Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії на Кайманових островах

Фото 1 - Реєстрація компанії на Кайманових островах

Про Кайманові острови

Острови Кайман є провідним міжнародним центром Карибського басейну. Це британська колонія, яка зуміла побудувати вигідну економічну основу для побудови великого сектору фінансових та юридичних послуг. Тут, на Камайнах, зареєстровано понад 100 тисяч компаній, з яких 500 – банки.

 

Останнім часом юрисдикція також стала привабливою для реєстрації криптобізнесу, адже у 2020 році було прийнято відповідний Закон про віртуальні активи. Хоч і криптодіяльність на Кайманах є ліцензованою, для посередників, трейдерів чи емітентів криптоактивів немає вимог щодо економічної присутності.

ВИДИ КОМПАНІЙ

Найбільш популярною юридичною формою компанії для офшорних операцій є привілейована компанія (exempt company).

 

Компанія створюється для ведення бізнесу за межами країни, у зв'язку із чим повністю звільняється від місцевих податків. Для цього до Державного Реєстру компаній необхідно подати Установчий договір та Статут разом із заявою директорів під присягою про те, що господарська діяльність створюваної фірми здійснюватиметься за межами Кайманових островів. Також у Реєстр необхідно повідомити імена та адреси перших директорів.

Фото 1 - Реєстрація компанії на Кайманових островах

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ НА КАЙМАНОВИХ ОСТРОВАХ: ВИМОГИ

ПРИВІЛЕЙОВАНА КОМПАНІЯ (EX):
  • Статутний фонд - вимога щодо розміру мінімального акціонерного капіталу відсутня. Рекомендується, щоб статутний капітал компанії не перевищував 50 000 USD для сплати мінімальних реєстраційних та щорічних зборів.
  • Директор - мінімальна кількість один, може бути як фізичною, так і юридичною особою, резидентом або нерезидентом Кайман. Можливе використання номінального сервісу.
  • Акціонер - мінімум один, може бути як фізичною, так і юридичною особою. Проводити збори акціонерів на Кайманових островах необов'язково.
  • Секретар - Закон про компанії на Кайманових островах конкретно не обумовлює вимог про наявність в компанії секретаря, однак зазвичай в компаніях є секретар, який може бути фізичною або юридичною особою.
  • Звітність - оскільки вимога про надання результатів аудиторської перевірки привілейованими компаніями відсутня, компанія зобов'язана лише вести облік своєї фінансової діяльності, який повинен показувати фінансовий стан компанії. Також подається мінімальний річний звіт, що підтверджує, що компанія не вела комерційну діяльність на території.
  • Публічна інформація – у 2020 році реєстри компаній стали публічними. Крім основної інформації щодо фірм, у них зберігається інформація лише про початкових засновників (акціонерів та учасників).
  • Конфіденційна інформація – компанії Кайманових островів зобов'язані вести реєстр бенефіціарної власності, але дані бенефіціарів зберігаються в таємниці та не розголошуються громадськості.
  • Юридична адреса - повинна значитися на території Кайманових островів.
  • Сабстенс - компанії, що здійснюють наступну діяльність: управління фондами, банківська справа, страхування, фінанси та лізинг, бізнес-центри, бізнес штаб-квартири, бізнес інтелектуальної власності, судноплавство та холдинги повинні дотримуватися критеріїв економічної присутності. Незважаючи на це, всі компанії Кайманових островів зобов'язані щороку до 31.03 повідомляти, чи підпадають вони під вище зазначену діяльність і сабстенс чи ні.
ОПОДАТКУВАННЯ

Однією із основних переваг офшорної компанії на Кайманах є повна відсутність оподаткування - такі компанії не обкладаються податком на прибуток, податком на приріст капіталу, податком на нерухомість, спадщину або дарування.

Привілейованим компаніям надається свідоцтво про звільнення від сплати податків на період до 20 років, з можливим продовженням до 30 років. Таким чином, Кайманові острови та їхні податки кращий вибір для реєстрації бізнесу.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутній.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Кайманові острови уклали лише одну Угоду про уникнення подвійного оподаткування – з Великобританією. При цьому юрисдикція підписала понад 20 Договорів про обмін податковою інформацією.

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Ще однією особливістю цієї юрисдикції є наявність договорів про взаємну правову допомогу (зокрема з США; проводяться переговори з країнами Північної Європи), а це означає, що Каймани допомагатимуть правоохоронним органам і урядам інших держав, надаючи інформацію, якщо Кайманські привілейовані компанії будуть викриті в криміналі.

Проте, для тих, відносно кого такий розвиток подій малоймовірний, наявність цих договорів навпаки може зіграти позитивну роль, адже це підвищує міжнародний престиж юрисдикції, а, отже, і компанії, яка там зареєстрована.

Більше

Купити офшор на Кайманових островах можна швидко та надійно, якщо Ви користуєтеся послугами компанії Campio Group.

Якщо Вам потрібно зареєструвати Кайманську компанію фахівці Campio Group нададуть різнобічну допомогу в цьому питанні, звертайтеся за консультацією:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо вам купити офшор на Кайманах або в будь-якій іншій юрисдикції на найвигідніших умовах. Вартість реєстрації компанії на Кайманових островах формується під кожний конкретний бізнес, фінальну ціну готової фірми уточнюйте у наших юристів в залежності від ваших індивідуальних потреб. 

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії на Кайманових островах - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії на Кайманових островах Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії на Кайманових островах?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії на Кайманових островах ✓.
Реєстрація компанії на Кайманових островах - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Компанія в Грузії
6500€
Рахунок у Ліхтенштейні
1000€
Компанія в Англії
від 950€
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити