Послуги
UA
ENRU

Реєстрація трасту на Кіпрі

Чому Кіпр?

Кіпр є привабливою юрисдикцією для створення трастів. Він пропонує поєднання сильної правової системи, гнучкості трастової конструкції, конфіденційності та податкових переваг.

Найбільш вигідним з погляду податкового планування та структурування бізнесу є кіпрський міжнародний траст (Cyprus International Trust).

Фото 1 - Реєстрація трасту на Кіпрі

ЗАКОНОДАВСТВО

Створення трасту на Кіпрі регулюється Законом про міжнародні трасти 1992 року. Відповідно до цього закону, траст - це правова угода, відповідно до якої одна сторона (засновник) передає активи іншій стороні (довірчому керуючому) для управління на користь третьої сторони (бенефіціара).

Саме кіпрське законодавство, що базується на англійському праві, дозволяє нерезидентам реєструвати трасти будь-якої складності для таких цілей як захист активів від кредиторів, планування спадкоємності, спадщина, податкове планування, управління бізнесом та інвестиції.

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ ТРАСТА НА КІПРІ

Кіпрські міжнародні трасти користуються важливими податковими перевагами та надають значні можливості податкового планування:

 • відсутність формальностей для реєстрації трасту;
 • кіпрські міжнародні трасти не підлягають валютному контролю;
 • міжнародний траст є безвідкличний, якщо в ньому не зарезервовано особливе право відкликання;
 • можливість повної анонімності володіння компанією через створення дискреційного трасту для володіння акціями;
 • трасти звільнені від оподаткування на Кіпрі: не сплачується прибутковий податок, дивіденди, відсотки, роялті, податок на спадщину, податок на приріст капіталу тощо;
 • високий рівень конфіденційності - не потрібна реєстрація чи звітність, а інформація про заснування трасту розголошується лише за рішенням суду;
 • траст не може бути недійсним або заперечним, а щодо активів, які були передані до міжнародного трасту, не можуть бути пред'явлені жодні претензії;
 • чітке відділення законної власності від бенефіціарної власності;
 • використовується для безпечного зберігання коштів за кордоном;
 • траст дозволяє володіти майном, яким не можна володіти від свого імені.
Фото 2 - Реєстрація трасту на Кіпрі

ВИДИ ТРАСТІВ

На Кіпрі можна зареєструвати такі типи трастів:

 • фіксований траст – коли частка у майні трасту визначається засновником;
 • дискреційний траст - коли довірчі керуючі можуть на власний розсуд визначати, яка частка чи частка майна траста має дістатись кожному члену класу бенефіціарів;
 • фіксований і дискреційний траст – поєднання двох видів трастів, у якому піклувальники можуть на власний розсуд розподіляти дохід, але зобов'язані розподіляти капітал у фіксованих пропорціях, чи навпаки – розподіл доходу у фіксованих пропорціях, але розподіл капіталу на розсуд;
 • торговельний траст – коли довірчим керуючим є компанія (LLC), яка має повноваження вести бізнес, а траст виконує торгові функції та має співробітників для управління своїм бізнесом. У цьому випадку вся документація оформлена на ім'я довірчої компанії.
 • цільовий траст – використовується для накопичення корпоративних доходів для загальних корпоративних цілей.

 

УМОВИ СТВОРЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ТРАСТА

Для створення трасту на Кіпрі не потрібно жодних формальностей, реєстрації чи вимог до звітності. Закон підтверджує дійсність трасту, створеного будь-якою особою, яка досягла повноліття і в здоровому глузді, але є низка вимог, які підлягають виконанню:

 • Траст повинен мати намір створити довіру, тому довірчий фонд має бути вказаний з розумним ступенем визначеності, а бенефіціари чітко встановлені.
 • Засновник – виступає кіпрський нерезидент (повнолітній та дієздатний). Не може бути податковим резидентом Кіпру в рік перед створенням трасту.
 • Довірчі керуючі (піклувальники) – призначаються та підзвітні засновнику, займаються управлінням трастового майна. На Кіпрі повинен постійно бути хоча б один довірчий керуючий, найчастіше використовується створення довірчої компанії на Кіпрі.
 • Бенефіціари – не повинні бути постійними жителями Кіпру (виняток, якщо це благодійна організація). Можуть користуватися своєю часткою у майні трасту.
 • Довірче майно – в довірче управління може бути передано майно будь-якого типу. Є можливість через траст інвестувати у будь-яке рухоме чи нерухоме майно на Кіпрі.

ОПОДАТКУВАННЯ

Оподаткування кіпрських трастів залежить від низки факторів, включаючи резидентність засновника та бенефіціарів, та джерело доходу трасту.

Якщо засновник є резидентом Кіпру, траст підлягає оподаткуванню на Кіпрі відповідно до загальних правил оподаткування.

Якщо ж засновник є нерезидентом Кіпру, траст може бути звільнений від оподаткування на Кіпрі. Тобто траст не оподатковуватиметься податком на прибуток, отриманий з джерел за межами Кіпру, та податком на приріст капіталу, отриманий від продаж активів, розташованих за межами Кіпру.

Бенефіціари трасту, які є нерезидентами Кіпру, також можуть бути звільнені від оподаткування на Кіпрі на прибуток, отриманий від трасту (відсотки, дивіденди, прибуток від приросту капіталу та інші види доходу).

ТЕРМІН І ВАРТІСТЬ РЕЄСТРАЦІЇ ТРАСТА

Середній термін створення трасту на Кіпрі складає 30-40 днів. Цей термін включає в себе час, необхідний для підготовки трастової угоди, призначення довірчого керуючого, передачі активів у траст та реєстрації трасту в Комісії з цінних паперів та бірж Кіпру (CySec). Остаточний термін залежить від складності структури трасту і обумовлюються індивідуально.

Вартість створення кіпрського трасту також залежить від структури трасту (холдингової чи торгової) та витраченого часу на узгодження, складання та реєстрацію Акту. Таким чином, остаточна вартість узгоджується на початок роботи.

Якщо ви розглядаєте можливість створення трасту на Кіпрі, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до кваліфікованих юристів. Наші юристи мають багаторічний досвід роботи з кіпрськими трастами та допоможуть вам створити траст, який буде відповідати вашим індивідуальним потребам та вимогам законодавства Кіпру.

Для отримання додаткової інформації про створення трасту на Кіпрі, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація трасту на Кіпрі - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація трасту на Кіпрі Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація трасту на Кіпрі?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація трасту на Кіпрі ✓.
Реєстрація трасту на Кіпрі - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 3
Компанія на Мальті
від 3500€
Компанія в Естонії
2200€
Компанія в Канаді
від 1950$
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити