Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 18.10.23
ЄС вніс зміни у список країн, які не співпрацюють в питаннях оподаткування
17 жовтня Рада ЄС прийняла рішення змінити список країн, які не взаємодіють із ЄС у справах оподаткування. До списку були додані Антигуа і Барбуда, Беліз і Сейшельські острови, а також вилучено Британські Віргінські острови, Коста-Ріка та Маршаллові острови.
Читати
Світ | 17.10.23
Топ-5 країн економічних лідерів у ЄС за версією Economist
За даними публікації "Яка країна ЄС перемагає в економічному п’ятиборстві?", 27 європейських країн розглядались з п'ятьма ключовими викликами, а саме: попит/інфляція, борг, демографія, декарбонізація та економічна незалежність від самодержавства. По результатам дослідження перше місце посіла Ірландія.
Світ | 04.10.23
Кіпр отримав інвестиційний рейтинг від Moody's
Кіпр вперше за 11 років отримав інвестиційний рейтинг міжнародного рейтингового агентства Moody's. Агентство підвищило рейтинг країни з Ba1 до Baa2, при цьому прогноз рейтингу залишився «позитивним».
06.07.23
Hellenic Bank посів перше місце у рейтингу Global Finance
Кіпрський Hellenic Bank відзначився у щорічному списку найкращих банків Західної Європи на 2023 рік, який опублікували Global Finance. Нагороду банк досяг завдяки здатності швидко реагувати на потреби клієнтів у складних умовах та досягати значних фінансових результатів.
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія у США
1500$
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія на Мальті
від 3500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити