Послуги
UA
ENRU

Реєстрація офшорних компаній

Постійні зміни і обмеження в нашому і без того недосконалому законодавстві змушують бізнес шукати шляхи зниження податкового тягаря і способи полегшення ведення бізнесу. Одним з таких способів є переведення бізнесу або його частини в офшорні зони світу. Це дає можливість комфортно займатися бізнесом, працювати на міжнародних ринках, не думаючи про податки і збори, а також автоматично використовувати всі переваги податкових систем інших країн.

Фото 1 - Реєстрація офшорних компаній

Реєстрація офшора

Campio Group пропонує вам можливість оптимізувати бізнес-процеси шляхом реєстрації офшорної компанії в одній з офшорних країн. Серед найбільш поширених юрисдикцій, де можна придбати офшор:

ПЕРЕВАГИ КЛАСИЧНОГО ОФШОРА

Класичні офшори - це перш за все країни (або території), законодавство яких дозволяє застосовувати податкові або інші пільги нерезидентним компаніям.

Нерезидентні компанії, які не ведуть бізнес на території таких країн:

1. Не оподатковуються.

2. Не повинні надавати фінансову та бухгалтерську звітність, проходити аудит.

У більшості таких країн законодавство дозволяє використовувати так зване «трастове управління» і «номінальний сервіс». В цьому випадку, при покупці офшору, офіційними акціонерами та директорами компанії виступають жителі офшорних країн, вони ж значаться в усіх державних реєстрах та податкових базах. Інформація про реальних власників (бенефіціарів) і керівника компанії є прихованою, не передається до державних реєстрів та дізнатися її неможливо навіть за офіційним запитом.

Все це вигідно відрізняє класичні офшори від інших юрисдикцій, в яких діє або пільгове оподаткування, або нерезидентні компанії оподатковуються за низькими ставками при виконанні ряду умов і вимог.

Фото 2 - Реєстрація офшорних компаній

Послуги з РЕЄСТРАЦІЇ КОМПАНІЇ В офшорній зоні

У спектр послуг Campio Group по реєстрації офшору входять:

1. Створення офшорної компанії

2. Продаж готових офшорів

Процедура створення офшору включає:

  • Визначення цілей і завдань офшорної компанії, вибір відповідної юрисдикції.
  • Вибір назви компанії.
  • Призначення Ваших керівників і акціонерів компанії або наших «номіналів» (при використанні номінального сервісу.)
  • Офіційна реєстрація компанії в офшорі з внесенням даних до Реєстру та апостилювання реєстраційних документів.
  • Видача документів на компанію клієнтові в офісі Campio Group.

 

Терміни реєстрації фірми в офшорі залежать від юрисдикції і можуть варіюватися від 10 до 30 днів. З цього моменту можна користуватися всіма перевагами офшорних компаній.

КУПИТИ ОФШОРНУ КОМПАНІЮ

Campio Group надає також можливість купити готовий офшор. Це вигідно з точки зору економії часу, оскільки управляти готовим офшором можна вже в день його покупки. Для цього необхідні лише оригінали внутрішнього і закордонного паспортів.

Список готових офшорних компаній по кожній із офшорних юрисдикцій ви завжди можете отримати, звернувшись в офіс нашої компанії.

Відповіді на найпоширеніші питання щодо того, як відкрити офшорну компанію, як проходить реєстрація офшору в Києві, хто може відкривати офшор/офшорну компанію, які документи потрібні для того, щоб купити офшор/офшор в Києві і не тільки, ви знайдете в розділі FAQ.

За більш детальною консультацією з реєстрації офшорних компаній або купівлі готових офшорів, зверніться до офісу Campio Group, де фахівці відповідатимуть на всі питання, що виникли у вас, як відкрити офшор:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам полегшити ведення бізнесу, адже з нашими фахівцями створювати офшор чи офшорну компанію легко та вигідно.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація офшорних компаній - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація офшорних компаній Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація офшорних компаній?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація офшорних компаній ✓.
Реєстрація офшорних компаній - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 4.37/5. Кількість оцінок: 8
Компанія у США
1500$
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія в Канаді
від 1950$
Рахунок на Кіпрі
від 1200€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити