Послуги
UA
ENRU

Україна та Канада підписали Угоду про вільну торгівлю: що зміниться?

Україна та Канада відзначили новий етап у своїх економічних відносинах, підписавши Угоду про вільну торгівлю. В квітні 2024 року Верховна Рада України прийняла Закон України “Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою”. Цей історичний крок встановлює широкий спектр положень, спрямованих на збільшення обсягів торгівлі та підтримку економічного зростання обох країн.

Однією з ключових змін є скасування ввізного мита на значну кількість товарів як з боку України, так і з боку Канади. Це рішення сприятиме збільшенню обсягів торгівлі та розширенню асортименту товарів для споживачів обох країн.

Угода також встановлює тарифні квоти та перехідні категорії для окремих товарів, що сприятиме збільшенню доступу до ринків обох країн для певних видів продукції.

Положення про торгівлю послугами забезпечує практично необмежений доступ до ринків обох країн у багатьох сферах, крім певних винятків, таких як фінансові послуги та державні закупівлі.

Оновлена Угода також регулює електронну торгівлю, забезпечуючи захист споживачів та їх персональних даних в онлайн-середовищі.

Нововведення включають можливість застосування кумуляції походження для товарів, що мають преференційне походження з країн-партнерів обох країн.

Крім того, Угода встановлює обов’язки щодо здійснення інвестицій, захисту інвестицій, а також спільні зусилля в сфері захисту довкілля та протидії корупції.

Ця угода відкриває нові можливості для підприємців та споживачів обох країн, сприяючи економічному зростанню та партнерству між Україною та Канадою. Очікується, що вона набуде чинності влітку 2024 року, дозволяючи бізнесу швидко використовувати нові можливості та переваги, які надає ця угода.

Світ | 30.04.24
Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня Підсумки подання Звіту про КІК за 2022 – 2023 роки від ДПС
Державна податкова служба України оголосила про успішне завершення кампанії подання Звітів про контрольовані іноземні компанії (КІК) за звітні періоди 2022
Наступна БВО встановлює термін отримання ліцензії від VASP для віртуальних активів
Відповідно до нового Посібника, випущеного Комісією з фінансових послуг (FSC) Британських Віргінських Островів (БВО), всі організації, зареєстровані або інкорпоровані на
Компанія в Канаді
від 1950$
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія в Естонії
2200€
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в Англії
від 950€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити