Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії в Ірландії

Фото 1 - Реєстрація компанії в Ірландії

Про Ірландії

Республіка Ірландія - північноєвропейська держава, що знаходиться на однойменному острові і була названа в кінці минулого століття «кельтським тигром». Не плутайте з Північною Ірландією, яка з нею межує, але є частиною Британії.

 

Економічні досягнення далися державі завдяки цілому комплексу чинників: стабільним політичним і економічним відносинам з Америкою і Сполученим Королівством, давньому членству в Євросоюзі (з 1973 року), проведенню вдалих податкових реформ і т. п.

 

Ірландія не оффшор, це країна з сприятливими податковими умовами, яка при виконанні деяких вимог стає для нерезидентів безподаткової (потрібно бути нерезидентом Ірландії, не вести бізнес і не отримувати прибуток на території цієї держави). 

ПЕРЕВАГИ ВІДКРИТТЯ КОМПАНІЇ В ІРЛАНДІЇ:

 • Республіка добре підходить тим, хто веде міжнародний комерційний бізнес або працює в сфері ІТ послуг
 • Ірландське партнерство (LP) може виступати альтернативою англійським та шотландським партнерствам, оскільки в порівнянні з останніми, інформація про бенефіціарів не міститься у відкритому реєстрі
 • Ірландія входить до складу ЄС і це дає можливість використовувати переваги, зазначені в Директивах Євросоюзу
 • Це фактично європейські компанії за відсутності податків
 • Можливість реєстрації по ПДВ для торгівлі з ЄС
 • Ірландія – це не класичний офшор
ЗАКОНОДАВСТВО

Законодавчі акти Ірландії ґрунтуються на системі англійського «загального права» (Common Law). Функціонування ірландських фірм  та партнерств регламентує:

 • Закон про компанії (Companies Act) 1963 і 1990 років, включаючи доповнення та підзаконні акти 1963-2012 років;
 • Limited Partnership Act 1890 to 1907.
Типи компаній

Для ведення підприємництва в Ірландії використовують такі види компаній:

 • Приватна компанія з обмеженою відповідальністю (Private Company Limited by Shares) – аналог LTD.
 • Партнерство з обмеженою відповідальністю (Limited Partnership, LP)
Фото 1 - Реєстрація компанії в Ірландії

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ У ІРЛАНДІЇ: ВИМОГИ

ПРИВАТНА КОМПАНІЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (LTD):
 • Статутний фонд - стандартний розмір становить 100 євро і оплачувати його не обов’язково.
 • Допустимі виключно іменні акції, які не підлягають вільному відчуженню.
 • У LTD не менше одного директора, лише фізична особа, резидент ЄС (юридичні особи на цю посаду не призначаються). Якщо призначається два і більше керівника: один резидент ЄС (це номінал), інші «реальні» керівники. 
 • Акціонери – не менше одного (фізична/ юридична особа), немає значення який резидент.
 • Секретар- в LTD відповідальний за реєстр фірми, ця посада потрібна і в будь-якому випадку це резидент республіки.
 • Юридична адреса відкритої фірми зобов’язана розташовуватись в межах держави.
 • Відомості про директорів і акціонерів – у відкритому доступі.
 • Компанії повинні вести реєстр бенефіціарів і зберігати його за місцем реєстрації, не подаючи у відкритий доступ.
 • LTD щорічно здають статистичний та фінансовий звіт. Перша статистична звітність подається через 6 місяців після того як зареєстрована фірма. Також в період 9 місяців по завершенню податкового періоду (в Ірландії це 12 місяців), фірми повинні подавати податкову декларацію.
 • ПДВ декларації фірми подають щоквартально.
ПАРТНЕРСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (LP):
 • В LP немає стартового статусного фонду.
 • Засновники - двоє і більше фізичних або юридичних осіб, немає значення якої резидентності, які виступають партнерами. Призначається не менше одного генерального партнера та одного партнера з обмеженою відповідальністю. Генеральний партнер відповідає за зобов’язаннями фірми в повному обсязі, а партнер з обмеженою відповідальністю тільки розміром своєї частки в LP. Для спрощення реєстрації, рекомендуємо призначати одного партнера – фізичну особу, другого - юридичну особу.
 • Генеральний партнер, фізична особа яка не є резидентом Європейської Економічної Зони (ЕЕА) повинен отримати спеціальний дозвіл на участь в партнерстві від Міністерства юстиції і рівності Ірландії (Minister for Justice and Eguality) у вигляді GNIB card або Green card.
 • Юридична особа нерезидент Ірландії, яка буде виступати генеральним партнером в LP, має спочатку зареєструвати філію в Ірландії і тільки після цього юрособа зможе виступити генеральним партнером в Ірландській LP.
 • Обмеженим партнером може виступати фізична особа будь-якої резидентності.Компанії, яка буде виступати обмеженим партнером в LP, при реєстрації необхідно надати повний комплект установчих документів під апостилем за місцем реєстрації. Ці документи направляються в Реєстр Ірландії, де будуть зберігатися в оригіналі.
 • Функції директора зазвичай виконує генеральний партнер.
 • LP засновується підписанням партнерської угоди (обов’язково реєструється в Реєстрі компаній Ірландії).
 • Секретар- посада не потрібна.
 • Всі ірландські партнерства зобов’язані мати юридичний офіс в Республіці Ірландія.
 • Партнерства звільняються від щорічного фінансового звіту та проходження аудиту. Якщо бізнес в Ірландії не ведеться та партнери перебувають за межами держави, обов’язково подається нульова податкова декларація.
 • Партнери-нерезиденти не мають права на отримання свідоцтва про статус податкового резидента Ірландії. На них також не поширюється дія угод про подвійне оподаткування.
 • Податковий номер LP не видається автоматично, його необхідно запитувати додатково. Термін отримання - близько місяця після запиту.
 • Партнерства Ірландії не вважаються окремими юридичними особами, тобто власниками юридичного капіталу є не партнерство, а його партнери. Хоча на практиці це не заважає їм вільно вести бізнес, як з країнами Європи так і з Великобританією. Тому LP не обкладається в Ірландії. Це означає, що прибуток компанії розподіляється між партнерами, які оплачують податок в країні своєї реєстрації. Якщо партнери нерезиденти Ірландії і походження їх прибутку з-за кордону, вони не платять податок в Ірландії.
ОПОДАТКУВАННЯ

Корпоративний податок (податок на прибуток):

 • Знижена ставка 12,5% застосовується для торгових підприємств. Для застосування цієї ставки фірма повинна частину свого бізнесу проводити на території країни (наприклад у підприємства може буди підписаний контракт з місцевою фірмою).
 • За стандартною ставкою 25% оподатковуються фірми по розробці родовищ, якщо джерело торгового прибутку знаходиться за кордоном, а також дивіденди, відсотки та інший неторговий прибуток.

 

Податок на дивіденди – 25%.

Пільгова ставка 12,5% застосовується при наявності міжнародних договорів про подвійне оподаткування, якщо в ірландську організацію інвестується більше ніж 75%, а також для дивідендів, отриманих ірландським холдингом від організацій з Євросоюзу. Дивіденди сплачуються тільки з прибутку від комерційної діяльності.

Сплата дивідендів фірмам-нерезидентам або фізичним особам (резидентам/нерезидентам) оподатковується за ставкою 20% (крім варіантів застосування знижених ставок).

ПДВ (VAT) -23%.

Реєструватися платником податків ПДВ потрібно, якщо річний оборот по товарах складає більше ніж 75 тис. євро, а по послугах 37,5 тис. євро. В інших випадках реєстрація відбувається за бажанням. ПДВ номер можна отримати лише при наявності реального офісу в Ірландії або рахунку в місцевому банку.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

В державі відсутній валютний контроль.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Республікою Ірландія укладені угоди більше ніж з 70 країнами.

Більше

Якщо  Ви плануєте купити компанію в Ірландії, звертайтеся за консультацією до наших юристів:

+38 (098) 737-88-88

Ми допоможемо Вам відкрити «офшор» в Ірландії, або в будь-якій іншій юрисдикції на вибір.

Вартість реєстрації компанії в Ірландії формується під кожний конкретний  бізнес та залежить від організаційної форми, фінальну ціну готової фірми уточнюйте у наших юристів в залежності від ваших індивідуальних потреб. 

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії в Ірландії - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії в Ірландії Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії в Ірландії?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії в Ірландії ✓.
Реєстрація компанії в Ірландії - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 0/5. Кількість оцінок: 0
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Компанія в Естонії
2200€
Компанія в Англії
від 950€
Компанія в Грузії
6500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити