Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компаній у Великобританії (Англія)

Фото 1 - Реєстрація компаній у Великобританії (Англія)

Про Британію

Сполучене Королівство Великобританія і Північна Ірландія - це західноєвропейська держава, яка впливає на весь світ. Законодавча система Британії ґрунтується на прецедентному праві. Англійські компанії - дуже престижні, а деякі законодавчі  акти дають значні можливості підприємцям при реєстрації.

 

Часто Англію помилково відносять до такого поняття, як «офшорна зона». Великобританія не офшор і ніколи ним не була. Отримати вигідні умови оподаткування при відкритті компанії в Великобританії можливо, шляхом створення партнерства. Ця форма компаній дозволяє вести бізнес без податків (для цього потрібно бути нерезидентом, вести бізнес і отримувати дохід за межами Англії). 

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ КОМПАНІЇ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

 • Британія - не офшор. Юрисдикція не входить в «чорні» списки інших держав.
 • Відкривати бізнес у Великій Британії престижно, оскільки Англія має хорошу репутацію, що підвищує імідж компанії в очах партнерів та інвесторів.
 • У Великій Британії не передбачена вимога до сплати щорічного державного мита за існування компанії, тому відкривати фірму в Британії вигідно також з погляду її утримання. А всі витрати, що понесені на інкорпорацію, будуть повністю виправдані.
 • Англійське та Валлійське (Уельс) партнерства LP є вигідною альтернативою Шотландським партнерствам, оскільки інформація про бенефіціарів не передається у відкритий реєстр Британії.
 • Купивши Ltd фірму в Англії можна отримати сертифікат податкового резидента (якщо директор - резидент Британії).
 • Британський регістр надає можливість захистити особисті дані членів компаній шляхом подання заяви про захист особистих даних через ризик насильства чи залякування.
 • Для британської Ltd та LLP можна оформити VAT (ПДВ) номер.
ЗАКОНОДАВСТВО

Функціонування фірм в Англії регламентують:

 • Companies Act 2006;
 • Limited Liability Partnerships Act 2000 - для форм LLP;
 • Limited Partnerships Act 1907 - для форм LP.
ВИДИ КОМПАНІЙ

Великобританією передбачена реєстрація фірм декількох корпоративних форм:

 • Limited, Ltd (Товариство з обмеженою відповідальністю);
 • LLP (Партнерство з обмеженою відповідальністю);
 • LP (Партнерство, створене на території Англії або Уельсу).
Фото 1 - Реєстрація компаній у Великобританії (Англія)

ВІДКРИТТЯ КОМПАНІЇ В АНГЛІЇ: ВИМОГИ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (LTD):
 • Статутний фонд - стартовий рівень не заданий.
 • Допустимі виключно іменні акції.
 • Акціонер в LTD - щонайменше одна (фізична/юридична особа), без вимог до резидентності.
 • У LTD не менше одного директора, виключно фізична особа, резидент будь-якої держави. Допускається, якщо акціонер буде одночасно і керівником.
 • Секретар - посада не потрібна.
 • Відомості про директорів, засновників і бенефіціарів знаходяться у відкритому доступі. У Британії відкритий Реєстр контролюючих осіб (бенефіціарів власників) з 2016 року.
 • Юридичний офіс - в межах Англії.
 • Відкриваючи фірму в Англії, є можливість оформити сертифікат податкового резидента, якщо директор буде резидентом Британії.
 • Ltd щороку ведуть і подають фінансові звіти.
 • Не важливо в якій юрисдикції зароблений дохід, зареєстрована у Великій Британії Ltd компанія, оподатковується по всьому отриманому прибутку.
ПАРТНЕРСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (LLP):
 • Статутний фонд - стартовий розмір не заданий.
 • Акції на пред'явника – заборонені.
 • Співзасновники - два і більше партнера - фізичні або юридичні особи. Юрисдикція резидентності не важлива.
 • Функції керівника виконує партнер.
 • Секретар - посада не потрібна.
 • Відкриті дані - відомості про засновників і бенефіціарів (Реєстр контролюючих осіб в Британії відкритий з 2016 року).
 • «Офшори» в Великобританії (LLP) щороку здають фінансовий звіт.
 • LLP не оплачує податок на прибуток при дотриманні певних вимог: партнери - нерезиденти та прибуток отриманий поза країною. Обов'язок оплачувати податок лежить на партнерах за місцем їх реєстрації і залежить від їх частки в партнерстві.
ПАРТНЕРСТВО (LP), ВІДКРИТЕ В АНГЛІЇ АБО УЕЛЬСІ:
 • Засновники - два і більше партнера - фізичні або юридичні особи, громадяни будь-якої юрисдикції. Згідно із законодавством, в англійських і валлійських фірмах призначається не менше одного генерального партнера і одного партнера з обмеженою відповідальністю.
 • Директор - функції керівника виконує як правило генеральний партнер.
 • «Офшорні» компанії у Великобританії (LP) формуються підписанням партнерського договору (фіксується в Реєстрі Британії).
 • Відомості про бенефіціарів власників LP закриті (на відміну від LTD і LLP).
 • LP Англії і Уельсу звільнені від подачі річного фінансового звіту.
 • Якщо бізнес на території Англії/Уельсу не ведеться, і партнери перебувають за межами держави, обов'язково подається нульова податкова декларація.
 • Відкриваючи LP компанію в Англії, що складається з нерезидентних партнерів, вона не має права отримати свідоцтво про статус податкового резидента і скористатися перевагами договорів про подвійне оподаткування Британії.
 • Юридичний офіс партнерства зобов'язаний розташовуватися на території Англії/Уельсу.
 • LP компанія в Англії або Уельсі не відноситься до числа окремих юридичних осіб. Це означає, що оподатковується не саме партнерство, а кожен партнер в країні своєї резидентності в залежності від внеску в партнерство.
ОПОДАТКУВАННЯ

Оподаткування Великобританії базується на принципі територіальності: резидентні організації оподатковуються по всьому прибутку, а зареєстровані нерезидентні фірми в Великобританії – оплачують податки виключно за дохід, зароблений в Британії.

Податок на прибуток - 19%. Для компаній з річним прибутком від 50 000 GBP корпоративний податок складе - 25%.

Розмір податку на дивіденди може бути базовим (7,5%), високим (32,5%), а також додатковим (38,1%).

ПДВ (VAT) - 20% (для певних товарів/послуг застосовується знижена ставка 5% або нульова ставка).

Англійські компанії у формі LP не є оподатковуваними. Дохід, отриманий англійською або валлійською LP - це персональний прибуток її партнерів і вони зобов'язані декларувати його за місцем своєї резидентності. Тобто, відкривши фірму в Великобританії і організувавши правильну корпоративну структуру, де партнери будуть нерезидентами Великобританії, LP буде звільнена від необхідності платити податки в Британії. Тому для того, щоб зберегти прибуток, в структуру підприємства пропонується вводити громадян офшорних безподаткових зон.

Якщо підприємство здійснює діяльність на території Британії, в державах-членах ЄС або з організаціями держав-членів ЄС, може знадобитися реєстрація в податковій службі  як платника ПДВ. При реєстрації компанії в Англії отримувати ПДВ-номер обов'язково, якщо річний оборот фірми більше ніж 83 000 £. В інших випадках зареєструватися платником ПДВ можна добровільно, надавши контактні дані партнерів по бізнесу, договору та інвойси, як підтвердження намірів досягти потрібний розмір річного обороту найближчим часом.

Відкриваючи компанію в Великобританії і отримавши VAT-номер, необхідно кожен квартал подавати звітність. Якщо за кілька звітних періодів будуть подані нульові звіти (відсутність VAT до сплати, повернення, заліку), підприємство можуть виключити з реєстру платників VAT і проходити реєстрацію потрібно буде спочатку.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

У Британії немає валютного контролю.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Англія підписала угоди більше ніж з 140 державами, включно з Україною.

Більше

Якщо ви бажаєте придбати компанію в Англії (Великобританії), звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам зареєструвати компанію в Англії або будь-якій іншій юрисдикції на вибір. Реєстрація бізнесу у Великобританії разом з Campio group - вигідне  рішення.

Вартість реєстрації компанії в Англії (Великобританії) формується під кожний  конкретний бізнес, фінальну ціну готової фірми уточнюйте у наших юристів в залежності від ваших індивідуальних потреб. 

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
Новини по темі
Британія скасовує режим недоміцільних резидентів
Уряд Великої Британії оголосив про скасування довгострокового режиму недоміцільних резидентів, який існував з 18-го століття. Це прийняте рішення на фоні подібних кроків Португалії та очікуваного рішення Ізраїлю щодо нових репатріантів.
Британські компанії повинні всі перейти на адреси, що відповідають сабстенсу
З 4 березня 2024 року у Великобританії набудуть чинності зміни, внесені Законом про економічну злочинність та корпоративну прозорість. Ці зміни торкнуться всіх британських компаній і партнерств, і насамперед стосуються належних адрес компаній.
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компаній у Великобританії (Англія) - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компаній у Великобританії (Англія) Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компаній у Великобританії (Англія)?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компаній у Великобританії (Англія) ✓.
Реєстрація компаній у Великобританії (Англія) - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 11
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія в Грузії
6500€
Компанія в Канаді
від 1950$
Рахунок у Грузії
1000$
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити