Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії в Гонконзі

Фото 1 - Реєстрація компанії в Гонконзі

Про Гонконг

Спеціальний адміністративний район Китайської Народної Республіки Гонконг є найпривабливішим і найвагомішим фінансовим центром Азії та світу, який розвивається не по днях, а по годинах. 

 

Гонконг пропонує найнижчі ставки оподаткування, забезпечує невтручання держави в економіку та дозволяє торгувати через кордон на найвигідніших умовах в світі. Основними торговими партнерами вважаються Китай, Корея, Японія, Тайвань, Філіппіни, В'єтнам і Таїланд.

 

Необхідно звернути увагу, що пріоритетами адміністративного центру також є надійна банківська система, відсутність корупції та найвищий індекс економічної свободи. Також Гонконг не офшор, а юрисдикція з гнучким податковим законодавством, високим рівнем конфіденційності, ліберальним ринком і зветься "офшорна зона" лише опосередковано.

 

У Гонконзі широко розвинені сфери послуг та туризму, а для відкриття нового бізнесу вітаються сфери торгівлі, IТ-технологій, а також промисловості.

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ ГОНКОНГСЬКОЇ КОМПАНІЇ:

 • Розвинена торгово-економічна мережа і вигідні умови торгівлі через кордон. Відсутність митних платежів на експорт товарів
 • Один з найвищих рівнів економічної свободи в світі, щорічно Гонконг входь в топ-3 рейтингів юрисдикцій з найкращими умовами для ведення бізнесу
 • Стійка банківська та економічна система в країні, відсутність бюрократії та корупції
 • Гнучка податкова система: територіальний принцип оподаткування, відсутність податків на ПДВ, на дивіденди і приріст капіталу
 • Відкрити компанію можна за лічені дні, оскільки в країні мінімум реєстраційних процедур для нового бізнесу
 • Висока секретність Гонконгу, реєстр бенефіціарів компаній не є публічним і це одна з небагатьох країн, яка і не планує його відкриття
ЗАКОНОДАВСТВО

Нормативна база Гонконгу, яка регулює діяльність всіх компаній на території, в першу чергу, включає Companies Ordinance, cap. 32 (Закон про компанії Гонконгу).

Види компаній

Для реєстрації бізнесу в Гонконзі найбільше підходить форма діяльності - Товариство з обмеженою відповідальністю (Ltd).

Фото 1 - Реєстрація компанії в Гонконзі

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ В ГОНКОНЗІ: ВИМОГИ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (LTD):
 • Не встановлені вимоги за ставкою мінімального статутного капіталу і щодо його оплати, але на практиці статутний капітал вказують в розмірі HKD 10 000 (≈ 1300 $).
 • У країні заборонені акції на пред'явника (Bearer Share) і без вказівки номінальної вартості.
 • Директором компанії може бути як фізособа, так і юрособа (мінімум одна), при цьому можливо і нерезидент.
 • Акціонером компанії може бути як фізособа, так і юрособа (мінімум одна), при цьому можливо і нерезидент. При необхідності є можливість використання номінального сервісу.
 • Секретарем компанії може бути, як фізична, так і юридична особа, але при цьому обов'язково резидент Гонконгу.
 • Інформаційні дані про директора компанії, акціонерів і секретаря доступні в загальному Реєстрі. Але, при використанні номінального сервісу інформація буде конфіденційною.
 • Обов'язкова щорічна звітність - фінансовий звіт і аудит.
 • Кожна компанія зобов'язана вести реєстр контролюючих осіб (кінцевих власників) і зберігати його за адресою реєстраційного офісу в Гонконзі. Реєстр не доступний публічно, інформацію можна отримати за запитом відповідних органів.
 • У компанії повинен бути Designated Representative (зазвичай, це представник від Секретаря компанії), який буде уповноважений на ведення переговорів з рядом державних органів, включаючи правоохоронні органи з питань надання інформації про контролюючих осіб в разі запиту.
 • Компанія зобов'язана мати зареєстрований офіс на території Гонконгу.
ОПОДАТКУВАННЯ

Податкова система Гонконгу відрізняється від КНР і є абсолютно самостійною. Автономний центр побудував свою економічну привабливість завдяки територіальному принципу оподаткування та відсутності ключових податків. При цьому, щоб до компанії застосовувався принцип не оподаткування прибутку з-поза країни, необхідно довести, що вона працює виключно із закордонним ринком. Тобто, влада Гонконгу перевірять наявність постачальників і контрагентів, укладені контракти, чи не виготовляється в Гонконзі реалізована продукція, чи не працюють співробітники і як здійснюється перевезення товару.

Основні ставки податків:

Корпоративний податок - 16,5%.

Податок на дивіденди - 0%.

Податок на приріст капіталу - 0%.

ПДВ - немає.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

У Гонконзі валютний контроль не застосовується.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Варто відзначити, що автономний район Гонконг підписав безліч угод про уникнення подвійного оподаткування, але з Україною на даний момент такий договір не підписаний. Водночас, наша країна підписала відповідну угоду з Урядом Китайської Народної Республіки, і часто сюди ж автоматично включають територію Гонконгу. Це є неправильним прецедентом, адже дана угода між Україною і КНР не поширюється на території з окремим законодавством і податковою системою, якими є Гонконг, Макао і Тайвань.

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Багато країн відносять Гонконг в «офшорні зони» світу і ретельно контролюють бізнес-діяльність, пов'язану з цією країною, в тому числі і Україна свого часу, а саме 2001 році, вносила його в «чорний список юрисдикцій». На сьогоднішній день Україна не визнає офшор в Гонконзі.

Більше

Якщо ви бажаєте зареєструвати фірму в Гонконзі, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити фірму в Гонконзі або в будь-якій іншій юрисдикції на вибір. 

Вартість реєстрації компанії в Гонконзі формується під кожний конкретний бізнес, фінальну ціну готової фірми уточнюйте у наших юристів в залежності від ваших індивідуальних потреб. 

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
Новини по темі
Гонконг підвищує податок для високооплачуваних громадян
Уряд Гонконгу оголосив про запровадження підвищеного прибуткового податку для високоприбуткових громадян із квітня 2024 року. Цей крок, перший за останні два десятиліття, зроблено з метою скорочення бюджетного дефіциту міста, що оцінюється на рівні 101,6 мільярда HKD у поточному фінансовому році, що майже вдвічі більше ніж рік тому.
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії в Гонконзі - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії в Гонконзі Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії в Гонконзі?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії в Гонконзі ✓.
Реєстрація компанії в Гонконзі - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 5
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Компанія в Грузії
6500€
Компанія в Естонії
2200€
Компанія на Мальті
від 3500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити