Послуги
UA
ENRU

Multibank (Панама)

Multibank почав свою діяльність 12 липня 1990 року під назвою Multi Credit Bank з метою стати ефективною альтернативою існуючим фінансовим установам і задовольнити фінансові потреби панамських громадян. У 2008 році банк змінив назву на Multibank і зробив ставку на широкий асортимент послуг.

Сьогодні Multibank - це багатопрофільний гнучкий банк, який має 25 філій і 2-а кредитних центри в Панамі. Крім того, банк розширив діяльність на регіональному рівні, отримавши банківську ліцензію в Колумбії.

Multibank є основним дочірнім підприємством Multi Financial Group, відомої панамської групи з більш ніж 45-річним досвідом роботи у фінансовому бізнесі, і має філії і офіси з присутністю в Панамі, Коста-Ріці, Колумбії і Перу.

ВІДКРИТИ РАХУНОК У MULTIBANK

Типи рахунків

Корпоративні рахунки.

 

Особові рахунки відкриваються лише для резидентів Панами.

 

Банк відкриває рахунки переважно для нових панамських компаній, а також розглядає документи на відкриття рахунків для підприємств, зареєстрованих в інших юрисдикціях, в т.ч. в офшорних.

Вартість відкриття рахунку (тариф банку)

Вартість відкриття рахунку - 500 USD.

 

Мінімальний початковий внесок і незнижуваний залишок - 55 000 USD (якщо сума буде меншою, то стягується щомісячна плата за обслуговування рахунку).

Представництва

Колумбія, Перу.

Управління рахунком

За допомогою онлайн банкінгу.

Тарифи на обслуговування

Вартість обслуговування рахунку:

- якщо незнижуваний залишок на рахунку складе 55 000 USD - комісія за обслуговування рахунку не стягується;

- якщо сума на рахунку буде меншою ніж  55 000 USD - буде стягуватися комісія близько 30 USD в місяць.

 

Локальні перерахування в межах Панами:

- до 10 000 USD - 12,50 USD;

- від 10 001 USD - 20 USD.

 

Міжнародні перерахування:

- до 100 000 USD - 0,125% від суми (min 50 USD, max 80 USD);

- понад 100 000 USD - 0,070% від суми (min 80 USD, max 500 USD).

Терміни відкриття рахунку

Процес відкриття рахунку складається з двох етапів: підготовчого і безпосередньо етапу відкриття рахунку.

Підготовчий етап включає в себе збір і надання документів, необхідних для відкриття рахунку, підготовку і підписання форм, а також відправку документів в головний офіс банку. Термін підготовчого етапу залежить безпосередньо від вас.

Термін відкриття рахунку складає близько 1-го місяця з моменту надання всіх необхідних документів в банк і залежить від того, скільки часу буде потрібно на виконання вимог процедури KYC.

Multibank дотримується принципу «знай свого клієнта» і в кожному окремому випадку залишає за собою право вимагати додаткові відомості або документи, що може спричинити за собою збільшення термінів відкриття рахунку, а також може відмовити у відкритті рахунку без пояснення причин.

Персонал

Англомовний.

Кредитні/дебетові карти

Visa, MasterCard.

Інші банківські продукти

Депозити, кредити, довірче зберігання.

Документи для відкриття рахунку

Форми для підписання - надаються в офісі банку в Панамі.

 

Документи на компанію:

- Свідоцтво про реєстрацію компанії під апостилем;

- оригінал Certificate of Good Standing;

- оригінал Certificate of Incumbency під апостилем;

- резолюція про призначення перших директорів компанії під апостилем;

- фінансова звітність компанії за останні 2-а роки;

- бізнес-план, включаючи всі деталі по основних постачальниках і клієнтах (контактна інформація, історичний огляд компаній і країн, з якими ведеться діяльність).

 

Документи на керуючого за рахунком, бенефіціара, директора та акціонера компанії:

- нотаріально завірена кольорова копія паспорта, на який видана довіреність і трастова декларація (український паспорт повинен бути переведений на англійську мову і нотаріально завірений);

- квитанція комунального платежу за газ, електроенергію не старше 3-х місяців з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову;

- рекомендаційні листи (не старше 3-х місяців):

два рекомендаційні листи від партнерів по бізнесу (місцевих або іноземних);

два рекомендаційні листи від фізосіб (місцевих або іноземних) на підписантів за рахунком, які повинні включати номери телефонів і домашню адресу;

рекомендація будь-якого банку (2 листи), в якому у повіреного/бенефіціара відкритий рахунок.

Рекомендації повинні бути англійською мовою або з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову і містити інформацію про співпрацю на протязі не менше 2-х років, презентуючи, як надійного партнера.

Процедура відкриття рахунку

Вам необхідно відвідати наш офіс для заповнення опитувальної анкети, а також завірення документів по компанії, повіреному, бенефіціару, директору і акціонеру. Після цього, ми направляємо заповнені банківські форми в банк на узгодження. Якщо банком буде прийнято позитивне рішення про можливість відкриття рахунку, бенефіціару або підписанту за рахунком необхідно буде приїхати в офіс банку в Панамі на співбесіду і підписання банківських форм (запрошення від банку на співбесіду не означає 100% відкриття рахунку. Остаточне рішення приймається банком після співбесіди).

Сайт банку

За більш детальною консультацією щодо умов відкриття рахунків в Multibank (Панама), звертайтеся до нас в офіс. Ми відповімо на всі виниклі у вас питання і допоможемо відкрити рахунок в Панамському банку Multibank або одному з більш ніж 70 іноземних банків на вибір.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Multibank (Панама) - вартість відкриття рахунку?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Multibank (Панама)?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Multibank (Панама) ✓.
Multibank (Панама) - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Компанія на Мальті
від 3500€
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія в Грузії
6500€
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в Канаді
від 1950$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити