Послуги
UA
ENRU

Найбільш фінансово секретні країни світу – рейтинг 2022

Аналітична агенція Tax Justive Network представила рейтинг країн Financial Secrecy Index 2022, який називає юрисдикції з високим рівнем секретності. Так, трійку лідерів зайняли такі країни як США, Швейцарія та Сінгапур.

Індекс фінансової таємниці є рейтингом юрисдикцій, які найактивніше допомагають людям приховувати свої фінанси. Кожна країна була оцінена з точки зору правових можливостей (обмін інформації, відкриті реєстри, правила KYC, AML тощо) та за обсягом послуг, що надаються нерезидентам.

Топ-10 країн з високою фінансовою таємністю у 2022 році:

1. США

2. Швейцарія

3. Сінгапур

4. Гонконг

5. Люксембург

6. Японія

7. Німеччина

8. ОАЕ

9. БВО

10. Гернсі

Америка вже не перший рік очолює цей рейтинг, вся річ у тому, що на країну припадає понад 25% усіх світових послуг нерезидентам. Також США не веде Реєстр трастів та фондів, не публікує інформацію про багатство (володіння нерухомістю, яхтами), не бере участі в автоматичному обміні податковою інформацією, не висвітлює публічно фінансову звітність компаній та дані про бенефіціарних власників.

Усього було оцінено 144 країни. Такі популярні юрисдикції як Британія (13 місце), Кіпр (15 місце), Панама 18 (місце) також знаходяться на високих позиціях фінансової секретності.

17.10.22
Поділитися:
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія на Мальті
від 3500€
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія в Англії
від 950€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити