Супровід іноземних та офшорних компаній

Юридична компанія » Послуги » Компанії » Супровід іноземних та офшорних компаній

Campio Group пропонує повний спектр послуг із супроводу Ваших компаній в різних юрисдикціях і підтримання їх в активному статусі, а саме:

1. Номінальний сервіс

2. Підготовка договорів

3. Реєстрація кредитних договорів і договорів позики

4. Консультації з оподаткування

5. Спадкування офшорних та іноземних компаній

6. Бухгалтерські послуги та аудит

7. Отримання довідок і виписок

8. Отримання дозвільних ліцензій

НОМІНАЛЬНИЙ СЕРВІС

Номінальний сервіс - це послуги номінального директора та номінального акціонера компанії. Номінальними вони називаються тому, що не мають будь-яких прав вимоги щодо компанії, яка належить власнику і не несуть жодної відповідальності. У деяких юрисдикціях номінальний директор компанії може бути як фізичною, так і юридичною особою. Використання номінального сервісу в офшорній компанії не обов'язкове. За бажанням власника призначити директором можна будь-яку згідну на це особу, але така можливість є лише на територіях де відсутня вимога про резидентність директора компанії.

Таким чином, ми можемо запропонувати Вам скористатися послугами номінального сервісу, номінального акціонера і директора.

ПІДГОТОВКА ДОГОВОРІВ

Використовуючи наш досвід і знання, ми в мінімальний термін підготуємо всі необхідні документи та допоможемо Вам професійно побудувати стосунки з партнерами.

РЕЄСТРАЦІЯ КРЕДИТНИХ ДОГОВОРІВ І ДОГОВОРІВ ПОЗИКИ

Campio Group підготує для вас кредитний договір (договір позики) між резидентом і нерезидентом, а також здійснить реєстрацію даного договору в Україні.

З процедурою реєстрації ви можете ознайомитися в розділі Реєстрація договорів кредиту й позики.

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ОПОДАТКУВАННЯ

Фахівці компанії Campio Group надають консультації з широкого спектра питань міжнародного, податкового, цивільного, господарського, адміністративного, трудового права та ін. Наші юристи проконсультують Вас зі складних питань бухгалтерського та податкового обліку, відповідно до здійснюваних видів діяльності.

СПАДКУВАННЯ ОФШОРНИХ ТА ІНОЗЕМНИХ КОМПАНІЙ

Професійно підготовлена ​​передача всього бізнесу або його частини, а також активів у спадок, дає можливість власнику захистити бізнес або майно від несумлінних партнерів і конкурентів. Читати далі

БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ ТА АУДИТ

Бухгалтерські послуги - це комплекс послуг, що включає як одноразові консультації у сфері оподаткування і бухгалтерської звітності, так і підготовку, подачу даної звітності Вашої компанії. Ми підготуємо для Вас: нульовий звіт, скорочений (комісійний) звіт, повний звіт.

ОТРИМАННЯ ДОВІДОК І ВИПИСОК

Ми допоможемо Вам в отриманні наступних довідок і виписок:

  • Certificate of incorporation (сертифікат інкорпорації) - видається при реєстрації компанії. У ньому вказується дата реєстрації, назва компанії, її реєстраційний номер.
  • Certificate of shareholder (сертифікат акціонера) - в даному сертифікаті прописується інформація про акціонера компанії. У деяких юрисдикціях даний документ не видається, а замість нього випускають Share certificate (сертифікат акцій), в якому вказується акціонер компанії та число належних йому акцій.
  • Certificate of Good Standing (сертифікат про хороший стан) - сертифікат підтверджує те, що Ваша компанія має активний статус, у неї сплачені всі податки та подані всі звіти, а також компанія не займається протизаконною діяльністю.
  • Certificate of dissolution (сертифікат ліквідації) - цей документ офіційно підтверджує закриття Вашої компанії.
  • Certificate of Incumbency (виписка з реєстру) - в даному документі вказується назва компанії, дата реєстрації та адреса реєстрації. Виписка з єдиного державного реєстру - в ній вказується адреса компанії, акціонери та директора компанії.
  • VAT, Value Added Tax (ПДВ, податок на додану вартість) - це податок на різницю між вартістю проданих або куплених підприємством товарів і послуг в іншого підприємства.

ОТРИМАННЯ ДОЗВІЛЬНИХ ЛІЦЕНЗІЙ

Campio Group надає послуги з отримання ліцензій на здійснення господарської діяльності для офшорів та інших іноземних компаній.

Якщо Вам необхідний професійний супровід офшору (іноземної компанії), звертайтеся за допомогою до наших фахівців:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам підтримати компанію в активному статусі, а також якісно вибудувати відносини з партнерами.