Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 23.05.24
Швейцарія посилює боротьбу з відмиванням грошей: готується рееєстр бенефіціарів
Федеральна рада Швейцарії на засіданні 22 травня ухвалила депешу про подальший розвиток системи боротьби з відмиванням грошей, яку буде подано до парламенту. Ця ініціатива спрямована на зміцнення цілісності та конкурентоспроможності Швейцарії як фінансового і ділового регіону.
Читати
Світ | 22.05.24
Литва розглядає підвищення податку на лотереї та азартні ігри
Парламент Литви (Сейм) наразі розглядає пропозицію про підвищення податку на лотереї та азартні ігри з 20% до 22%. Ця ініціатива спрямована на збільшення державних доходів без розширення сфери оподаткування.
Світ | 15.05.24
Bank of Cyprus увійшов до рейтингу найкращих банків світу 2024 року
Bank of Cyprus удостоївся місця у престижному рейтингу найкращих банків світу, опублікованому міжнародним виданням Global Finance, яке спеціалізується на банківському секторі та фінансах.
Світ | 13.05.24
Туреччина запровадить правове регулювання криптоактивів
Туреччина готується запровадити суворий податковий та регуляторний режим для криптоактивів. Відповідний законопроект, який правляча Партія справедливості та розвитку має намір подати до парламенту, передбачає передачу контролю за криптовалютами під нагляд Ради з ринку капіталу, а також запровадження податків на угоди з ними.
Світ | 08.05.24
Естонський LHV Bank оскаржить накладення штрафу за недотримання санкцій
LHV Bank планує оскаржити рішення естонської Служби фінансової розвідки (ПФР) щодо накладення штрафу у розмірі 300 000 євро. Рішення ПФР було винесено після розслідування, під час якого було встановлено, що банк порушив Закон про міжнародні санкції.
Світ | 07.05.24
Литва обговорює підвищення податків для бізнесу
Уряд Литви активно розглядає питання щодо можливого збільшення податків з метою забезпечення додаткових коштів для національної оборони. У світлі геополітичних викликів і загроз країна прагне зміцнити свої оборонні можливості, що потребує додаткових фінансових ресурсів.
Світ | 30.04.24
Україна та Канада підписали Угоду про вільну торгівлю: що зміниться?
Україна та Канада відзначили новий етап у своїх економічних відносинах, підписавши Угоду про вільну торгівлю. В квітні 2024 року Верховна Рада України прийняла Закон України “Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою”. Цей історичний крок встановлює широкий спектр положень, спрямованих на збільшення обсягів торгівлі та підтримку економічного зростання обох країн.
1 2
Компанія в Грузії
6500€
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія в Естонії
2200€
Компанія у США
1500$
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити