОМПАНІЙ У ПАНАМІ: ВИМОГИ

КОРПОРАЦІЯ:
 • Мінімальний статутний капітал - встановлений в розмірі 1 USD.
 • Акції - дозволені іменні, звичайні, привілейовані та на пред'явника. Акції можуть бути як без оголошення номінальної вартості, так і з номінальною вартістю.
 • Директор - мінімум троє фізичних або юридичних осіб, вимог до резидентності немає.
 • Акціонер - мінімум одна фізична або юридична особа, вимог до резидентності немає. Акціонером і директором може бути одна і та ж особа. Можливе використання номінального сервісу (послуг номінальних директорів і акціонерів).
 • Секретар - не обов'язковий, існує посада директор-секретар.
 • Загальнодоступна інформація - інформація про директорів.
 • Закрита інформація - інформація про акціонерів.
 • Інформація про бенефіціара (реального власника компанії) - вноситься до державного реєстру бенефіціарів, доступ до якого обмежений.
 • Компанія в Панамі не зобов'язана складати фінансовий звіт і проходити аудит. Подача щорічної звітності потрібна лише в тому випадку, коли реєстрація офшору в Панамі надалі супроводжується веденням діяльності на території країни. При цьому усім компаніям потрібне ведення та зберігання бухгалтерської звітності за останні 5 років, надання адреси її зберігання і даних відповідальної особи.
 • Панамський офшор зобов'язаний мати зареєстрований офіс на території Панами.
 • Нерезидентним компаніям заборонено займатися підприємницькою діяльністю на території країни (інакше компанія буде підлягати місцевому оподаткуванню) та володіти нерухомістю. Також заборонено займатися банківською, страховою та трастовою діяльністю без отримання відповідної ліцензії.
ОПОДАТКУВАННЯ

Панама, як юрисдикція спрямована на залучення інвестицій, дотримується територіального принципу оподаткування. Таким чином, податком обкладаються лише, ті компанії, які отримують доходи на території юрисдикції або ведуть бізнес з резидентами Панами. Якщо панамська офшорна компанія отримує доходи ззовні країни - вони звільняються від оподаткування. Завдяки цьому, ви можете зареєструвати офшор в Панамі і не думати про податки.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутній.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Юрисдикція має чинні договори про уникнення подвійного оподаткування з Барбадосом, Бельгією, Італією, Мексикою та іншими, але з Україною аналогічна угода не укладена. Також країна підписала низку міжнародних договорів щодо обміну інформацією з 28 країнами. Якщо ви хочете купити офшор, Панама чудове місце, де ви зможете реалізувати свій бізнес ідею!

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Європейський Союз та Україна відносять Панаму до офшорних зон світу, тому юрисдикція часто фігурує у «чорних списках».

Більше

Якщо ви плануєте відкрити фірму або зареєструвати компанію в Панамі, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити «офшор» в Панамі або в будь-якій іншій юрисдикції на найвигідніших умовах. Вартість реєстрації офшору в Панамі формується індивідуально під кожного клієнта , тому отримайте фінальну ціну у нашій комерційній пропозиції після консультації з юристом.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії в Панамі - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії в Панамі Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії в Панамі?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії в Панамі ✓.
Реєстрація компанії в Панамі - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 2
Компанія в Канаді
від 1950$
Рахунок на Кіпрі
від 1200€
Компанія в Естонії
2200€
Рахунок у Ліхтенштейні
1000€
Компанія в Грузії
6500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити