Послуги
UA
ENRU

Новини

Пошук за новинами
Категорія
Світ | 21.09.23
Revolut ще більше спростив транскордонні платежі
Revolut, глобальна фінансова технологічна компанія, оголосила про запуск RevTags, нової безкоштовної глобальної платіжної мережі для бізнесу. RevTags дозволяє компаніям здійснювати миттєві транскордонні платежі, просто ввівши ідентифікаційний номер фізичної особи або компанії в бізнес-додатку Revolut Business.
Читати
Світ | 20.09.23
Гонконг хоче ввести нову податкову пільгу на доходи від ІВ
Гонконг запропонував новий режим податкових пільг на патентну скриньку, який відповідає Заходу 5 Організації економічного співробітництва та розвитку щодо розмивання податкової бази та переміщення прибутку (BEPS).
Світ | 12.09.23
PayPal розширює можливості конвертації криптовалюти
PayPal, найбільша дебетова електронна платіжна система у світі, оголосила про запуск нового сервісу конвертації криптовалюти в долари США. Новий сервіс, який називається PayPal off-ramp, дозволяє користувачам конвертувати свої криптоактиви в долари США безпосередньо зі своїх гаманців на баланс PayPal.
Світ | 07.09.23
Eurobank стає головним акціонером у Hellenic Bank
Компанія Wargaming, розробник комп'ютерних ігор, оголосила про продаж своєї частки, що залишилася, в 6,8% акцій кіпрського банку Hellenic Bank грецькому Eurobank. Угода оцінюється в 65,9 млн. євро. В результаті операції Eurobank стане власником 55,3% акцій Hellenic Bank, що матиме контрольне значення в управлінні.
Світ | 31.08.23
Швейцарія посилює боротьбу з відмиванням грошей
Федеральна рада Швейцарії розпочала процедуру консультацій щодо законопроекту про посилення системи боротьби з відмиванням грошей. Мета реформи - зміцнити цілісність і конкурентоспроможність Швейцарії як фінансового та ділового регіону. Серед ініціатив – введення Реестру бенефіціарів.
Світ | 29.08.23
Іспанія вводить у дію центральний реєстр бенефіціарів
Іспанський уряд готується до введення в дію центрального реєстру бенефіціарних власників, який має стати одним із найпрозоріших у Європі. Реєстр набуде чинності 19 вересня 2023 року і міститиме відомості про кінцеві бенефіціари (UBO) всіх компаній та організацій, що діють в Іспанії.
Світ | 11.08.23
Бермудські острови відмовляються від безподаткового статусу
Бермудські острови, які довгий час були відомі як безподаткова юрисдикція, оголосили, що відмовляться від цього статусу. Уряд країни домовився з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) про введення корпоративного податку на прибуток, податку на прирост капіталу та дивиденди. Бермудські острови також приєднаються до введення глобального 15% податку на мультинаціональні компанії.
1 2
Компанія в Канаді
від 1950$
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в Англії
від 950€
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія на Мальті
від 3500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити