Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії в Шотландії

Фото 1 - Реєстрація компанії в Шотландії

Про Шотландію

Шотландія - королівство, яке є частиною Британії і «зручною» юрисдикцією для міжнародного податкового планування.

 

Це країна з пільговим оподаткуванням, яка може стати для вас безподатковою юрисдикцією при дотриманні певних умов (ви - нерезидент Великобританії, що не ведете бізнес і не отримуєте доходи на її території). При дотриманні цих умов, шотландські партнерства звільняються від сплати британських податків. А при правильній корпоративній структурі компанії, ви будете користуватися всіма податковими пільгами.

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ «ОФШОРУ» У ШОТЛАНДІЇ:

 • Шотландія не входить в «чорні» списки держав, в т. ч. і в офшорний список України
 • Шотландія поєднує престиж Англії та особисті досягнення
 • Реєстрація фірм у Шотландії – це вигідна альтернатива класичним офшорам та фірмам Англії
 • Відсутність обов'язку щорічно подавати фінансову звітність та, при виконанні деяких умов, сплачувати податки
ЗАКОНОДАВСТВО

Діяльність підприємств Шотландії регламентується британським правом:

 • Законом про компанії (Companies Act, 2006);
 • Законом про партнерства з обмеженою відповідальністю (Limited Partnership Act, 1907).
ТИПИ КОМПАНІЙ

У Шотландії дозволено зареєструвати компанію у вигляді Партнерства з обмеженою відповідальністю (LP) і це ж скорочення слід вказувати в імені партнерства. Вживати в імені компанії слова «bank», «insurance», «trust» і ін. дозволяється виключно за наявності ліцензії на право здійснення такої діяльності.

Фото 1 - Реєстрація компанії в Шотландії

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ В ШОТЛАНДІЇ: ВИМОГИ

ПАРТНЕРСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (LP):
 • Статутний капітал - вимоги щодо обов'язкового розміру капіталу відсутні.
 • Засновники - дві і більше фізичні або юридичні особи, які виступають партнерами. Резидентність значення не має. Згідно із законодавством, в шотландській фірмі призначається мінімум один генеральний партнер та один партнер з обмеженою відповідальністю. Генеральний партнер відповідає за зобов'язання фірми в повному обсязі, а партнер з обмеженою відповідальністю - лише розміром своєї частки в партнерстві.
 • Директор - його функції виконує генеральний партнер.
 • Секретар - не потрібен.
 • Загальнодоступна інформація - дані про партнерів. З липня 2017 року шотландські LP зобов'язані подавати дані осіб зі значним контролем (PSC - person with significant control) у відкритий Реєстр Company House.
 • Компанія звільнена від подачі щорічної фінансової звітності, якщо партнери не є резидентами Британії (діяльність не ведеться на території Британії і немає джерел доходу в Великобританії). Але, компанія і її партнери повинні подавати щорічні (нульові) податкові декларації (tax return).
 • Юридична адреса партнерства повинна знаходитися на території Шотландії.
 • Шотландський «офшор» може володіти активами та нерухомістю, укладати угоди і т.п.
ОПОДАТКУВАННЯ

Якщо партнери шотландської фірми - нерезиденти Британії, не ведуть бізнес і не отримують прибуток на цій території, партнерство не платить британські податки. Якщо ж партнери - резиденти Британії, податки оплачуються за ставками, чинними в королівстві.

При відкритті компанії в Шотландії, вона не вважається самостійним оподатковуваним суб'єктом, тому податки від отриманого компанією прибутку платять партнери, в чию користь цей прибуток розподілений, за ставками, які встановлені в країні резидентності кожного партнера, та залежать від їх частки в партнерстві.

Таким чином, при правильній корпоративній структурі, де партнери шотландської LP будуть резидентами не Великобританії, а інших юрисдикцій, така LP буде звільнена від сплати податків згідно з британським законодавством. Тому з метою максимального збереження доходів партнерів LP, в структуру компанії рекомендується впроваджувати резидентів офшорних безподаткових зон.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутній.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

«Офшори» Шотландії не є платниками податків Великобританії і на них не поширюється дія міжнародних угод про подвійне оподаткування, укладених Британією. Проте, це не заважає застосовувати партнерство в міжнародному торговому посередництві, тому реєстрація компанії в Шотландії користується такою популярністю.

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Часто в пресі зустрічається таке словосполучення, як «Шотландія офшорна зона», але це не чиста офшорна юрисдикція і ніколи такою не була. Це країна з пільговим оподаткуванням, яка може стати для вас безподатковою юрисдикцією.

«Офшор» Шотландії - це вдалий вибір юрисдикції для ведення діяльності за кордоном без податків і звітів, а також і у тому випадку, якщо ви плануєте відкриття рахунку за кордоном, оскільки іноземні банки все частіше відмовляють у відкритті рахунків на офшорні компанії.

Більше

Якщо ви плануєте відкрити компанію в Шотландії, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити компанію в Шотландії або в будь-якій іншій юрисдикції на вибір.

Вартість реєстрації компанії в Шотландії визначається конкретно під кожний бізнес та його особливості, тому отримайте фінальну ціну у  комерційній пропозиції після уточнення усіх деталей нашим юристом. 

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії в Шотландії - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії в Шотландії Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії в Шотландії?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії в Шотландії ✓.
Реєстрація компанії в Шотландії - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 3
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок в Австрії
від 1200€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія на Мальті
від 3500€
Компанія в Канаді
від 1950$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити