Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 21.09.23
Revolut ще більше спростив транскордонні платежі
Revolut, глобальна фінансова технологічна компанія, оголосила про запуск RevTags, нової безкоштовної глобальної платіжної мережі для бізнесу. RevTags дозволяє компаніям здійснювати миттєві транскордонні платежі, просто ввівши ідентифікаційний номер фізичної особи або компанії в бізнес-додатку Revolut Business.
Читати
Світ | 12.09.23
PayPal розширює можливості конвертації криптовалюти
PayPal, найбільша дебетова електронна платіжна система у світі, оголосила про запуск нового сервісу конвертації криптовалюти в долари США. Новий сервіс, який називається PayPal off-ramp, дозволяє користувачам конвертувати свої криптоактиви в долари США безпосередньо зі своїх гаманців на баланс PayPal.
Світ | 07.09.23
Eurobank стає головним акціонером у Hellenic Bank
Компанія Wargaming, розробник комп'ютерних ігор, оголосила про продаж своєї частки, що залишилася, в 6,8% акцій кіпрського банку Hellenic Bank грецькому Eurobank. Угода оцінюється в 65,9 млн. євро. В результаті операції Eurobank стане власником 55,3% акцій Hellenic Bank, що матиме контрольне значення в управлінні.
Світ | 09.08.23
Bank of Cyprus та Hellenic Bank успішно пройшли стрес-тестування
Два найбільші кіпрські банки, Bank of Cyprus і Hellenic Bank, успішно пройшли нещодавнє стрес-тестування Європейського банківського управління (EBA). Тестування, яке проводиться раз на два роки, оцінює стійкість банків до різних негативних сценаріїв, включаючи економічний спад, зростання відсоткових ставок та кризу на ринку нерухомості.
26.07.23
Julius Baer відмовляється обслуговувати росіян
Ще один європейський банк повідомив про закриття рахунків росіян. Так, громадяни рф, які проживають у рф більше не зможуть відкрити рахунок в швейцарському банку Julius Baer. Поточні рахунки таких клієнтів будуть закриті до кінця 2023 року, а всі угоди та контракти припинені з 30.09.2023.
06.07.23
Hellenic Bank посів перше місце у рейтингу Global Finance
Кіпрський Hellenic Bank відзначився у щорічному списку найкращих банків Західної Європи на 2023 рік, який опублікували Global Finance. Нагороду банк досяг завдяки здатності швидко реагувати на потреби клієнтів у складних умовах та досягати значних фінансових результатів.
16.06.23
UBS Group остаточно поглинув Credit Suisse
В Європі відбулося найбільше злиття швейцарських банків, починаючи з 2008 року. Дві популярні банківські групи UBS Bank і Credit Suisse 12 червня 2023 року завершили своє об’єднання, що відкриває нові можливості для клієнтів та підвищує позиції даних банків на світовому ринку.
1 2
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія на Мальті
від 3500€
Рахунок у Грузії
1000$
Компанія в Англії
від 950€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити