Послуги
UA
ENRU

United Arab Bank (ОАЕ)

United Arab Bank, P.J.S.C. (UAB) був створений в 1975 році як спільне підприємство інвесторів ОАЕ і фінансової компанії Société Générale. У грудні 2007 року, після придбання 40% акцій найбільшого приватного банку Катару, банк вступив в союз банків РСКПЗ.

У UAB відкрито 25 філій в Еміратах, що сприяє розвитку бізнесу в країні. Банк пропонує своїм клієнтам індивідуальні фінансові послуги як в корпоративному, так і роздрібному бізнесі, і є провідним банком для зростаючого торгово-промислового сектора. При цьому United Arab Bank не працює з прибалтійськими банками.

ВІДКРИТИ РАХУНОК У UNITEDARABBANK (UAB)

Типи рахунків

Особисті, корпоративні (можливо відкриття мультивалютних рахунків).

Валюта рахунків: USD, EUR, AED.

Будь-який вхідний платіж на рахунок компанії не в валюті рахунку автоматично конвертується і зараховується на рахунок в AED.

 

Банк відкриває корпоративні рахунки для компаній наступного типу:

- оншорних компаній в ОАЕ (локальних і компаній ВЕЗ);

- офшорних компаній, зареєстрованих в ОАЕ;

- іноземних компаній (за попереднім погодженням). Для відкриття рахунку на іноземну компанію, зареєстровану за межами ОАЕ, обороти компанії повинні бути не нижче 750 000 USD на місяць.

 

Банк зацікавлений в клієнтах з оборотом за рахунком від 1 млн. EUR/USD в рік і великими залишками на рахунках компанії.

 

Банк не відкриває рахунки для компаній, які безпосередньо чи опосередковано пов'язані з військовою технікою.

Вартість відкриття рахунку (тариф банку)

Мінімальний середньомісячний залишок за рахунками - 100 000 AED (27 500 USD). Ця ж сума є і незнижуваним залишком.

Представництва

ОАЕ: Аджман, Рас-ель-Хайма, Абу-Дабі, Дубай.

Головний офіс банку розташований в Шарджі.

Управління рахунком

Інтернет-банкінг, мобільний банкінг (доступний лише для особистих рахунків).

Для активації інтернет-банкінгу необхідно відразу після відкриття рахунку перерахувати початковий внесок. Авторизація та отримання кодів підтвердження транзакцій здійснюється по Digi Pass або по SMS на мобільний номер місцевого оператора (для особистих рахунків - по SMS). Банк не здійснює міжнародну доставку Digi Pass.

 

Підключення та обслуговування інтернет-банкінгу для особистих рахунків - безкоштовно.

 

Вартість підключення та обслуговування інтернет-банкінгу для корпоративних рахунків (незалежно від обраного корпоративного пакету):

- одноразовий платіж за підключення - 350 AED (95 USD);

- щомісячне обслуговування - 35 AED (9,5 USD).

Тарифи на обслуговування

Особові рахунки:

- зарахування грошових коштів на рахунок - безкоштовно.

 

Залежно від запланованих середньомісячних залишків за рахунком і кількості транзакцій, банк пропонує два тарифних корпоративних пакета на розрахунково-касове обслуговування - Silver і Gold.

 

Корпоративний пакет Silver (якщо середньомісячний залишок за всіма поточними рахунками компанії не менше 100 000 AED (27 500 USD) або еквівалент):

- абонентська плата за обслуговування рахунку - 175 AED (50 USD);

- вартість міжнародної транзакції - 50 AED (14 USD);

- підтвердження SWIFT - безкоштовно.

 

Корпоративний пакет Gold (якщо середньомісячний залишок за всіма поточними рахунками компанії не менше 100 000 AED (27: 500 USD) або еквівалент):

- абонентська плата за обслуговування рахунку - 150 AED (40 USD);

- вартість міжнародної транзакції - 45 AED (13 USD);

- підтвердження SWIFT - безкоштовно.

 

Якщо середньомісячний залишок за рахунками компанії буде менше зазначеного розміру (згідно обраного тарифного пакету), банк нарахує пеню "за не підтримку середньомісячного залишку по рахунку":

- по пакету Silver - 350 AED на місяць (95 USD);

- по пакету Gold - 500 AED в місяць (140 USD).

Строки відкриття рахунку

Процес відкриття рахунку починається з підготовчого етапу, який включає в себе збір і надання документів, необхідних для відкриття рахунку. Термін підготовчого етапу залежить безпосередньо від вас.

Відкриття рахунку займає близько 21-го банківського дня з моменту надання повного комплекту документів в банк.

UAB дотримується принципу «знай свого клієнта» і на будь-якій стадії процедури відкриття рахунку може вимагати додаткові відомості або документи, що спричинить за собою збільшення термінів відкриття рахунку. Крім цього, банк може відмовити у відкритті рахунку без пояснення причин.

Персонал

Робочі мови: англійська, арабська.

Кредитні/дебетові карти

Дебетові карти Visa.

Термін випуску картки 3-4 робочих дні з моменту подачі заявки. Заявку на випуск карти можна подати в банк після відкриття рахунку, а всі необхідні форми - підписати на особистій зустрічі з банкіром. Отримати карту може лише клієнт. Міжнародну доставку карт банк не надає.

Інші банківські продукти

Все банковские услуги.

Документи для відкриття рахунку

Форми для підписання надаються в офісі банку в ОАЕ при особистій зустрічі акціонера з приват банкіром.

 

Документи на компанію:

- корпоративні документи по компанії: Certificate of Incorporation / Trade License, МOA/AOA, Share certificate (якщо є). Якщо компанія існує більше 1-го року, необхідний Certificate of Incumbency/Good Standing.

- детальний бізнес-план англійською мовою. При здійсненні торговельної діяльності необхідно перерахувати список товарів, які компанія планує продавати, для послуг консалтингу - описати в якій сфері і які послуги будуть надаватися. Також необхідно надати 3-5 потенційних постачальників і 3-5 потенційних клієнтів, вказавши їх повну назву, адресу, веб-сайт і країну. Додатково банк може запросити копії контрактів і інвойсів з постачальниками і клієнтами.

- необхідно вказати суму передбачуваного річного обороту і описати характер основних перекладів (платники та валюта), також орієнтовно вказати суму, яку компанія планує підтримувати на рахунку.

 

Документи на акціонера/засновника:

- копія закордонного паспорта та копія сторінки зі штампом про в'їзд в ОАЕ;

- CV резюме англійською мовою (має містити інформацію про професійну діяльність. Бажано вказати досвід роботи, який буде відповідати діяльності еміратської компанії);

- виписка з особистого/корпоративного рахунку за останні 3-и місяці. Як джерело фінансування нової компанії банк може розглянути, як особистий рахунок засновника, так і рахунок іншої компанії, де засновник є власником акцій (min 5%). Щодо такої компанії потрібно надати статутні документи (реєстраційне свідоцтво, сертифікат акціонерів) та виписку з рахунку за останні 3-и місяці. За особистим рахунком виписка повинна бути також за останні 3-и місяці.

Кожна виписка повинна бути з деталізацією по кожному платежу. Банк хоче бачити деталі, відправників і одержувачів коштів. Всі виписки повинні бути англійською мовою (із печаткою бюро перекладів).

В процесі розгляду виписки акціонера банк вивчає контрагентів компанії. Якщо клієнт працює з такими країнами як Ізраїль, Іран, Ірак, Сирія, Ємен, Південний Судан, то банк відмовить у відкритті рахунку.

 

Документи на акціонера/засновника повинні бути:

- переведені на англійську мову;

- завірені печаткою бюро перекладів.

 

Якщо акціонер компанії - юридична особа, зареєстрована в іншій юрисдикції:

- статутні документи по компанії (реєстраційне свідоцтво, статут компанії, сертифікат акціонерів, сертифікат Good Standing (якщо компанія працює більше 1-го року)), атестовані в МЗС і Мін'юсті ОАЕ. Ці документи також повинні бути атестовані і завірені в Мін'юсті і МЗС країни, де зареєстрована компанія, а також легалізовані в посольстві ОАЕ в цій країні.

 

Для відкриття особового рахунку на засновника компанії необхідно надати:

- копію закордонного паспорта акціонера (засновника);

- Emirates ID і копію візи резидента;

- CV англійською мовою;

- копію ліцензії компанії.

Подати заявку на відкриття особового рахунку можна одночасно з подачею заявки на корпоративний рахунок компанії.

Процедура відкриття рахунку

Для початку процедури необхідно надати повний пакет документів по компанії і акціонеру. Сканкопіі всіх документів направляються в банк для розгляду і прийняття рішення про можливість відкриття рахунку, після чого акціонеру необхідно особисто приїхати в офіс банку в ОАЕ для підписання заявки на відкриття рахунку. Заявка розглядається банком протягом 10-15 робочих днів, протягом яких compliance банку може запитувати додаткові документи.

Після прийняття позитивного рішення про відкриття рахунку, відбувається його активація, яка зазвичай займає 2-4 робочих дні. Одночасно банк направляє реквізити рахунку на зареєстрований e-mail акціонера для внесення на рахунок початкового внеску (min 100 000 AED (27 500 USD)). Після надходження початкового внеску на рахунок, банк активує інтернет-банкінг і випускає Digi Pass.

Сайт банку

За більш детальною консультацією щодо умов відкриття рахунків в United Arab Bank (ОАЕ), звертайтеся до нас в офіс. Ми відповімо на всі виниклі у вас питання і допоможемо відкрити рахунок в еміратському United Arab Bank або одному з більш ніж 70 іноземних банків на вибір.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
United Arab Bank (ОАЕ) - вартість відкриття рахунку?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про United Arab Bank (ОАЕ)?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про United Arab Bank (ОАЕ) ✓.
United Arab Bank (ОАЕ) - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Інші банки ОАЕ
Компанія в Англії
від 950€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Рахунок у Ліхтенштейні
1000€
Компанія на Мальті
від 3500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити