Послуги
UA
ENRU

Отримання VAT номера для компанії в Європі

Що таке VAT та навіщо потрібен?

VAT (Value Added Tax number) - це ідентифікаційний номер, який присвоюється компаніям, що зареєстровані в Європейському Союзі (EU) та займаються продажом товарів або послуг в межах ЄС. VAT номер необхідний для сплати податку на додану вартість (VAT), який встановлюється в країні, де було здійснено продаж.

Отримання VAT номера є обов'язковим для підприємств, які продають товари або послуги в ЄС. Якщо компанія не має VAT номера, вона не може законно продавати свої товари або послуги в межах ЄС та сплачувати податок на додану вартість.

Варто враховувати що правила VAT поширюються також на бізнес, залучений до продажу товарів чи послуг на території ЄС, навіть якщо він зареєстрований за межами ЄС.

Фото 1 - Отримання VAT номера для компанії в Європі

Реєстрація VAT платником

Реєстрація платником VAT (ПДВ) в Європі можлива як на обов’язковій основі, так і на добровільній.

Обов’язкова реєстрація сплати VAT встановлюється, якщо продажі в ЄС перевищують встановлені ліміти. Ці ліміти залежать від країни, в якій зареєстрована компанія, і можуть коливатися від 15 000 євро до 100 000 євро на рік. Однак якщо річний оборот (загальний обсяг продажу) бізнесу не перевищує певний поріг, встановлений кожною державою-членом ЄС, реєстрація як платник VAT не є обов'язковою, та може вважатись добровільною.

Крім того, компанії, які зареєстровані для сплати VAT в ЄС, повинні дотримуватися правил, пов'язаних зі збереженням та обліком податкових документів, в тому числі рахунків-фактур та звітів VAT.

Необхідні документи для реєстрації VAT

Для отримання VAT необхідно звернутися до відповідних податкових органів в країні, де знаходиться компанія.

Оформлення VAT в середньому займає 10-14 днів.

Залежно від країни, де знаходиться компанія та вимог, які встановлює податкова служба цієї країни, список документів може відрізнятися. Проте, зазвичай потрібно надати наступні документи:

  • Заявка на реєстрацію платником VAT
  • Копію установчих документів компанії
  • Копію паспорту керівника компанії
  • Документ, що підтверджує адресу компанії
  • Інформацію про вид діяльності компанії та обсяг продажів
Фото 2 - Отримання VAT номера для компанії в Європі

Послуги з отримання VAT номера включають:

  • Консультації щодо отримання VAT code та вимог, пов'язаних з реєстрацією платником НДС.
  • Підготовка всіх необхідних документів та заявок для подання до відповідних органів.
  • Ведення всіх необхідних переговорів з органами, що видають VAT номери, для забезпечення швидкого та успішного процесу реєстрації.
  • Забезпечення повного супроводу від початку до кінця процесу отримання VAT номера, включаючи надання рекомендацій щодо сплати ПДВ податків та подання звітів.

Іноземні компанії несуть відповідальність за нарахування, збирання та сплату tax VAT до податкових органів, а також за документальне оформлення та звітність з VAT, тому рекомендуємо довірити дані процедури профільним фахівцям, задля уникнення штрафних санкцій на інших непорозумінь з податковими органами.

Наша команда експертів з міжнародного податкового права має багаторічний досвід у роботі з підприємствами будь-якого розміру та галузі. Ми готові допомогти вам у реєстрації VAT платником в будь-якій країні Європи,   а також забезпечити вчасне подання VAT звітності.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Отримання VAT номера для компанії в Європі - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Отримання VAT номера для компанії в Європі Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Отримання VAT номера для компанії в Європі?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Отримання VAT номера для компанії в Європі ✓.
Отримання VAT номера для компанії в Європі - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 4.85/5. Кількість оцінок: 7
Компанія в Грузії
6500€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Компанія в Естонії
2200€
Компанія в Канаді
від 1950$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити