Послуги
UA
ENRU

API Bank (Сербія)

Історія API Banka ad Beograd починається з липня 2018 року, коли VTB banka ad Beograd продав всі свої акції російському інвестору А. Шляхова. Після цього банк розробив нову концепцію діяльності та позиціонує себе як фінансова установа, що обслуговує корпоративних клієнтів, в тому числі і міжнародний бізнес. Головний офіс банку знаходиться в Белграді.

API Bank бере участь в системі гарантування вкладів Сербії, тим самим гарантовано покриває до 50 000 євро капіталу клієнта. Для приватних осіб банк пропонує індивідуальні умови обслуговування і рахунки спеціального призначення.

ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ В API БАНКУ (СЕРБІЯ)

Типи рахунків

Особисті, корпоративні, розрахункові та ощадні рахунки (всі рахунки мультивалютні).

 

Банк не відкриває рахунки для компаній, які займаються інтернет торгівлею і криптовалютою, а також не відкриває рахунки для платіжних систем.

Також банк не відкриває рахунки юрисдикціям, які знаходяться під санкціями в «чорних» і «сірих» списках.

Вартість відкриття рахунку (тариф банку)

Відкриття рахунку:

 • для фізичних осіб – безкоштовно;
 • для юридичних осіб, зареєстрованих у ЄС та ЄЕЗ –1 000 EUR;
 • для юридичних осіб, зареєстрованих за межами ЄС та ЄЕЗ – 1500 EUR.

 

Важливо! Якщо Банк відмовляє у відкритті рахунку, комісія за відкриття не повертається.

 

Якщо компанія складається із складної структури володіння, то за відкриття рахунку стягується додаткова комісія - 500 EUR за кожну компанію, що входить до структури.

 

Підключення послуг E-banking (Smart Card + card reader for internet Bank) – 10 000 RSD + витрати на доставку.

 

У процесі розгляду документів, а також після відкриття рахунку додатково оплачуються витрати з перекладу документів сербською мовою (Банк робить переклад самостійно), а також за відправку DHL договору з Банком.

 

Крім цього, банк стягує збори при обробці змін щодо клієнта: зміну бенефіціарного власника, зміни довіреності, назви юридичної особи, зареєстрованого офісу тощо.

Представництва

Відсутні.

Управління рахунком

За допомогою E-banking. Банк видає пристрій для Інтернет-банкінгу у вигляді флешки або картридера.

Тарифи на обслуговування

Обслуговування рахунку:

 • для юридичних осіб, зареєстрованих у ЄС та ЄЕЗ –50 EUR/місяць;
 • для юридичних осіб, зареєстрованих за межами ЄС та ЄЕЗ –60 EUR/місяць.

 

Закриття рахунку – 12 000 RSD.

 

Вхідні платежі:

 • перекази в USD – 0,15% (min 1 500 RSD);
 • перекази в EUR – 0,1% (min 1 500 RSD).

 

Вихідні платежі в усіх валютах – 0,5% (min 4 500 RSD/max 150 000 RSD).

 

Більш детально з тарифами можна ознайомитись за посиланням.

Строки відкриття рахунку

Підготовчий етап включає в себе збір і надання необхідних для відкриття рахунку документів по компанії і повіреному/бенефіціару. Термін підготовчого етапу залежить від вас.

Процес розгляду документів банком і прийняття рішення про відкриття рахунку займає близько 1 місяця, з моменту надання всіх документів і форм в банк, а також зустрічі для ідентифікації клієнта представником банку.

API Bank дотримується принципу «знай свого клієнта» і може вимагати додаткові відомості або документи, що спричинить за собою збільшення термінів відкриття рахунку. Також банк може відмовити у відкритті рахунку без пояснення причин.

Персонал

Англомовний, російськомовний.

Кредитні/дебетові карти

Visa.

Інші банківські продукти

Кредити, факторинг, депозити, документарні операції.

Документи для відкриття рахунку

Форми для підписання надаються в офісі банку при особистій зустрічі з менеджером. Банк не відкриває рахунки віддалено, необхідна особиста присутність керуючого рахунком в Белграді для ідентифікації та підписання банківських форм.

 

Документи на компанію - необхідно надати оригінали всіх статутних документів під апостилем, а також Certificate of Incumbency під апостилем і Certificate of Good Standing під апостилем, датовані не пізніше, ніж 3 місяці від дати подання документів на розгляд в банк. Крім цього необхідно надати:

 • детальний опис діяльності компанії (англійською мовою) із зазначенням партнерів, їх сайтів і запланованого руху по рахунку;
 • якщо компанія вела діяльність більше року, необхідно надати останню фінансову звітність англійською мовою, незалежно від юрисдикції компанії;
 • виписку за рахунком за останні 6 місяців, якщо компанія вже вела діяльність в іншому банку;
 • описати причину для Вам чого необхідно відкрити рахунок в банку Сербії (партнери, потенційний інтерес в ринку Сербії і т.п.).

 

Документи на керуючого за рахунком:

 • оригінал внутрішнього паспорта;
 • оригінал закордонного паспорта;
 • оригінал ідентифікаційного коду;
 • оригінал банківської рекомендації;
 • оригінал комунального платежу (за газ, електроенергію) не старше 3-х місяців (для підтвердження адреси проживання).

 

Документи на бенефіціара компанії:

 • оригінал внутрішнього паспорта;
 • оригінал закордонного паспорта;
 • оригінал ідентифікаційного коду;
 • CV-резюме;
 • оригінал банківської рекомендації;
 • оригінал комунального платежу (за газ, електроенергію) не старше 3-х місяців (для підтвердження адреси проживання);
 • документи про освіту (дипломи, сертифікати тощо);
 • документи, що підтверджують джерело доходу (добробуту) бенефіціара. Це можуть бути:

- довідка з місця роботи із зазначенням заробітної плати та виписки з особового рахунку, де відображено нарахування заробітної плати;

- податкові декларації;

- документи, що підтверджують отримання спадщини;

- документи, що підтверджують отримання в дар грошових коштів, а також їх наявність на рахунках;

- документи, що підтверджують наявність/продаж нерухомого/рухомого майна;

- якщо бенефіціар є засновником компанії - документи на компанію, виписки з рахунків компанії, податкові декларації, документи, що підтверджують виплату дивідендів;

- якщо бенефіціар є приватним підприємцем - виписка з реєстру, податкові декларації на підприємця, виписки з банківських рахунків;

- довідка з банку про наявність депозиту, а також документи, що підтверджують джерело отримання даних коштів;

- інші документи, що відображають джерела доходу.

 

Документи на номінального керівника, акціонера і секретаря (при використанні компанією номінального сервісу):

 • зшивка документів під апостилем, що включає копії: паспорта, квитанції по комунальному платежу не більше ніж 3-х місячної давності (якщо номінальний керівник, акціонер і секретар - фізична особа);
 • зшивка статутних документів компанії під апостилем, що включає: Сертифікат про Інкорпорацію, Статут і Установчий договір, протокол про призначення директора (якщо керівник - юридична особа). Також можливо будуть потрібні Certificate of Good Standing під апостилем, Certificate of Incumbency під апостилем які не досягли 6 місяців і документи на директора: зшивка документів під апостилем, що включає копію паспорта, квитанцію комунального платежу не більше ніж 3-х місячної давності і CV-резюме.

 

На зустріч в банк клієнт приїжджає з оригіналами документів, банк знімає копії та оригінали повертає клієнту. Банк самостійно переводить документи на сербську мову, вартість перекладів оплачується клієнтом!

Процедура відкриття рахунку

Для початку процедури необхідно відвідати наш офіс для заповнення опитувальної анкети та перевірки пакета документів для відкриття рахунку. Заповнена анкета і все скановані копії документів по компанії направляються в банк для попереднього аналізу. Якщо рішення банку буде позитивним, необхідно керуючому рахунком відвідати головний офіс банку в Белграді для ідентифікації та підписання банківських форм, а також сплатити комісію банку за розгляд і переклад документів на сербську мову. Під час цієї зустрічі всі документи по компанії повинні бути надані в оригіналі. Форми на відкриття рахунку також підписуються на зустрічі. Після прийняття позитивного рішення про відкриття рахунку клієнт отримує доступ до управління рахунком.

Сайт банку

За більш детальною консультацією щодо умов відкриття рахунків в API Bank (Сербія), звертайтеся до нас в офіс. Ми відповімо на всі виниклі у вас питання і допоможемо відкрити рахунок в сербському API Bank або одному з більш ніж 70 іноземних банків на вибір.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
API Bank (Сербія) - вартість відкриття рахунку?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про API Bank (Сербія)?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про API Bank (Сербія) ✓.
API Bank (Сербія) - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Компанія в Англії
від 950€
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Компанія на Мальті
від 3500€
Компанія у США
1500$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити