Послуги
UA
ENRU

Безкоштовний Payoneer акаунт для бізнесу

ПРО PAYONEER

Американська платіжна система Payoneer, яка з'явилася на фінансовому ринку в 2005 році, на даний момент обслуговує більше 4 млн клієнтів по всьому світу і з кожним днем ця кількість лише збільшується. Payoneer є партнером по здійсненню масових виплат таких маркетплейсів, бірж, checkout-рішень як Upwork, Freelancer.com, Stripe, 2Checkout, 99designs, Fiverr, Amazon, Airbnb, Google та інших.

Діяльність платіжної системи ліцензована відповідно до всіх світових стандартів, що дозволяє захистити ваші кошти та запобігати відмиванню грошей. Система регулярно працює над безпекою платежів та надає широкий спектр послуг, що дозволяють користувачам не лише оперативно проводити фінансові операції, а й навіть отримувати вигоду від співпраці з цією системою.

Саме про це варто розповісти детальніше.

Фото 1 - Безкоштовний Payoneer акаунт для бізнесу

ВИГОДИ ТА БОНУСИ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ

Якщо слідувати нашій нижче вказаній інструкції з реєстрації банківського рахунку Payoneer, як було і обіцяно, на вас чекає приємний бонус. При досягненні обороту 25 000 USD за 6 місяців з моменту реєстрації буде нарахований бонус у розмірі 250 USD. Також при обороті понад 25000 USD або EUR на місяць, за Вами буде закріплений індивідуальний менеджер, який супроводжуватиме у разі потреби всі операції всередині системи! 

Додатково, якщо у Вас планується оборот понад 20 000 EUR або USD на місяць, повідомте нам і ми передамо Ваші контакти персональним менеджерам Payoneer. Після цього менеджери вийдуть на зв'язок і детально проконсультують по роботі з платіжною системою та допоможуть з відкриттям облікового запису, якщо виникнуть питання!

РАХУНОК У PAYONEER БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Рахунок у платіжній системі Payoneer відкрити досить просто та можливо самостійно, скориставшись нашими підказками.

 • Для початку необхідно перейти на вікно реєстрації на сайті Payoneer:
 • ПОСИЛАННЯ РЕЄСТРАЦІЇ АКАУНТУ для компаній із власним корпоративним банківським рахунком, незалежно від країни реєстрації;
 • ПОСИЛАННЯ РЕЄСТРАЦІЇ АКАУНТУ для компаній, які не мають корпоративного банківського рахунку, незалежно від країни реєстрації.
 • У формі, яку автоматично підтягне сайт за посиланням, необхідно заповнити основну інформацію про себе та вибрати тип бізнесу: компанія або фізична особа, оскільки користувачами Payoneer можуть бути як юридичні, так і фізичні особи.
 • Далі система запросить загальну інформацію щодо вас та компанії (якщо рахунок відкривається на компанію).
 • Після заповнення необхідних даних підтягнеться вікно «Деталі безпеки», у цьому вікні платіжна система захоче переконатися в реальності вашого існування та запросить документ, що підтверджує особу: паспорт, підтвердження адреси проживання або реєстраційні документи компанії (якщо рахунок відкривається на компанію). Надані документи вважатимуться банківською таємницею, відповідно – конфіденційними.
 • Для завершення реєстрації облікового запису Payoneer система попросить прив'язати свій місцевий банківський рахунок (якщо це Україна, то підійде картка Приватбанку, Монобанку чи інші). Після цього необхідно буде ввести назву рахунку латиницею та реєстрацію пройдено успішно. Для юридичних осіб можна вказати або банківський рахунок компанії або приватний рахунок когось із бенефіціарів у будь-якій країні.
 • Після проведення цієї процедури, буде надано доступ до облікового запису Payoneer, де можливо знадобиться надати додаткову інформацію щодо запланованої діяльності та завантажити необхідні документи для проходження compliance платіжної системи. Зокрема, для юридичних осіб додатково знадобляться статутні документи компанії, документи, що підтверджують адресу компанії, паспорти та документи, що підтверджують адресу акціонерів, бенефіціарів та керівників.
 • Після проходження compliance, обліковий запис буде активовано, і ним можна повноцінно користуватися.
Фото 2 - Безкоштовний Payoneer акаунт для бізнесу

ЯК ВИВЕСТИ ГРОШІ З АКАУНТУ?

Вивести кошти з облікового запису можна двома класичними способами:

 • переказати гроші на банківський рахунок фізособи або компанії;
 • за наявності картки Payoneer зняти готівку в банкоматі.

Крім цього, платіжна система надає можливість юрособам перераховувати кошти з акаунту Payoneer своїм співробітникам, контрагентам та субпідрядникам на їхні рахунки в будь-яких інших банках або на рахунки Payoneer.

КОРИСТУВАННЯ АКАУНТОМ PAYONEER

Як користуватись системою Payoneer? На відміну від багатьох інших платіжних систем, у Payoneer прямі реквізити користувачів, тому всі кошти зараховуються відразу на особистий обліковий запис. Тобто, всі платежі йдуть на пряму до вас, а не на транзитний рахунок платіжної системи.

Для того, щоб отримати оплату на свій аккаунт у платіжній системі, існує кілька варіантів надання реквізитів:

- Для отримання вхідних банківських переказів надаються віртуальні реквізити банківських рахунків, вікритих в американських, європейських та інших банках. Здійснювати оплату за такими реквізитами можна за допомогою внутрішнього банківського переказу своєї країни (ACH у США, SEPA у Європі тощо). Реквізити є унікальними та постійними, за їх допомогою можна проводити платежі міжбанківськими системами з мінімальними комісіями (наприклад, для SEPA комісія близько 1 EUR). При цьому контрагенти бачитимуть лише зазначені реквізити локального банківського рахунку, а не самої платіжної системи.

- Для отримання переказів не зі США/Європи/Англії надаються доларові wire реквізити (за запитом та узгодженням з клієнтським менеджером Payoneer).

- Для отримання масових виплат від бірж та маркетплейсів таких як Upwork, Amazon, Shutterstock, Airbnb, 99designs та багатьох інших, такі перекази здійснюються на підставі партнерської угоди з Payoneer безпосередньо на аккаунт.

ТАРИФИ PAYONEER

Ще одним важливим фактором користування послугами платіжної системи є її тарифні ставки. Варто зазначити, що Payoneer розробила привабливий прайс на користування своєю системою, чим конкурує з багатьма іншими платіжними системами та навіть банками.

Так, у Payoneer діють такі тарифи:

Відкриття рахунку для фізичних та юридичних осіб – 0 USD.

Щомісячне обслуговування рахунків фізичних та юридичних осіб – 0 USD.

Отримання/відправлення платежів між користувачами Payoneer – 0 USD.

Вхідні платежі:

 • зарахування на всі рахунки, крім долара – 0 USD;
 • зарахування у доларах (перекази на рахунок або eCheck) – 1%. За значного обороту, ця комісія може бути переглянута.
 • зарахування переказу з картки - 3% від суми.

 

Вихідні платежі:

 • на банківський рахунок фірми, бенефіціара контрагентів – до 2% (відсоток може бути знижений для фірм із високими оборотами);
 • перекази на картку або зняття готівки з картки – 3%.

З загальною інформацією щодо відкриття рахунку та тарифами платіжної системи з переказів та інших послуг Ви можете ознайомитись за посиланням. Крім цього, ми пропонуємо професійний супровід відкриття акаунту в Payoneer для тих, хто не бажає самостійно проводити реєстрацію та збір документів.

Створення облікового запису в платіжній системі Payoneer дозволить отримувати оплати в різних валютах, проводити масові виплати, керувати коштами та здійснювати платежі на вигідних умовах. Обліковими записами даної платіжної системи користуються мільйони постачальників послуг, фрілансерів, онлайн-продавців, творців цифрового контенту, онлайн-маркетологів та власників туристичного житла.

PAYONEER РОБИТЬ БІЗНЕС ПРОСТІШИМ І ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАДІЙНУ ФІНАНСОВУ БЕЗПЕКУ. НАША ІНСТРУКЦІЯ ДОПОМОЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В PAYONEER І ОТРИМАТИ ВИГОДУ ВІД СПІВПРАЦІ З ПЛАТІЖНОЮ СИСТЕМОЮ.

 

РЕЄСТРАЦІЯ В PAYONNER ДЛЯ КОМПАНІЙ З КОРПОРАТИВНИМ БАНКІВСЬКИМ РАХУНКОМ

 

РЕЄСТРАЦІЯ У PAYONNER ДЛЯ КОМПАНІЙ, У ЯКИХ НЕМАЄ КОРПОРАТИВНОГО БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Безкоштовний Payoneer акаунт для бізнесу - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Безкоштовний Payoneer акаунт для бізнесу Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Безкоштовний Payoneer акаунт для бізнесу?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Безкоштовний Payoneer акаунт для бізнесу ✓.
Безкоштовний Payoneer акаунт для бізнесу - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 4.51/5. Кількість оцінок: 23
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Компанія в Грузії
6500€
Компанія в Англії
від 950€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити