Послуги
UA
ENRU

Які критерії для набуття громадянства Кіпру у 2024 році?

Міністерство внутрішніх справ Республіки Кіпр опублікувало довгоочікуваний перелік критеріїв, необхідних для натуралізації на острові. Цей крок спрямований на впорядкування процесу набуття громадянства та створення єдиного стандарту для всіх заявників.

Відповідно до опублікованого списку, кандидати на громадянство повинні відповідати таким умовам:

  1. Проживання: Безперервне законне проживання на території Кіпру, яку контролює уряд, протягом 12 місяців безпосередньо перед поданням заяви. Тимчасові відсутності до 90 днів не вважаються перериванням цього терміну
  2. Стаж проживання: Законне проживання на острові не менше ніж 7 років протягом останніх 10 років.
  3. Відсутність судимостей: Заявники не повинні мати судимостей.
  4. Знання мови: Рівень володіння грецькою мовою має відповідати рівню B1.
  5. Розуміння суспільно-політичного середовища: Кандидати повинні володіти достатнім знанням політичних та соціальних реалій Кіпру.
  6. Стійке житло та фінансова стабільність: Заявники повинні забезпечити відповідне житло та мати стабільні фінансові доходи для себе та членів своєї сім'ї.
  7. Намір проживати у Кіпрі: Апліканти повинні висловити свій намір подальшого проживання в Республіці Кіпр.

Для висококваліфікованих фахівців, які працюють у певних галузях та для членів їх сімей, крім загальних критеріїв, застосовуються і деякі відмінні:

  • Рівень знання грецької мови на рівні А2 або В1, залежно від конкретних вимог.
  • Проживання протягом сукупного періоду не менше 4 або 3 років, залежно від рівня знання грецької мови (A2 або B1 відповідно) протягом 10 років.
  • Зайнятість у компаніях, затверджених Кабінетом міністрів, включаючи іноземні компанії, кіпрські судноплавні компанії, високотехнологічні та інноваційні підприємства, фармацевтичні та біотехнологічні компанії, а також компанії, зареєстровані у Реєстрі іноземних компаній.

Ці нові критерії спрямовані на покращення процесу натуралізації та забезпечення прозорості та справедливості для всіх бажаючих стати громадянами Республіки Кіпр.

Світ | 25.03.24
Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня Нові обмеження в ЄС на готівку та анонімні транзакції
Європейський парламент прийняв рішення, яке може відчутно змінити пейзаж криптовалютних операцій в ЄС. Нове законодавство, призначене для посилення заходів протидії
Наступна В ОАЕ запроваджуються нові захисні заходи для трастів та фондів
В ОАЕ ухвалили зміни до профільних законів про фонди та трасти, які офіційно зміцнюють застосування законодавства DIFC, забороняючи виконання іноземних
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія на Мальті
від 3500€
Рахунок у Грузії
1000$
Компанія в Канаді
від 1950$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити