Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 18.10.23
ЄС вніс зміни у список країн, які не співпрацюють в питаннях оподаткування
17 жовтня Рада ЄС прийняла рішення змінити список країн, які не взаємодіють із ЄС у справах оподаткування. До списку були додані Антигуа і Барбуда, Беліз і Сейшельські острови, а також вилучено Британські Віргінські острови, Коста-Ріка та Маршаллові острови.
Читати
Світ | 11.08.23
Бермудські острови відмовляються від безподаткового статусу
Бермудські острови, які довгий час були відомі як безподаткова юрисдикція, оголосили, що відмовляться від цього статусу. Уряд країни домовився з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) про введення корпоративного податку на прибуток, податку на прирост капіталу та дивиденди. Бермудські острови також приєднаються до введення глобального 15% податку на мультинаціональні компанії.
Багамські острови | 12.07.23
Багамські компанії платитимуть податки за закордонні доходи
Багамські острови оголосили про початок оподаткування міжнародних бізнес компаній, які зареєстровані на островах та отримують доходи з-за кордону.
Британські Віргінські Острови | 07.07.23
Нові вимоги щодо звітності та економічного сабстенсу на БВО
На Британських Віргінських Островах нововведення: оновилися правила щодо економічної сутності, набули чинності вимоги щодо подання фінансової звітності, а також діяльність, пов'язана з віртуальними валютами, тепер регулюється Законом.
Світ | 15.02.23
ЄС оновив чорний список офшорів 2023 року
Європейський Союз оновив список країн, що не співпрацюють у питаннях справедливого оподаткування. За результатами засідання БВО, Коста-Ріка, Маршаллові острови та росія додані до «чорного списку», а Північна Македонія, Барбадос, Ямайка та Уругвай виключені з «сірого списку» ЄС як країни, що виконали зобов'язання.
Компанія в Грузії
6500€
Компанія на Мальті
від 3500€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія в Англії
від 950€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити