Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії в Гонконзі

Фото 1 - Реєстрація компанії в Гонконзі

Про Гонконг

Спеціальний адміністративний район Китайської Народної Республіки Гонконг є найпривабливішим і найвагомішим фінансовим центром Азії та світу, який розвивається не по днях, а по годинах. 

 

Гонконг пропонує найнижчі ставки оподаткування, забезпечує невтручання держави в економіку та дозволяє торгувати через кордон на найвигідніших умовах в світі. Основними торговими партнерами вважаються Китай, Корея, Японія, Тайвань, Філіппіни, В'єтнам і Таїланд.

 

Необхідно звернути увагу, що пріоритетами адміністративного центру також є надійна банківська система, відсутність корупції та найвищий індекс економічної свободи. Також Гонконг не офшор, а юрисдикція з гнучким податковим законодавством, високим рівнем конфіденційності, ліберальним ринком і зветься "офшорна зона" лише опосередковано.

 

У Гонконзі широко розвинені сфери послуг та туризму, а для відкриття нового бізнесу вітаються сфери торгівлі, IТ-технологій, а також промисловості.

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ ГОНКОНГСЬКОЇ КОМПАНІЇ:

 • Розвинена торгово-економічна мережа і вигідні умови торгівлі через кордон. Відсутність митних платежів на експорт товарів
 • Один з найвищих рівнів економічної свободи в світі, щорічно Гонконг входь в топ-3 рейтингів юрисдикцій з найкращими умовами для ведення бізнесу
 • Стійка банківська та економічна система в країні, відсутність бюрократії та корупції
 • Гнучка податкова система: територіальний принцип оподаткування, відсутність податків на ПДВ, на дивіденди і приріст капіталу
 • Відкрити компанію можна за лічені дні, оскільки в країні мінімум реєстраційних процедур для нового бізнесу
 • Висока секретність Гонконгу, реєстр бенефіціарів компаній не є публічним і це одна з небагатьох країн, яка і не планує його відкриття
ЗАКОНОДАВСТВО

Нормативна база Гонконгу, яка регулює діяльність всіх компаній на території, в першу чергу, включає Companies Ordinance, cap. 32 (Закон про компанії Гонконгу).

Види компаній

Для реєстрації бізнесу в Гонконзі найбільше підходить форма діяльності - Товариство з обмеженою відповідальністю (Ltd).

Фото 1 - Реєстрація компанії в Гонконзі

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ В ГОНКОНЗІ: ВИМОГИ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (LTD):
 • Не встановлені вимоги за ставкою мінімального статутного капіталу і щодо його оплати, але на практиці статутний капітал вказують в розмірі HKD 10 000 (≈ 1300 $).
 • У країні заборонені акції на пред'явника (Bearer Share) і без вказівки номінальної вартості.
 • Директором компанії може бути як фізособа, так і юрособа (мінімум одна), при цьому можливо і нерезидент.
 • Акціонером компанії може бути як фізособа, так і юрособа (мінімум одна), при цьому можливо і нерезидент. При необхідності є можливість використання номінального сервісу.
 • Секретарем компанії може бути, як фізична, так і юридична особа, але при цьому обов'язково резидент Гонконгу.
 • Інформаційні дані про директора компанії, акціонерів і секретаря доступні в загальному Реєстрі. Але, при використанні номінального сервісу інформація буде конфіденційною.
 • Обов'язкова щорічна звітність - фінансовий звіт і аудит.
 • Кожна компанія зобов'язана вести реєстр контролюючих осіб (кінцевих власників) і зберігати його за адресою реєстраційного офісу в Гонконзі. Реєстр не доступний публічно, інформацію можна отримати за запитом відповідних органів.
 • У компанії повинен бути Designated Representative (зазвичай, це представник від Секретаря компанії), який буде уповноважений на ведення переговорів з рядом державних органів, включаючи правоохоронні органи з питань надання інформації про контролюючих осіб в разі запиту.
 • Компанія зобов'язана мати зареєстрований офіс на території Гонконгу.
ОПОДАТКУВАННЯ

Податкова система Гонконгу відрізняється від КНР і є абсолютно самостійною. Автономний центр побудував свою економічну привабливість завдяки територіальному принципу оподаткування та відсутності ключових податків. При цьому, щоб до компанії застосовувався принцип не оподаткування прибутку з-поза країни, необхідно довести, що вона працює виключно із закордонним ринком. Тобто, влада Гонконгу перевірять наявність постачальників і контрагентів, укладені контракти, чи не виготовляється в Гонконзі реалізована продукція, чи не працюють співробітники і як здійснюється перевезення товару.

Основні ставки податків:

Корпоративний податок - 16,5%.

Податок на дивіденди - 0%.

Податок на приріст капіталу - 0%.

ПДВ - немає.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

У Гонконзі валютний контроль не застосовується.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Варто відзначити, що автономний район Гонконг підписав безліч угод про уникнення подвійного оподаткування, але з Україною на даний момент такий договір не підписаний. Водночас, наша країна підписала відповідну угоду з Урядом Китайської Народної Республіки, і часто сюди ж автоматично включають територію Гонконгу. Це є неправильним прецедентом, адже дана угода між Україною і КНР не поширюється на території з окремим законодавством і податковою системою, якими є Гонконг, Макао і Тайвань.

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Багато країн відносять Гонконг в «офшорні зони» світу і ретельно контролюють бізнес-діяльність, пов'язану з цією країною, в тому числі і Україна свого часу, а саме 2001 році, вносила його в «чорний список юрисдикцій». На сьогоднішній день Україна не визнає офшор в Гонконзі.

Більше

Якщо ви бажаєте зареєструвати фірму в Гонконзі, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити фірму в Гонконзі або в будь-якій іншій юрисдикції на вибір. 

Вартість реєстрації компанії в Гонконзі формується під кожний конкретний бізнес, фінальну ціну готової фірми уточнюйте у наших юристів в залежності від ваших індивідуальних потреб. 

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії в Гонконзі - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії в Гонконзі Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії в Гонконзі?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії в Гонконзі ✓.
Реєстрація компанії в Гонконзі - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 4
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія в Англії
від 950€
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія в Естонії
2200€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити