Реєстрація офшорних компаній

Юридична компанія » Послуги » Компанії » Реєстрація офшорних компаній

Постійні зміни і обмеження в нашому і без того недосконалому законодавстві змушують бізнес шукати шляхи зниження податкового тягаря і способи полегшення ведення бізнесу. Одним з таких способів є переведення бізнесу або його частини в офшорні зони світу. Це дає можливість комфортно займатися бізнесом, працювати на міжнародних ринках, не думаючи про податки і збори, а також автоматично використовувати всі переваги податкових систем інших країн.

Campio Group пропонує вам можливість оптимізувати бізнес-процеси шляхом реєстрації офшорної компанії в одній з офшорних країн. Серед найбільш поширених юрисдикцій, де можна придбати офшор:

ПЕРЕВАГИ КЛАСИЧНОГО ОФШОРА

Класичні офшори - це перш за все країни (або території), законодавство яких дозволяє застосовувати податкові або інші пільги нерезидентним компаніям.

Нерезидентні компанії, які не ведуть бізнес на території таких країн:

1. Не оподатковуються.

2. Не повинні надавати фінансову та бухгалтерську звітність, проходити аудит.

У більшості таких країн законодавство дозволяє використовувати так зване «трастове управління» і «номінальний сервіс». В цьому випадку, при покупці офшору, офіційними акціонерами та директорами компанії виступають жителі офшорних країн, вони ж значаться в усіх державних реєстрах та податкових базах. Інформація про реальних власників (бенефіціарів) і керівника компанії є прихованою, не передається до державних реєстрів та дізнатися її неможливо навіть за офіційним запитом.

Все це вигідно відрізняє класичні офшори від інших юрисдикцій, в яких діє або пільгове оподаткування, або нерезидентні компанії оподатковуються за низькими ставками при виконанні ряду умов і вимог.

Якщо ви плануєте зареєструвати офшор необхідно знати, що дуже часто за офшорні юрисдикції приймають Великобританію, Гонконг, Кіпр, Мальту і багато інших країн, в яких діє лояльна податкова система уряду або тому, що при відкритті офшору або офшорної фірми вони полегшують використання таких нерезидентних компаній. Насправді ж ці країни не є класичними офшорами. Перелік подібних юрисдикцій і докладніше про те, як зареєструвати іноземну компанію в відмінних від класичних офшорів країнах, дивіться в розділі Реєстрація іноземних компаній.

Перелік усіх юрисдикцій, в яких можна купити готовий офшор (фірму в офшорі) або відкрити офшорну компанію, і з якими працює Campio Group, можна переглянути в розділі Все юрисдикції.

РЕЄСТРАЦІЇ ОФШОРІВ АБО КОМПАНІЇ В ОФШОРНІЙ ЗОНІ

У спектр послуг Campio Group по реєстрації офшору входять:

1. Створення офшорної компанії (офшору).

2. Продаж готових офшорів (офшорних компаній).

КУПИТИ ОФШОРНУ КОМПАНІЮ ДОСИТЬ ПРОСТО

Процедура включає:

  • Визначення цілей і завдань офшорної компанії, вибір відповідної юрисдикції.
  • Вибір назви компанії.
  • Призначення Ваших керівників і акціонерів компанії або наших «номіналів» (при використанні номінального сервісу.)
  • Офіційна реєстрація компанії в офшорі з внесенням даних до Реєстру та апостилювання реєстраційних документів.
  • Видача документів на компанію клієнтові в офісі Campio Group.

Терміни реєстрації фірми в офшорі залежать від юрисдикції і можуть варіюватися від 10 до 30 днів.

З цього моменту можна користуватися всіма перевагами офшорних компаній.

ПРОДАЖ ГОТОВИХ ОФШОРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Campio Group надає також можливість купити готовий офшор. Це вигідно з точки зору економії часу, оскільки управляти готовим офшором можна вже в день його покупки. Для цього необхідні лише оригінали внутрішнього і закордонного паспортів.

Список готових офшорних компаній по кожній із офшорних юрисдикцій ви завжди можете отримати, звернувшись в офіс нашої компанії.

Відповіді на найпоширеніші питання щодо того, як відкрити офшорну компанію, як проходить реєстрація офшору в Києві, хто може відкривати офшор/офшорну компанію, які документи потрібні для того, щоб купити офшор/офшор в Києві і не тільки, ви знайдете в розділі FAQ.

За більш детальною консультацією по реєстрації офшорних компаній або придбання готових офшорів, звертайтеся в офіс Campio Group, де фахівці дадуть відповідь на всі виниклі у вас питання як відкрити офшор:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам полегшити ведення бізнесу, адже з нашими фахівцями створювати офшор або офшорну компанію легко і вигідно.