Послуги
UA
ENRU

Каймани посилили правила звітності для власників ліцензій на управління компаніями

З початком квітня на Кайманових островах набули чинності нові правила звітності, які торкнулися власників ліцензій на управління компаніями. Ці правила, встановлені Керівництвом Валютного управління Кайманових островів (CIMA), встановлюють суворіші стандарти для обліку, необхідного для дотримання законодавства та забезпечення прозорості у фінансових операціях.

Нові правила стосуються як існуючих ліцензіатів, так і тих, хто отримав ліцензію після серпня 2023 року. Вони наказують мінімальні вимоги до ведення обліку, хоча встановлюють конкретні процедури. Відповідно до цих правил, записи мають бути ясними, доступними та підтримуватися з використанням відповідної системи, яка враховує категоризацію, терміни зберігання та утилізацію записів.

Основні моменти нових правил включають:

- Зберігання записів в оригінальному форматі протягом щонайменше 5 років після здійснення операції.

- Розробка процедур для забезпечення доступності, безпеки та конфіденційності записів.

- ведення різних видів документації, включаючи фінансові, корпоративні та клієнтські документи, а також документи, пов'язані з належною обачністю.

- Демонстрація операцій та зобов'язань регульованої організації через паперові чи електронні документи, які мають бути легко доступними та захищеними від втрати.

- Можливість зберігання документів за межами Кайманових островів за умови доступності CIMA.

Ці зміни спрямовані на покращення прозорості та ефективності управління компаніями на островах, а також на підвищення довіри міжнародного співтовариства. Усі ліцензіати повинні негайно ознайомитися з новими вимогами та вжити необхідних заходів для їх виконання, щоб уникнути можливих наслідків порушення цих правил.

Світ | 10.04.24
Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Попередня Обхід санкцій у ЄС тепер кримінальний злочин
Рада Європи ухвалила історичне рішення, яке змінить правовий ландшафт у державах-членах Європейського Союзу. Нова директива, ухвалена внаслідок тривалих дискусій та
Наступна Сінгапур, Данія та США - лідери світового бізнесу 2024
Згідно з останнім рейтингом Economist Intelligence Unit (EIU), Сінгапур, Данія та США визнані найкращими місцями у світі для ведення бізнесу.
Компанія у США
1500$
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія в Англії
від 950€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити