Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії у штаті Делавер

Фото 1 - Реєстрація компанії у штаті Делавер

Про штат Делавер

Делавер – один із 50 штатів Сполучених Штатів Америки, розташований на сході країни. Саме Делавер володіє великою популярністю серед підприємців і бізнесменів, як місце реєстрації компаній та бізнесів.

Тут панує атмосфера гнучкості корпоративного законодавства та інновацій, що робить його ідеальним місцем для підприємців, які цінують свободу та високотехнологічне середовище.

Тому, якщо ваша сфера – технології, то ви у виграші і вам потрібна фірма в Америці. Делавер має розвинений технологічний сектор та сприяє стартапам, що робить його привабливим саме для технологічного бізнесу. Хоча з низькими податковими обов'язками і відсутністю податку на прибуток для компаній, які не здійснюють діяльність в межах штату, Делавер  дарує  можливість зекономити та розглядати глобальні перспективи для будь-якого виду бізнесу. Часто саме через цю перевагу можна зустріти фразу про реєстрацію «офшорної» компанії в штаті Делавер.

Переваги реєстрації компанії в штаті Делавер:

 • Міжнародний авторитет: Штат відомий як «корпоративна столиця світу», тому бізнеси, зареєстровані в Делавері, можуть легко отримати доступ до міжнародних ринків.
 • Канцелярський суд і корпоративне право: Незмінні комерційні закони, ухвалені суддями, а не присяжними, дають змогу власникам бізнесу передбачити результат судового процесу ще до звернення до суду.
 • Податкові переваги: У штаті Делавер немає податку з продажу, податку на особисте майно, податку на прибуток від інвестицій або податку на спадщину (хоча податок на франшизу в штаті стягується).
 • Холдингові компанії не сплачують корпоративний податок згідно з податковим кодексом США (IRC 501(c)(2), IRC 501(c)(25)).
 • Проста реєстрація: При відкритті компанії у штаті Делавер потрібно розголошувати лише невеликий обсяг особистої інформації, тому реєстрація є простою, а особиста інформація не буде загальнодоступною.
 • Терміновість: Відділ корпорацій штату Делавер майстерно обробляє понад 20 000 корпоративних документів щомісяця, гарантуючи оперативну реєстрацію протягом 24 годин або навіть за декілька годин при надзвичайній терміновості (за умови додаткової оплати).
 • Більшість холдингових компаній в Делавері, відповідно до вимог розділів 2301(b) і (d), а також розділу 30 Del. Code, мають виключення від обов’язку отримання ліцензії на професійну підприємницьку діяльність.
 • При бажанні створити стартап рекомендуємо відразу реєструвати саме корпорацію в Делавері, а не LLC, маючи корпорацію в Делавері, можна отримати вищий рівень довіри потенційних інвесторів.
 • Просте обслуговування: Річні звіти в реєстр можна швидко та легко подавати онлайн.
 • Для підприємців, за рахунок законодавства та гнучкої системи оподаткування, є дуже привабливим саме штат Делавер, реєстрація офшорної компанії в якому відбувається віддалено.
Форми компаній

У Делавері нерезидентами реєструються компанії типу LLC та корпорації (C-Corp), зосереджені переважно в сферах фінансів, технологій та бізнес-консалтингу.

 

Форма LLC застосовуються переважно для невеликого бізнесу,  та дає можливість зареєструвати компанію з одним учасником - Single-Member LLC. В той час як корпорація має складнішу структуру володіння та більше підходить для масштабних інвестиційних проектів.

Фото 1 - Реєстрація компанії у штаті Делавер

Вимоги по формам компаній в Делавері

Single-Member LLC/LLC в Делавері:
 • Капітал та внески: немає встановленого мінімального статутного капіталу для LLC, і внески не обов'язкові. Головний принцип - гнучкість у визначенні умов та обсягів внесків, що залежить від угоди між засновниками на основі якої і діє компанія (угода засновників визначає частки володіння, включаючи можливість виділення часток з голосом чи без).
 • Учасники: Засновником може бути будь-яка фізична або юридична особа, без прив’язки до місяця її проживання та громадянства.
 • Компанія з одним учасником може бути визнана приватним підприємством і мати індивідуальне оподаткування - Single-Member LLC. 
 • Управління компанією: Займатись організаційним управлінням компанією можуть її учасники або назначений для цих цілей менеджер.
 • Менеджер, який керує компанією, може бути фізичною або юридичною особою і не обов'язково має мати резидентство США.
 • LLC не зобов’язана наймати секретаря, але обов'язковою є присутність реєстраційного агента та юридичного офісу в США.
 • Конфіденційність: Інформація про бенефіціарів подається у закритий реєстр, тому залишається конфіденційною та не є публічною.
 • Фінансова звітність: Обов'язкова подача щорічної фінансової звітності, іноді - від учасників LLC.
C-corp в Делавері:
 • Статутний капітал та акції: C-Corp не має мінімального статутного капіталу.
 • Акції компанії можуть бути різних типів і класів, і ними може володіти будь-яка фізична або юридична особа, незалежно від її резидентності. Це дозволяє компанії легко змінювати учасників і залучати додатковий капітал.
 • Управління: Акціонери C-Corp призначають раду директорів, яка несе відповідальність за стратегічне управління компанією. Повсякденним управлінням займається призначений менеджмент.
 • Збори акціонерів проводяться щорічно, щоб розглянути важливі питання, такі як призначення членів ради директорів і розподіл прибутку. Збори акціонерів фіксуються протоколами.
 • Конфіденційність: Інформація про бенефіціарів подається у закритий реєстр, тому залишається конфіденційною та не є публічною.
 • Фінансова звітність: C-Corp зобов'язана подавати щорічну фінансову звітність та податкову декларацію.
 • Також необхідна присутність реєстраційного агента та юридичного офісу в США.
 • C-Corp сплачує податок на прибуток від своєї діяльності. Цей податок сплачується компанією, а не її власниками. C-Corp може зараховувати певні витрати на свій прибуток, що може зменшити суму податку, яку вона повинна сплатити.
Оподаткування

Як і у всіх штатах Америки оподаткування в Делавері має декілька рівнів та залежить від форми компанії і обраного типу оподаткування:  як корпорація чи LLC (індивідуальне оподаткування).

Фізична особа-власник  LLC в Делавері з одним учасником (Single-Member LLC), який веде торгівлю чи бізнес, підлягає оподаткуванню чистим доходом від самозайнятості так само, як і приватний підприємець.

Тип організації Federal Corporation Income Tax DE Income Tax DE Sales Tax
LLC

Залежить від структури LLC. Прибуток передається власникам LLC (учасникам) та оподатковується на рівні їхніх особистих податкових звітів.

10% - $0-$10275

12% -  $10275-$41775

22% - $41775-$89075

24% - $89075-$170050

32% - $170050-$215950

35% - $215950-$539900

37% - $539900+

Делавер не збирає штатний податок на прибуток для LLC Може бути наявний місцевий Sales Tax, але немає загального штатного Sales Tax.
Корпорация 21% За умови отримання доходу зі штату Делавер, рівень штатового податку на прибуток становить 8.7%. 0%

Окрім того, податкова IRS надає звільнення від податків  холдинговим компаніям, що володіють благодійними, релігійними організаціями або володіють однією чи кількома компаніями, що підпадають під податкові пільги (exempt organizations).

Щорічна податкова декларація з франшизи в Делавері:

 • Корпорації в Делавері повинні подавати щорічну податкову декларацію з франшизи до 1 березня. Франшизний податок розраховується на основі кількості випущених акцій корпорації або на основі кількості розподілених акцій та їх вартості.
 • Товариства з обмеженою відповідальністю (LLC) в Делавері також повинні оплачувати франшизний податок. Крайній термін оплати для LLC за вимогами законодавства -  1 червня. Сума – 250 USD.
Більше
Особливості

Для ведення бізнесу в Делавері компанія повинна отримати податковий номер EIN, для форми Single-Member LLC може бути достатньо номера соціального страхування SSN, а за його відсутності  - ITIN.

Враховуючи всі переваги та юридичні аспекти відкриття компанії в Делавері, ви вибираєте інноваційне та бізнес-спрямоване середовище для вашого підприємства. Цей штат не лише пропонує сприятливі податкові умови та гнучке корпоративне законодавство, але й надає вам можливість вести бізнес в конфіденційності та дистанційно, дотримуючись високих стандартів.

Тому, пропонуємо вам розпочати ваш шлях до успіху та стабільності, обираючи саме Делавер як юридичну домівку для вашого бізнесу. Наша команда готова надати всебічну підтримку у процедурі реєстрації бізнесу в США та надання необхідної консультації.

Реєструйте вашу офшор компанію в штаті Делавер (США) — перетворіть ваші бізнес-амбіції на реальність.

Більше

ЯКЩО ВИ ПЛАНУЄТЕ ВІДКРИТИ ОФШОР КОМПАНІЮ У ШТАТІ ДЕЛАВЕРІ, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

+38 (098) 737-88-88

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ З РЕЄСТРАЦІЄЮ ОФШОРНОЇ КОМПАНІЇ У ШТАТІ ДЕЛАВЕР АБО БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ ФІРМИ У США.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії у штаті Делавер - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії у штаті Делавер Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії у штаті Делавер ?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії у штаті Делавер ✓.
Реєстрація компанії у штаті Делавер - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 3
Компанія в Англії
від 950€
Рахунок в Угорщині
2500€
Компанія в Гонконзі
від 2500$
Рахунок у платіжній системі
від 500€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити