Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 09.02.24
ЄС прийняв нові правила щодо переказів у євро
Депутати Європарламенту затвердили нові правила, які забезпечують моментальну доставку грошових переказів у євро протягом 10 секунд. Нові заходи спрямовані на забезпечення оперативного надходження перерахованих коштів на банківські рахунки роздрібних клієнтів та компаній у всьому Європейському Союзі.
Читати
Світ | 07.02.24
Грецький Eurobank купує кіпрський Hellenic Bank
Комісія із захисту конкуренції Республіки Кіпр схвалила заявку грецької банківської групи Eurobank на придбання Hellenic Bank. Угода отримала схвалення і CPC вирішила, що вона відповідає конкурентній ринковій практиці.
Світ | 18.01.24
ЄС планує посилювати боротьбу з відмиванням грошей: що зміниться?
Рада та Європейський парламент досягли попередньої угоди щодо пакету заходів щодо боротьби з відмиванням грошей, який посилить правила в усьому ЄС і запровадить нові вимоги для криптосектору та інших галузей. Головна місія таких змін - захист фінансової системи ЄС від шахраїв та усунення усіх можливих лазівок в законах.
Світ | 08.12.23
Чорногорія на межі потрапляння до «сірого списку» ФАТФ
В середині грудня цього року в Страсбурзі відбудеться засідання щодо включення Чорногорії до "сірого списку" Групи розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF). Якщо таке рішення буде ухвалено, країна опиниться в компанії інших країн, таких як Сирія, Ємен, Малі, Нігерія чи Буркіна-Фасо, і підпаде під посилений нагляд від FATF. Таким чином це буде вже друга країна ЄС у списку ФАТФ.
Світ | 27.11.23
Роз'яснення по критеріям податкового резидентства Кіпру
Острів Кіпр пропонує унікальні умови для фізичних осіб, які бажають отримати податкове резидентство. Відповідно до правил, є два критерії - правило 183 днів і правило 60 днів.
Україна | 07.11.23
ДПС відзвітувала по повідомленням КІК
Відповідно до звіту ДПС, за період починаючи з січня 2022 року до листопада 2023 року надійшло 6721 повідомлення від Контролюючих іноземних компаній (КІК), з них 6430 від фізичних осіб та 291 від юридичних осіб.
Світ | 06.11.23
Директива ЄС щодо мінімального сабстенсу під загрозою
Плани Європейського Союзу щодо запровадження Директиви боротьби з компаніями-оболонками, призначеної для боротьби з податковими ухиленнями, виявляються під загрозою, оскільки деякі держави-члени висловлюють опір прийняттю цього документа.
1 2
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія в Грузії
6500€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити