Послуги
UA
ENRU

Литва обговорює підвищення податків для бізнесу

Уряд Литви активно розглядає питання щодо можливого збільшення податків з метою забезпечення додаткових коштів для національної оборони. У світлі геополітичних викликів і загроз країна прагне зміцнити свої оборонні можливості, що потребує додаткових фінансових ресурсів.

Пропоновані заходи включають низку змін у податковій політиці:

  1. Збільшення корпоративного податку: Пропозиція підвищення ставки корпоративного податку з поточних 15% до 16% перебуває у числі варіантів.
  2. Зміна ставок ПДВ: Ще одна пропозиція пов'язана з підвищенням ставки ПДВ із нинішніх 21% до 22%. Це також може стати джерелом додаткових засобів для оборони.
  3. Реформи у прибутковому податку: Планується перегляд прогресивних ставок прибуткового податку та скасування деяких податкових пільг. Ці зміни покликані підвищити прибутки держави.
  4. Спеціальні умови для підприємств: У межах пропозицій обговорюється збільшення ставки корпоративного податку з 15% до 17%, з одночасним підвищенням зниженої ставки для підприємств з 5% до 10%. Це дозволить створити справедливіші умови для всіх бізнесів.
  5. Перерозподіл прибуткового податку: Одна із пропозицій включає переміщення частини прибуткового податку з населення, яке зазвичай збирається муніципалітетами, на фінансування потреб в обороні.

Ці та інші пропозиції знаходяться на стадії обговорення, і остаточне рішення буде ухвалено після ретельного аналізу всіх аспектів. Однак, незважаючи на потенційне підвищення податкового навантаження, рішення про нього спрямоване на забезпечення безпеки та захисту інтересів Литви у складних міжнародних умовах.

Світ | 07.05.24
Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня Естонський LHV Bank оскаржить накладення штрафу за недотримання санкцій
LHV Bank планує оскаржити рішення естонської Служби фінансової розвідки (ПФР) щодо накладення штрафу у розмірі 300 000 євро. Рішення ПФР
Наступна Уряд України схвалив конвенцію з Японією про уникнення подвійного оподаткування
Міністерство фінансів України оголосило про прийняття проекту Закону України щодо ратифікації Конвенції між Урядом України та Урядом Японії про усунення
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія в Канаді
від 1950$
Компанія в Естонії
2200€
Компанія у США
1500$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити