Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії на Сейшелах

Фото 1 - Реєстрація компанії на Сейшелах

Про Сейшельські острови

Сейшельські острови, що складаються зі ста п'ятнадцяти островів і острівців - це справжня перлина, яка гордо пливе по водах Індійського океану. На Сейшелах в повній мірі можна отримати задоволення від первозданної природи. І тут це досягається негайно, завдяки ідеальним кліматичним умовам, завжди теплому морю з чудовими білосніжними піщаними пляжами.

Сейшельські острови входять до складу Британської Співдружності. Цей факт історично визначає досить розвинену систему реєстрації та супроводу Міжнародних Бізнес Компаній. Корпоративне законодавство дозволяє охарактеризувати цю юрисдикцію, як досить сприятливу для мінімізації податкових платежів. Якщо ви вирішили зареєструвати офшор, Сейшели для цього - досить оптимальний вибір.

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ СЕЙШЕЛЬСЬКОЇ КОМПАНІЇ:

 • Сейшели - найбільш простий та доступний за ціною варіант класичного офшору
 • Спрощена процедура реєстрації компанії на Сейшелах та її подальшого утримання
 • Політична та економічна стабільність юрисдикції, добре відрегульоване законодавство та реальна підтримка держави
 • Існує можливість купити готову компанію офшор на Сейшелах, оформлення за кілька днів
 • Cейшельські компанії не надають обов'язкової бухгалтерської звітності, аудиторського висновку та річного звіту, що є перевагою, якщо ви хочете зареєструвати компанію на Сейшелах
 • Для IBC існує можливість змінити країну реєстрації компанії: іноземні компанії можна «експортувати» на Сейшели, або навпаки - офшорні компанії на Сейшелах «імпортувати» в інші юрисдикції
ЗАКОНОДАВСТВО

Діяльність компаній на Сейшелах регулюється Законом про міжнародні бізнес компанії (The International Business Companies Act 1994), завдяки якому Сейшели стали популярні, а офшорні компанії мають право вести господарську діяльність по всьому світу.

Види компаній

Для ведення міжнародного бізнесу та здійснення інвестицій на Сейшелах найбільш популярною організаційно-правовою формою є International Business Company (Міжнародна Бізнес Компанії).

Фото 1 - Реєстрація компанії на Сейшелах

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ НА СЕЙШЕЛАХ: ВИМОГИ

МІЖНАРОДНА БІЗНЕС КОМПАНІЯ (IBC):
 • Мінімальний статутний капітал - не встановлено.
 • Акції - дозволені лише іменні акції.
 • Директор - мінімум одна фізична або юридична особа, може бути як резидент, так і нерезидент. Першого директора необхідно призначити протягом 9 місяців з дати реєстрації компанії.
 • Акціонер - мінімум одна фізична або юридична особа, може бути як резидент, так і нерезидент. Акціонер і директор можуть бути однією і тією ж особою. Акції не обов'язково повинні бути випущені від дати реєстрації компанії.
 • Допускається використання послуг номінального сервісу (номінального директора та акціонера).
 • Секретар - не потрібен.
 • Конфіденційна інформація - інформація про акціонерів і директорів компанії.
 • Офшорна компанія на Сейшелах повинна вести бухгалтерію, але не зобов'язана подавати щорічний фінансовий звіт і проходити аудит. При цьому, компанія повинна зберігати всю документацію, достатню для підготовки звітності, за вказаною в документах адресою зберігання документації.
 • Зареєстрований офіс - офшор на Сейшелах зобов'язаний мати офіс на Сейшельських островах.
 • Заборонено здійснювати банківську, страхову або інвестиційну діяльність без спеціальної ліцензії. Компанія може займатися діяльністю та отримувати прибуток всередині країни, але тоді вона підпадає під оподаткування Сейшел.
ОПОДАТКУВАННЯ

Якщо ви розглядаєте питання реєстрації офшору на Сейшельських островах, необхідно знати, що всі IBC (міжнародні компанії) повністю звільнені від місцевого оподаткування за умови, якщо фірма не веде діяльність на території Сейшел. Замість цього офшор на Сейшелах щорічно повинен оплачувати фіксоване мито, розмір якого залежить від розміру статутного капіталу компанії.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутній.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Сейшели підписали договори про уникнення подвійного оподаткування з Бельгією, Китаєм, Південною Африкою, Індонезією, Таїландом, Оманом, Малайзією, Маврикієм, Намібією і Зімбабве, а також з Кіпром, Катаром, ОАЕ та іншими країнами. Але необхідно розуміти, що офшори на Сейшелах (IBC) не підпадають під дію цих договорів, на відміну від резидентних сейшельських компаній.

Також Сейшельські острови входять в список країн, зобов'язаних обмінюватися податковою інформацією з іноземними податковими органами, для уникнення відмивання брудних грошей через місцеві компанії.

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Більшість країн світу визнають Сейшельські острови як офшорну зону, в тому числі і Україна, крім цього, в 2020 році юрисдикція потрапила в «чорний список» Європейського Союзу. Тому, при відкритті офшору на Сейшалах потрібно враховувати перебування країни під санкціями.

Більше

Якщо ви плануєте зареєструвати компанію або відкрити фірму на Сейшелах, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити «офшор» на Сейшелах або в будь-якій іншій юрисдикції на найвигідніших умовах. Вартість реєстрації офшору на Сейшелах формується індивідуально під кожного клієнта, тому отримайте фінальну ціну у нашій комерційній пропозиції.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії на Сейшелах - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії на Сейшелах Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії на Сейшелах?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії на Сейшелах ✓.
Реєстрація компанії на Сейшелах - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 3
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія в Грузії
6500€
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія в Канаді
від 1950$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити