Офшор

Юридична компанія » Послуги » Компанії

ОФШОРНІ КОМПАНІЇ

Переміщення окремих бізнес-процесів (виробництва, послуг) в офшор, тобто, в юрисдикцію з більш лояльним податковим законодавством - один з найефективніших і абсолютно легальних способів зниження податкового тиску і збільшення рентабельності бізнесу. Офшорна схема передбачає очевидні переваги, як власникам компаній, так і країнам, що надають офшори. Найчастіше, офшорні підприємства - це свого роду "філії" бізнесу резидента в безподатковій юрисдикції.

ФІРМА В ОФШОРІ З РАХУНКОМ - НАДІЙНО, ВИГІДНО, ЛЕГАЛЬНО

Недосконалість української фіскальної і правової системи - найпотужніший двигун процвітання даної бізнес-схеми для компаній, які здійснюють банківську, лізингову, страхову та інвестиційну діяльність. Дуже привабливою виглядає і можливість переведення основних фінансових активів на рахунок для офшору в закордонному банку, наприклад, в банк Швейцарії, або Англії. Відкрити банківський рахунок в офшорі - вигідно і престижно!

Економічна і політична нестабільність, тяжкість податкового тиску в Україні – ніяк не відбиваються на успішності бізнесу, якщо зареєструвати офшор за межами України. З іншого боку, реєстрація компанії в офшорі, або в низько податковій юрисдикції - на Кіпрі, в Німеччині, Люксембурзі, Швейцарії, Нідерландах, Домініканській Республіці та ін. (всього понад 30 країн) стимулює надходження інвестицій в Україну.

Відкриваючи рахунок для офшорної компанії необхідно враховувати специфіку бізнесу і особливості національного податкового законодавства країни резидента і країни офшору. Так, бренди зі світовим ім'ям, провідні гравці конкурентного мобільного ринку розміщують свої підрозділи на Тайвані і Сінгапурі. Водночас, основні виробничі потужності, орієнтовані на випуск товарів народного споживання та іграшок функціонують в країнах з дешевою робочою силою - в Китаї, у В'єтнамі та ін.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ОФШОРНУ КОМПАНІЮ?

Міжнародна юридична компанія Campio Group пропонує повний комплекс послуг по реєстрації та супроводу Вашого бізнесу в офшорах, а також професійні консультації по офшорам та іншим  питаннями. Опираючись на колосальний досвід роботи, фахівці Campio Group готові запропонувати ряд простих і ефективних заходів для легального та оперативного виведення Вашого бізнесу на новий рівень прибутковості і захищеності.

Тому, якщо Вам необхідно відкрити офшорну компанію (офшор) з України (Києва і не тільки) звертайтеся до наших фахівців за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

ОФШОРНІ ПОСЛУГИ: РЕЄСТРАЦІЯ ОФШОРНИХ КОМПАНІЙ

СУПРОВІД ІНОЗЕМНИХ І ОФШОРНИХ КОМПАНІЙ