Офшор Сейшели

Юридична компанія » Юрисдикції » Сейшели

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Сейшельські острови, що складаються зі ста п'ятнадцяти островів і острівців - це справжня перлина, яка гордо пливе по водах Індійського океану. На Сейшелах в повній мірі можна отримати задоволення від первозданної природи. І тут це досягається негайно, завдяки ідеальним кліматичним умовам, завжди теплому морю з чудовими білосніжними піщаними пляжами.

Сейшельські острови входять до складу Британської Співдружності. Цей факт історично визначає досить розвинену систему реєстрації та супроводу Міжнародних Бізнес Компаній. Корпоративне законодавство дозволяє охарактеризувати цю юрисдикцію, як досить сприятливу для мінімізації податкових платежів. Якщо ви вирішили зареєструвати офшор, Сейшели для цього - досить оптимальний вибір.

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ СЕЙШЕЛЬСЬКОЇ КОМПАНІЇ:

-        Сейшели - найбільш простий та доступний за ціною варіант класичного офшору.

-        Сейшельські компанії не подають обов'язкову бухгалтерську звітність, аудиторський висновок і річний звіт, що є перевагою, якщо ви хочете зареєструвати компанію на Сейшелах.

-        Для IBC існує можливість змінити країну реєстрації компанії. Тобто іноземні компанії можна «експортувати» на Сейшели, а офшорні компанії на Сейшелах «імпортувати» в інші юрисдикції.

-        Діє спрощена процедура реєстрації компанії на Сейшелах і її подальшого утримання.

-        Політична та економічна стабільність юрисдикції, добре відрегульоване законодавство і реальна підтримка держави.

ЗАКОНОДАВСТВО

Діяльність компаній на Сейшелах регулюється Законом про міжнародні бізнес компанії (The International Business Companies Act 1994), завдяки якому Сейшели стали популярні, а офшорні компанії мають право вести господарську діяльність по всьому світу.

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ НА СЕЙШЕЛАХ

Види компаній

Для ведення міжнародного бізнесу та здійснення інвестицій на Сейшелах найбільш популярною організаційно-правовою формою є International Business Company (Міжнародна Бізнес Компанії).

МІЖНАРОДНА БІЗНЕС КОМПАНІЯ (IBC):

  • Мінімальний статутний капітал - не встановлено.
  • Акції - дозволені  лише іменні акції.
  • Директор - мінімум одна фізична або юридична особа, може бути як резидент, так і нерезидент. Першого директора необхідно призначити протягом 9 місяців з дати реєстрації компанії.
  • Акціонер - мінімум одна фізична або юридична особа, може бути як резидент, так і нерезидент. Акціонер і директор можуть бути однією і тією ж особою. Акції не обов'язково повинні бути випущені від дати реєстрації компанії.
  • Допускається використання послуг номінального сервісу (номінального директора та акціонера).
  • Секретар - не потрібен.
  • Конфіденційна інформація - інформація про акціонерів і директорів компанії.
  • Офшорна компанія на Сейшелах повинна вести бухгалтерію, але не зобов'язана подавати щорічний фінансовий звіт і проходити аудит. При цьому, компанія повинна зберігати всю документацію, достатню для підготовки звітності, за вказаною в документах адресою зберігання документації.
  • Зареєстрований офіс - офшор на Сейшелах зобов'язаний мати офіс на Сейшельських островах.
  • Заборонено здійснювати банківську, страхову або інвестиційну діяльність без спеціальної ліцензії. Компанія може займатися діяльністю та отримувати прибуток всередині країни, але тоді вона підпадає під оподаткування Сейшел.

ОПОДАТКУВАННЯ

Якщо ви розглядаєте питання реєстрації офшору на Сейшельських островах, необхідно знати, що всі IBC (міжнародні компанії) повністю звільнені від місцевого оподаткування за умови, якщо фірма не веде діяльність на території Сейшел. Замість цього офшор на Сейшелах щорічно повинен оплачувати фіксоване мито, розмір якого залежить від розміру статутного капіталу компанії.

ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутній.

ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Сейшели підписали договори про уникнення подвійного оподаткування з Бельгією, Китаєм, Південною Африкою, Індонезією, Таїландом, Оманом, Малайзією, Маврикієм, Намібією і Зімбабве, а також з Кіпром, Катаром, ОАЕ та іншими країнами. Але необхідно розуміти, що офшори на Сейшелах (IBC) не підпадають під дію цих договорів, на відміну від резидентних сейшельських компаній.

Також Сейшельські острови входять в список країн, зобов'язаних обмінюватися податковою інформацією з іноземними податковими органами, для уникнення відмивання брудних грошей через місцеві компанії.

ОСОБЛИВОСТІ

Більшість країн світу визнають Сейшельські острови як офшорну зону, в тому числі і Україна, крім цього, в 2020 році юрисдикція потрапила в «чорний список» Європейського Союзу. Тому, при відкритті офшору на Сейшалах потрібно враховувати перебування країни під санкціями.

Якщо ви плануєте зареєструвати компанію або відкрити фірму на Сейшелах, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити «офшор» на Сейшелах або в будь-якій іншій юрисдикції на найвигідніших умовах.