Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії в Канаді

Фото 1 - Реєстрація компанії в Канаді

Про Канаду

Канада є однією з найбагатших країн світу з високим доходом на душу населення. Крім того, що ця країна є членом Організації економічного співробітництва та  розвитку (ОЕСР) і G8 (великої вісімки), НАТО, СОТ, Співдружності націй Франкофонії, ОАД, АТЕС та ООН, вона по праву входить в десятку найбільших торгових держав світу.

 

Вашому бізнесу будуть запропоновані гарні умови оподаткування, а репутація країни як такої не змусить нікого засумніватися в законності бізнесу. Після підписання Північноамериканської угоди вільної торгівлі (НАФТА), між Канадою, Мексикою та Сполученими Штатами Америки був створений тристоронній торговельний блок з метою усунення бар'єрів в торгівлі та інвестиціях між цими країнами. Це, в свою чергу, дає не тільки хорошу логістичну мережу, понад 451 мільйон споживачів, але і часові пояси, які пристосовані для торгівлі на американських котируваннях.

 

Володіння бізнесом в Канаді може послужити хорошою підставою для отримання посвідки на проживання. Тому, така послуга як реєстрація компанії в Канаді набирає популярність останнім часом.

ПЕРЕВАГИ РЕЄСТРАЦІЇ ФІРМИ В КАНАДІ:

 • Канада – стабільна юрисдикція з дуже гарною репутацією
 • У провінції Онтаріо не обов'язкові загальні збори акціонерів
 • Відсутність вимог до здачі звітів по веденню бізнесу за межами Канади
 • Партнерства звільнено від місцевого оподаткування, якщо не ведуть бізнес у країні
 • Інформація про бенефіціарів закрита від громадськості, доступна лише компетентним органам
 • Діють пільгові ставки корпоративного податку та податку з продажу для корпорацій
ЗАКОНОДАВСТВО

На федеральному рівні діяльність компаній в Канаді регулюється Canada Business Corporations Act (CBCA).

ВИДИ КОМПАНІЙ

Найбільш популярними юридичними формами компанії для офшорних операцій:

 • Обмежене партнерство (Limited partnership),
 • Партнерство з обмеженою відповідальністю (Limited partnership),
 • Товариство (Corporation).
Фото 1 - Реєстрація компанії в Канаді

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ В КАНАДІ: ВИМОГИ

ОБМЕЖЕНЕ ПАРТНЕРСТВО В ОНТАРІО (LP):
 • Мінімальний статутний капітал – не встановлено, може бути внесений грошима чи майном.
 • Засновники – щонайменше один партнер, фізична чи юридична особа. Для фізичних осіб вимог до резидентності немає. Для юридичних партнерів необхідно отримувати місцеві ліцензії. За потреби застосовується номінальний сервіс.
 • У Партнерстві повинен бути генеральний партнер (повністю відповідає та несе відповідальність за борги та зобов'язання Партнерства) та партнер з обмеженою відповідальністю (несе відповідальність у розмірі свого внеску до Партнерства). Якщо засновником виступає одна людина, він призначається і генеральним, і обмеженим партнером.
 • Директор (Генеральний партнер) – мінімум одна, фізична чи юридична особа, що призначається з числа партнерів.
 • Якщо партнери ведуть діяльність за межами країни – звітність не подається та аудит не проводиться.
 • «Офшор» у Канаді повинен мати зареєстрований офіс в країні.
 • З 13 червня 2019 року кожна компанія, зареєстрована відповідно до Закону про бізнес корпорації (Canada Business Corporation Act – CBCA), має вести реєстр осіб із суттєвим контролем (individuals with significant control – ISC). Інформація про бенефіціарів доступна лише компетентним органам.
ПАРТНЕРСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ У ПРОВІНЦІЇ БРИТАНСЬКА КОЛУМБІЯ (LLP):
 • Мінімальний статутний капітал – не встановлено, може бути внесений грошима чи майном.
 • Засновники – щонайменше один партнер, фізична чи юридична особа без вимог до резидентності. Можливе номінальне обслуговування. У LLP усі партнери з обмеженою відповідальністю – несуть відповідальність лише у розмірі свого вкладу.
 • Звітність – фінансова звітність не подається, але необхідно щорічно подавати Annual report як підтвердження даних компанії.
 • Компанія має мати зареєстрований офіс на території країни.
 • З 13 червня 2019 року кожна компанія, зареєстрована відповідно до Закону про бізнес корпорації, має вести реєстр осіб із суттєвим контролем (individuals with significant control – ISC). Інформація про бенефіціарів доступна лише компетентним органам.
 • Британська Колумбія зробила LLP доступними всім видів бізнесу, на відміну від інших провінцій Канади, де діяльність LLP зазвичай обмежуються регульованими професіями (юристи, бухгалтери).
КОРПОРАЦІЯ У ПРОВІНЦІЇ БРИТАНСЬКА КОЛУМБІЯ (CORP, INC, LTD):
 • Мінімальний статутний капітал – не встановлено, може бути внесений грошима чи майном.
 • Акції – необхідний випуск хоча б однієї акції, мінімальною вартістю 1 долар.
 • Акціонери – мінімум одна фізична чи юридична особа без вимог до резидентності. Можливе номінальне обслуговування.
 • Директор – щонайменше одна фізична особа без вимог до резидентності. Директор та акціонер можуть бути однією і тією ж особою.
 • Конфіденційна інформація – дані про бенефіціарів доступні лише компетентним органам. З 13 червня 2019 року кожна компанія, зареєстрована відповідно до Закону про бізнес корпорації, має вести реєстр осіб із суттєвим контролем (individuals with significant control – ISC).
 • Компанія зобов'язана заповнювати та подавати щорічну податкову декларацію.
 • Збори акціонерів – обов'язкові, але не мають вимог до місця проведення. Корпорація повинна мати зареєстрований офіс на території країни.
ОПОДАТКУВАННЯ

Для будь-якої корпорації у Британській Колумбії корпоративний податок становить від 2-12% незалежно від місця її діяльності. Пільгова ставка в 2% може застосовуватися, якщо у компанії оборот становить не більше 500 000 канадських доларів та директор - резидент у цій провінції.

Податок з продажу – 5-13%.

Партнерства (LLP, LP) не сплачують податки, тому всі операції, здійснені поза межами країни, не підлягають оподаткуванню. Це дуже важливий фактор для всіх, хто хоче відкрити бізнес у Канаді.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутній.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Канада підписала понад 100 договорів про уникнення подвійного оподаткування,  в тому числі і з Україною.

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Канада стала країною-членом Гаазької конвенції 1961 року у 2024 році, з цього періоду апостилювати документи у цій країні стало можливо.

Канада - це єдина країна з великою 20-ки, де інформація про власників рахунків в банках не поширюється. Також не поширюється інформація про компанії, які реєструються на території Канади (згідно Privacy Act і Personal Information Protection and Electronic Documents Act). Проте, не варто забувати, що в Канаді діють угоди про взаємний обмін інформацією.

Звертаємо увагу також на те, що Канада - не "офшор" в класичному розумінні цього слова. Таке поняття можна часто зустріти в матеріалах через те, що вся діяльність фірм в Канаді, здійснювана за межами країни, не підлягає оподаткуванню та звітності. Але це не офшорна зона, і Канада ніколи не входила в "чорні" списки інших країн.

Більше

Якщо ви плануєте відкрити фірму або зареєструвати офшорну компанію в Канаді, звертайтеся до наших юристів за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити «офшор» в Канаді або в будь-якій іншій юрисдикції на найвигідніших умовах.

Вартість реєстрації компанії  в Канаді залежить від багатьох факторів, таких як обрана організаційно-правово форма, необхідність в отриманні ліцензій, номера НДС і так далі.  Тому, фінальна ціна компанії в Канаді формується індивідуально під кожний бізнес кейс.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
Новини по темі
Канада приєдналася до Конвенції про апостиль
Канада приєдналася до Конвенції про апостиль, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів. Документ вступив в силу 11 січня 2024 року. Це означає, що документи, видані компетентними органами Канади, з апостилем, будуть визнаватися дійсними в Україні без необхідності додаткового засвідчення.
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії в Канаді - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії в Канаді Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії в Канаді?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії в Канаді ✓.
Реєстрація компанії в Канаді - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 1
Компанія в Англії
від 950€
Рахунок у Ліхтенштейні
1000€
Компанія в Канаді
від 1950$
Рахунок у Латвії
від 1000€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити