Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 31.08.23
Швейцарія посилює боротьбу з відмиванням грошей
Федеральна рада Швейцарії розпочала процедуру консультацій щодо законопроекту про посилення системи боротьби з відмиванням грошей. Мета реформи - зміцнити цілісність і конкурентоспроможність Швейцарії як фінансового та ділового регіону. Серед ініціатив – введення Реестру бенефіціарів.
Читати
Світ | 29.08.23
Іспанія вводить у дію центральний реєстр бенефіціарів
Іспанський уряд готується до введення в дію центрального реєстру бенефіціарних власників, який має стати одним із найпрозоріших у Європі. Реєстр набуде чинності 19 вересня 2023 року і міститиме відомості про кінцеві бенефіціари (UBO) всіх компаній та організацій, що діють в Іспанії.
Світ | 09.08.23
Bank of Cyprus та Hellenic Bank успішно пройшли стрес-тестування
Два найбільші кіпрські банки, Bank of Cyprus і Hellenic Bank, успішно пройшли нещодавнє стрес-тестування Європейського банківського управління (EBA). Тестування, яке проводиться раз на два роки, оцінює стійкість банків до різних негативних сценаріїв, включаючи економічний спад, зростання відсоткових ставок та кризу на ринку нерухомості.
26.07.23
Julius Baer відмовляється обслуговувати росіян
Ще один європейський банк повідомив про закриття рахунків росіян. Так, громадяни рф, які проживають у рф більше не зможуть відкрити рахунок в швейцарському банку Julius Baer. Поточні рахунки таких клієнтів будуть закриті до кінця 2023 року, а всі угоди та контракти припинені з 30.09.2023.
18.07.23
На Кіпрі з’явиться Агенція з розвитку бізнесу
На Кіпрі відкриють Агентство з розвитку бізнесу, яке буде забезпечувати підтримку середніх та малих компаній на острові. Про таку ініціативу заявив президент Республіки Кіпр Нікос Христодулідіс.
Естонія | 27.06.23
Естонія погодила підвищення податків
Естонія ухвалила два закони про підвищення податків в країні, яке було передбачено Коаліційною угодою на 2023-2027 роки. Закони незабаром будуть підписані Президентом, а деякі положення почнуть діяти вже з 2024 року.
Кіпр | 19.06.23
На Кіпрі почали діяти нові правила отримання посвідки на проживання
На Кіпрі вступили в силу нові правила отримання посвідки на проживання по інвестиціям. Сума інвестицій залишилась незмінною 300 000 євро, проте збільшився мінімальний рівень річного доходу майже вдвічі.
1 2
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Рахунок у Ліхтенштейні
1000€
Компанія в Англії
від 950€
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити