Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії в Канаді

Фото 1 - Реєстрація компанії в Канаді

Про Канаду

Канада є однією з найбагатших країн світу з високим доходом на душу населення. Крім того, що ця країна є членом Організації економічного співробітництва та  розвитку (ОЕСР) і G8 (великої вісімки), НАТО, СОТ, Співдружності націй Франкофонії, ОАД, АТЕС та ООН, вона по праву входить в десятку найбільших торгових держав світу.

 

Вашому бізнесу будуть запропоновані гарні умови оподаткування, а репутація країни як такої не змусить нікого засумніватися в законності бізнесу. Після підписання Північноамериканської угоди вільної торгівлі (НАФТА), між Канадою, Мексикою та Сполученими Штатами Америки був створений тристоронній торговельний блок з метою усунення бар'єрів в торгівлі та інвестиціях між цими країнами. Це, в свою чергу, дає не тільки хорошу логістичну мережу, понад 451 мільйон споживачів, але і часові пояси, які пристосовані для торгівлі на американських котируваннях.

 

Володіння бізнесом в Канаді може послужити хорошою підставою для отримання посвідки на проживання. Тому, така послуга як реєстрація компанії в Канаді набирає популярність останнім часом.

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ ФІРМИ В КАНАДІ:

 • Канада – стабільна юрисдикція з дуже гарною репутацією
 • У провінції Онтаріо не обов'язкові загальні збори акціонерів
 • Відсутність вимог до здачі звітів по веденню бізнесу за межами Канади
 • Партнерства звільнено від місцевого оподаткування, якщо не ведуть бізнес у країні
 • Інформація про бенефіціарів закрита від громадськості, доступна лише компетентним органам
 • Діють пільгові ставки корпоративного податку та податку з продажу для корпорацій
ЗАКОНОДАВСТВО

На федеральному рівні діяльність компаній в Канаді регулюється Canada Business Corporations Act (CBCA).

ВИДИ КОМПАНІЙ

Найбільш популярними юридичними формами компанії для офшорних операцій:

 • Обмежене партнерство (Limited partnership),
 • Партнерство з обмеженою відповідальністю (Limited partnership),
 • Товариство (Corporation).
Фото 1 - Реєстрація компанії в Канаді

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ В КАНАДІ: ВИМОГИ

ОБМЕЖЕНЕ ПАРТНЕРСТВО В ОНТАРІО (LP):
 • Мінімальний статутний капітал – не встановлено, може бути внесений грошима чи майном.
 • Засновники – щонайменше один партнер, фізична чи юридична особа. Для фізичних осіб вимог до резидентності немає. Для юридичних партнерів необхідно отримувати місцеві ліцензії. За потреби застосовується номінальний сервіс.
 • У Партнерстві повинен бути генеральний партнер (повністю відповідає та несе відповідальність за борги та зобов'язання Партнерства) та партнер з обмеженою відповідальністю (несе відповідальність у розмірі свого внеску до Партнерства). Якщо засновником виступає одна людина, він призначається і генеральним, і обмеженим партнером.
 • Директор (Генеральний партнер) – мінімум одна, фізична чи юридична особа, що призначається з числа партнерів.
 • Якщо партнери ведуть діяльність за межами країни – звітність не подається та аудит не проводиться.
 • «Офшор» у Канаді повинен мати зареєстрований офіс в країні.
 • З 13 червня 2019 року кожна компанія, зареєстрована відповідно до Закону про бізнес корпорації (Canada Business Corporation Act – CBCA), має вести реєстр осіб із суттєвим контролем (individuals with significant control – ISC). Інформація про бенефіціарів доступна лише компетентним органам.
ПАРТНЕРСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ У ПРОВІНЦІЇ БРИТАНСЬКА КОЛУМБІЯ (LLP):
 • Мінімальний статутний капітал – не встановлено, може бути внесений грошима чи майном.
 • Засновники – щонайменше один партнер, фізична чи юридична особа без вимог до резидентності. Можливе номінальне обслуговування. У LLP усі партнери з обмеженою відповідальністю – несуть відповідальність лише у розмірі свого вкладу.
 • Звітність – фінансова звітність не подається, але необхідно щорічно подавати Annual report як підтвердження даних компанії.
 • Компанія має мати зареєстрований офіс на території країни.
 • З 13 червня 2019 року кожна компанія, зареєстрована відповідно до Закону про бізнес корпорації, має вести реєстр осіб із суттєвим контролем (individuals with significant control – ISC). Інформація про бенефіціарів доступна лише компетентним органам.
 • Британська Колумбія зробила LLP доступними всім видів бізнесу, на відміну від інших провінцій Канади, де діяльність LLP зазвичай обмежуються регульованими професіями (юристи, бухгалтери).
КОРПОРАЦІЯ У ПРОВІНЦІЇ БРИТАНСЬКА КОЛУМБІЯ (CORP, INC, LTD):
 • Мінімальний статутний капітал – не встановлено, може бути внесений грошима чи майном.
 • Акції – необхідний випуск хоча б однієї акції, мінімальною вартістю 1 долар.
 • Акціонери – мінімум одна фізична чи юридична особа без вимог до резидентності. Можливе номінальне обслуговування.
 • Директор – щонайменше одна фізична особа без вимог до резидентності. Директор та акціонер можуть бути однією і тією ж особою.
 • Конфіденційна інформація – дані про бенефіціарів доступні лише компетентним органам. З 13 червня 2019 року кожна компанія, зареєстрована відповідно до Закону про бізнес корпорації, має вести реєстр осіб із суттєвим контролем (individuals with significant control – ISC).
 • Компанія зобов'язана заповнювати та подавати щорічну податкову декларацію.
 • Збори акціонерів – обов'язкові, але не мають вимог до місця проведення. Корпорація повинна мати зареєстрований офіс на території країни.
ОПОДАТКУВАННЯ

Для будь-якої корпорації у Британській Колумбії корпоративний податок становить від 2-12% незалежно від місця її діяльності. Пільгова ставка в 2% може застосовуватися, якщо у компанії оборот становить не більше 500 000 канадських доларів та директор - резидент у цій провінції.

Податок з продажу – 5-13%.

Партнерства (LLP, LP) не сплачують податки, тому всі операції, здійснені поза межами країни, не підлягають оподаткуванню. Це дуже важливий фактор для всіх, хто хоче відкрити бізнес у Канаді.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутній.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Канада підписала понад 100 договорів про уникнення подвійного оподаткування,  в тому числі і з Україною.

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Канада не є країною-членом Гаазької конвенції 1961 року, тому апостилювати документи в цій країні неможливо. Весь пакет документів при реєстрації нотаріально посвідчується і це входить в зазначену на сайті вартість. Як альтернативу апостилю, наша компанія може запропонувати завірення документів в департаменті Міністерства закордонних справ Канади і, якщо необхідно, завірення в консульському відділі посольства країни клієнта в Канаді. Також фахівці Campio Group можуть запропонувати вам апостилювання документів в країні, яка є членом Гаазької конвенції.

Канада - це єдина країна з великою 20-ки, де інформація про власників рахунків в банках не поширюється. Також не поширюється інформація про компанії, які реєструються на території Канади (згідно Privacy Act і Personal Information Protection and Electronic Documents Act). Проте, не варто забувати, що в Канаді діють угоди про взаємний обмін інформацією.

Звертаємо увагу також на те, що Канада - не "офшор" в класичному розумінні цього слова. Таке поняття можна часто зустріти в матеріалах через те, що вся діяльність фірм в Канаді, здійснювана за межами країни, не підлягає оподаткуванню та звітності. Але це не офшорна зона, і Канада ніколи не входила в "чорні" списки інших країн.

Більше

Якщо ви плануєте відкрити фірму або зареєструвати офшорну компанію в Канаді, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити «офшор» в Канаді або в будь-якій іншій юрисдикції на найвигідніших умовах.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії в Канаді - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії в Канаді Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії в Канаді?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії в Канаді ✓.
Реєстрація компанії в Канаді - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія в Англії
від 950€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія в Канаді
від 1950$
Компанія в Естонії
2200€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити