Послуги
UA
ENRU

UBS Bank (Швейцарія)

UBS - один з найбільших швейцарських банків, заснований в 1912 році, і об'єднаний в грудні 1997 року зі швейцарським Swiss Bank Corporation, який був заснований в 1872 році.  Завдяки майже 150-річному досвіду роботи, UBS банк характеризується надійністю, професіоналізмом персоналу і високим ступенем захисту банківської таємниці, а акції UBS визнаються світовими біржовими майданчиками.

Основні офіси банку розташовуються в Цюріху і Базелі, представництва - в основних фінансових центрах світу (загалом понад 50 країн), а персонал налічує 60 000 чоловік.

ВІДКРИТИ РАХУНОК У AG UBS BANK SWITZERLAND

Типи рахунків

Особисті, корпоративні.

Вартість відкриття рахунку (тариф банку)

Відкриття розрахункового рахунку - 1000 CHF.

 

Мінімальний незнижувальний залишок - 500 000 CHF (залежить від валюти рахунку).

 

На протязі декількох тижнів після відкриття рахунку необхідно обов'язково зробити вкладення в інвестиційний портфель банку (мінімум 500 000 CHF).

Представництва

Англія, Сінгапур, Росія та інші країни.

Управління рахунком

Інтернет-банкінг, факс.

Тарифи на обслуговування

UBS позиціонує себе як інвестиційний банк і велика кількість вихідних транзакцій по рахунку не вітається. Кількість допустимих транзакцій необхідно погоджувати з особистим приват банкіром (залежить від сум на рахунку).

Строки відкриття рахунку

Процес відкриття рахунку починається з підготовчого етапу, який включає в себе збір і надання клієнтом документів, необхідних для відкриття рахунку. Термін підготовчого етапу залежить безпосередньо від клієнта.

Етап розгляду документів банком і прийняття рішення про відкриття рахунку займає близько 10 робочих днів з моменту надання документів та форм в головний офіс банку.

Банк не відкриває рахунок без особистого візиту клієнта в один із офісів банку.

Швейцарський UBS дотримується принципу «знай свого клієнта» і в кожному окремому випадку може вимагати від клієнта додаткові відомості або документи, що тягне за собою збільшення термінів відкриття рахунку. Крім цього, банк може відмовити у відкритті рахунку без пояснення причин.

Персонал

Робочі мови: англійська, французька, німецька, російська та інші.

Кредитні/дебетові карти

MasterCard, Visa, American Express.

Інші банківські продукти

Банк надає весь спектр послуг (кредити, гарантії, акредитиви, депозити, операції з цінними паперами, мерчант сервіси та інші послуги).

Документи для відкриття рахунку

Форми для підписання надаються в представництві банку при особистій зустрічі.

 

Документи на компанію - необхідно надати оригінали всіх статутних документів. Якщо з моменту реєстрації компанії пройшло більше ніж 1 рік, необхідний Certificate of Good Standing і Certificate of Incumbency під апостилем.

 

Документи на керуючого за рахунком:

- оригінал внутрішнього паспорта;

- оригінал закордонного паспорта (при наявності);

- банківська рекомендація з будь-якого українського банку;

- копія комунального платежу за місцем прописки не більше ніж 3-х місячної давності.

 

Документи на бенефіціара компанії:

- оригінал внутрішнього паспорта;

- оригінал закордонного паспорта (при наявності);

- банківська рекомендація з будь-якого українського банку;

- копія комунального платежу за місцем прописки не більше ніж 3-х місячної давності.

 

Надавати в банк документи на номінального директора (при використанні компанією номінального сервісу) - не потрібно.

 

Крім цього, при обробці опитувальної анкети, банк буде запитувати підтвердження джерел доходу і перевірятиме викладену в анкеті інформацію, для чого буде направляти додаткові запити клієнта.

Процедура відкриття рахунку

Клієнту необхідно в офісі Campio Group (Україна, Київ) заповнити опитувальну анкету, після чого вона надсилається в банк UBS для отримання попередньої згоди на відкриття рахунку. Після отримання позитивної відповіді від банку, клієнту необхідно особисто зустрітися з приват-банкіром в будь-якому з офісів банку по всьому світу. Після відкриття рахунку клієнт вносить початковий внесок для активації рахунку, і номер рахунку повідомляється йому в письмовій формі.

Сайт банку

За більш детальною консультацією щодо умов відкриття рахунків в UBS банку (Швейцарія), звертайтеся до нас в офіс. Ми відповімо на всі виниклі у вас питання і допоможемо відкрити рахунок у швейцарському банку UBS або одному з більш ніж 70 іноземних банків на вибір.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
UBS Bank (Швейцарія) - вартість відкриття рахунку?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про UBS Bank (Швейцарія)?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про UBS Bank (Швейцарія) ✓.
UBS Bank (Швейцарія) - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 3/5. Кількість оцінок: 2
Інші банки Швейцарії
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Рахунок у Ліхтенштейні
1000€
Компанія в ОАЕ
від 4200$
Компанія у США
1500$
Компанія в Канаді
від 1950$
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити