Послуги
UA
ENRU

Туреччина підвищила вимоги до статутного капіталу компаній

Президент Туреччини підписав Указ N 7887, який вніс значні зміни до вимог до статутного капіталу для компаній з обмеженою відповідальністю (аналог ТОВ) та акціонерних компаній (аналог АТ). Згідно з новим документом, з 1 жовтня 2024 року мінімальні вимоги до статутного капіталу будуть суттєво збільшені.

Для компаній з обмеженою відповідальністю (Limited liability company) новий мінімальний статутний капітал становитиме 50 000 турецьких лір (раніше 10 000 лір), тоді як для акціонерних компаній (Joint-stock company) цей показник буде збільшено до 250 000 турецьких лір. Ці зміни набудуть чинності з початку наступного фінансового року.

Це рішення прийнято з метою стимулювання сталого розвитку в Туреччині та зміцнення фінансової стійкості компаній. Експерти зазначають, що збільшення статутного капіталу може сприяти підвищенню якості послуг та продуктів, що надаються, а також забезпечити більш надійний захист інтересів інвесторів.

Важливо відзначити, що збільшення вимог щодо статутного капіталу не торкається вже зареєстрованих компаній. Вони продовжать діяти за попередніми правилами до моменту оновлення свого статусу.

Підприємцям, які планують реєстрацію компанії в Туреччині, рекомендується врахувати ці зміни та підготуватись до відповідності новим вимогам, починаючи з 1 жовтня 2024 року. Експерти зазначають, що ця ініціатива сприяє створенню сприятливого бізнес-середовища в країні і може призвести до посилення економічного зростання.

Туреччина | 04.12.23
Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня Чорногорія на межі потрапляння до «сірого списку» ФАТФ
В середині грудня цього року в Страсбурзі відбудеться засідання щодо включення Чорногорії до "сірого списку" Групи розробки фінансових заходів боротьби
Наступна ДПС оприлюднила дані щодо обміну податковою інформацією з іншими країнами
Державна податкова служба України (ДПС) оприлюднила статистику по обміну податковою інформацією з іноземними компетентними органами за запитом. Так,
Компанія в Англії
від 950€
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Компанія у США
1500$
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити