Маршаллові острови – офшор

Юридична компанія » Юрисдикції » Маршаллові острови

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Маршаллові острови є дуже екзотичним і часто важкодоступним вибором для мандрівників, які бажають відпочити від цивілізації та відвідати один із загублених в океані коралових атолів Мікронезії. Цей район має дуже дружнє населення, красиві береги, славиться своїм багатим підводним життям, а також насиченими чудовими підводними ландшафтами.

Маршаллові острови також відомі як одна з тихоокеанських офшорних юрисдикцій. Закон про суб'єктів господарювання (The Marshall Islands Associations Law), прийнятий в 1990 році, розроблений за аналогією з корпоративним законодавством Штатів Делавер і Нью-Йорк, та доповнений такими атрибутами офшорних юрисдикцій, як акції на пред'явника, реєстрація факсимільних копій і виконання документів без нотаріального завірення.

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ НА МАРШАЛЛОВИХ ОСТРОВАХ:

  • Немає особливих вимог щодо фінансової звітності, проте для відображення фінансового положення компанії необхідно вести відповідну документацію.
  • Уряд забезпечує високий рівень конфіденційності для офшорних компаній.
  • Відповідно до законодавства офшорні компанії можуть бути організовані в стилі американських або англійських компаній.
  • Маршаллові острови пропонують одну з найбільш прогресивних офшорних корпоративних програм.

ЗАКОНОДАВСТВО

Діяльність компаній на Маршаллових островах регулюється Актом про Бізнес корпорації (Business Corporation Act, 1990), Актом про партнерство (Partnership Act) і Законом про компанії (Associations Law of the Republic of Marshall Islands 1990).

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ НА МАРШАЛЛОВИХ ОСТРОВАХ

Маршаллові острови уклали ексклюзивну угоду з однією компанією, яка має ліцензію на інкорпорацію всіх нерезидентних компаній. Після затвердження назви компанія може бути інкорпорована у відповідності до Статуту про інкорпорацію.

ОСНОВНІ УМОВИ:

  • Статутний капітал компанії - є оголошеним, без вимог щодо розміру та обов'язкової оплати.
  • Акції - допустимі акції на пред'явника.
  • Конфіденційна інформація - регістр акціонерів і директорів, дані про бенефіціарних власників можуть бути розголошені лише за рішенням суду.
  • Заборонена діяльність - не дозволяється вести діяльність з резидентами, орендувати/купувати нерухомість, а також займатися підприємницькою діяльністю.

ОПОДАТКУВАННЯ

Фірми не сплачують жодних податків.

ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутній.

ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Немає підписаних договорів про уникнення подвійного оподаткування.

Якщо ви плануєте відкрити компанію на Маршаллових островах, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити «офшор» на Маршаллових островах або в будь-якій іншій юрисдикції на вибір на найвигідніших умовах.